IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Всички брокери сме от Пернишко, като най-гладните, сме от радомирско
    Колега, тогава я дай каталога на Лидъл от утре

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Значи наистина Ботчо е продал през далечната на евтини цени 2017г. Добре, че си го запазил, той лъжеше с 1г.
      ЗАЛАГАШ ли си сичкото КОТУР че не съм продал НИЩО 2017г? Аз си залагам ВСИЧКИ имоти и 2-та ГРЪЦКИ че съм продал 2018
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        какви евтини цени
        ботчо продаде на връх

        но купи изгодно в греция
        така, че аз ботчо го броя за успешен спекулант в имотиту
        В Грецията беше купил много по-отдавна, но данъка EHФИА, почти щеше да го гътне преди ковида.
        Last edited by Bailor; 09.04.2023, 21:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Значи наистина Ботчо е продал през далечната на евтини цени 2017г. Добре, че си го запазил, той лъжеше с 1г.
          какви евтини цени
          ботчо продаде на връх

          но купи изгодно в греция
          така, че аз ботчо го броя за успешен спекулант в имотиту
          Last edited by ratten; 09.04.2023, 20:48.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
            Усмивки от старите ленти:

            [ATTACH=CONFIG]n4049419[/ATTACH]
            Значи наистина Ботчо е продал през далечната на евтини цени 2017г. Добре, че си го запазил, той лъжеше с 1г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Ъхъ....
              Знаем че нищо не си купил във Вазов. Никой не се съмнява в това.
              Ама се чудя колко човека си спасил след като от началото на спасителната ти акция преди няколко години цените може да се каже че са се удвоили....
              Невероятно спасение...
              Това, че нищо не е купил, стана ясно и на децата. Най-странното в този субект ми беше момента в който ме сложи в игнора. Спомням си шегата, която зададох под формата на въпрос и изразих скепсис относно неговата външност. Безкрайно се учудих на реакцията му заради това да ме сложи в игнора. Ако беше някоя жена, разбирам, ама мъж да ме нарече примерно квазимодо, през оная ми е...тук става въпрос за комплекси от много голям мащаб, поне такъв е нормалния извод.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Ъхъ....
                Знаем че нищо не си купил във Вазов. Никой не се съмнява в това.
                Ама се чудя колко човека си спасил след като от началото на спасителната ти акция преди няколко години цените може да се каже че са се удвоили....
                Невероятно спасение и само Берти мое да ти е конкуренция :-)
                Факт е че има няколко страни където цените падат / основно разчитащи на ипотечки/, ама в целият свят посмали малко.... По света има само ЗАБАВЯНЕ на ръста.... У нас е същото към момента защото ипотечките не са фактор за пазара...., а и те не са мръднали кой знае колко към момента и без това....
                А принтера е зареден с мастило.... много мастило.....
                Отбележи внимателно първият ми пост - в квартала има 3 парцела / малки/ за които знам, че искат да се строи / единият е на любимият ми инвеститор/ и общината ги спира административно....мисли.....

                ПП Малко старо ама само чети
                https://www.investor.bg/a/534-novini...lishta-v-sveta
                акар че цените на жилищата на градско ниво показват по-силен среден ръст от 9%
                Е това е ''спада'' щото 9% е по-малко от инфлацията....
                какво? заблуждавал ли ни е за вазов?
                за малко да се разделя с едни ризи сингъл малц
                забравяш ботчо. и той бая народ спаси да не купи.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Почти....може да се каже.....Радомирско.....
                  Личи ли ми :-)))))
                  Всички брокери сме от Пернишко, като най-гладните, сме от радомирско

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Абе то и твоите стенания, че бил сам и бездетен са върха на тъпотата ама те оставят да си пишеш на воля. Толкова ли ти е трудно да не включваш лични нападки в постовете си, толкова ли няма какво други да напишеш. Добър опит е търсенето в Испания, продължавай да опитваш....

                    Напиши нещо хубаво за Бриз, да не пиша аз за лошото.
                    Вчера минах и гледам, че вече е застроено по булеварда, и целия склон около стадиона. Съвссем скоро там няма да става за живот. Няма въздух, а за инфраструктура няма да пиша.
                    Ми не е хубаво да си сам и бездетен. Озлобяваш се, очевидно. Хубавота в Бриз е, че купих на по 60 евра, сега ако продавам ще взема сто. Другото хубаво е че си вземам наемчетата и си свиркам. Третото е че виждам морето.
                    Я сега кажи някоя глупост, да ти олекне, че ти нямаш нищо в Бриз.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Ти не схвана ли, че идеята ми тук е да разоблечавам лъжите на вас-брокерастите? Никога няма да купя в София, просто искам да покажа колко лъжете. И го правя доста успешно. София е най-надцененият имотен пазар в Европа - спрямо доходите и спрямо качеството на живот. Това горното беше поредният пример - и то спрямо един от най-скъпите градове в Европа.
                      А това, че цените продължават да растат и обявите намаляват, при точно обратните тенденции в целия развит свят, би трябвало да ти подскаже колко много неща не са наред в държавата и как ще изядете дървото всички "родолюбци". Кога точно не е ясно, но ще го изядете, затова всеки един нормален работещ човек, когото успея да предпазя от лъжите ви, ще е един малък успех за мен.
                      Ъхъ....
                      Знаем че нищо не си купил във Вазов. Никой не се съмнява в това.
                      Ама се чудя колко човека си спасил след като от началото на спасителната ти акция преди няколко години цените може да се каже че са се удвоили....
                      Невероятно спасение и само Берти мое да ти е конкуренция :-)
                      Факт е че има няколко страни където цените падат / основно разчитащи на ипотечки/, ама в целият свят посмали малко.... По света има само ЗАБАВЯНЕ на ръста.... У нас е същото към момента защото ипотечките не са фактор за пазара...., а и те не са мръднали кой знае колко към момента и без това....
                      А принтера е зареден с мастило.... много мастило.....
                      Отбележи внимателно първият ми пост - в квартала има 3 парцела / малки/ за които знам, че искат да се строи / единият е на любимият ми инвеститор/ и общината ги спира административно....мисли.....

                      ПП Малко старо ама само чети
                      https://www.investor.bg/a/534-novini...lishta-v-sveta
                      акар че цените на жилищата на градско ниво показват по-силен среден ръст от 9%
                      Е това е ''спада'' щото 9% е по-малко от инфлацията....
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 09.04.2023, 19:38.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
                        Търся жилище в Испания вече два месеца. Освен че няма предлагане, цените са космически. На себе си ли да вярвам, на тебе ли. Намери си жена най сетне, че съвсем ще оскотееш от самотуване. Казвам го без капка лоши чувства. За деца май ти е късно, ама поне прибери някоя, че сам, виждаш, не е работа.
                        И стига с тва че всички са брокери, че става супер малоумно вече.
                        Къде точно търсиш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Брокерази, не се мъчете ами хФащайте мотиките ви казаХ, ама не ме слушате. Папото свърши! Няма продажби на тези нива, хайпа мина, пазара замря.
                          Ето един обект, който следим от почти година, нямат никакви продажби:

                          https://sohome.bg/apartment/
                          На тези не съм им фен хич, нито на мястото, нито на идеята , още по-малко на цените... Гледах ги още от тъмно зеленото, ама как реши, че нямат продажби ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение
                            И ти беше от пернишко, нали?
                            Почти....може да се каже.....Радомирско.....
                            Личи ли ми :-)))))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Чакай, чакай....то няма продажби щото строителя не ще да продава на тези цени, чака по две. Тука така се говори от няколко персони...
                              Ахъм, кът земеделците ли?
                              Last edited by better; 09.04.2023, 19:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Брокерази, не се мъчете ами хФащайте мотиките ви казаХ, ама не ме слушате. Папото свърши! Няма продажби на тези нива, хайпа мина, пазара замря.
                                Ето един обект, който следим от почти година, нямат никакви продажби:

                                https://sohome.bg/apartment/
                                Чакай, чакай....то няма продажби щото строителя не ще да продава на тези цени, чака по две. Тука така се говори от няколко персони...

                                Коментар

                                Working...
                                X