IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Явно в Кранево не си ходил? Там си има новичко и по на север има.
    В Кранево ходя всеки ден, но там презастроено не съм видял. Има ново, но не е кой знае колко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

      Не знам какво си осирал, но от Зл. пясъци на север няма 1 керемида сложена от тошово време. Та пак питам: къде видя бетона? Аман от приказки на ангро.
      Ти така говореше и за Варна, от тогава до днес цените там прибавиха +50%.
      Явно в Кранево не си ходил? Там си има новичко и по на север има.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

        Не знам какво си осирал, но от Зл. пясъци на север няма 1 керемида сложена от тошово време. Та пак питам: къде видя бетона? Аман от приказки на ангро.
        Ти така говореше и за Варна, от тогава до днес цените там прибавиха +50%.
        много качиха факт, но тръгне ли тълпата гази наред
        повярват ли в нещо и стой и гледай какво става
        позлатиха строителните компании

        ако си взел тънко си напред.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Северна Африка
          завалията, дотам ли я докара? Зарежи Тунис или двата испански острова до него. Дай повечко пари и се разходи до ЮАР, Кения или Намибия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

            Баси съвпадението, аз пък преди 3 дни цитирах статия, в която се казваше , че цените в Париж били х3 спрямо София. Значи Загреб и Париж горе долу вървят заедно.

            Не видях да си постнал "ориентировъчната заплата" за тия позиции за които "търсиш" хора. Само си плямпаме на ангро нали?.
            Даже според Брокерския Източник - Нумберо, цените в Загреб са само 50% над София. Като извадиш фалшивите квадратури в София си идват долу-горе 1 към 1.

            Това "X3" е поредната глупост на банския антиинвеститор.
            А че Загреб е уреден град с Европейски облик и на светлинни години пред София по всички показатели смятам е ясно на всички.

            Това е доста централно място в Загреб например. В София подобен имот ще струва поне 600-700к.

            https://www.njuskalo.hr/nekretnine/s...oglas-39959095


            Пак център - 5 стаи, 138 квадрата за 420к. Колко би струвал идентичен имот на Дондуков примерно?

            https://www.njuskalo.hr/nekretnine/c...oglas-40063105

            Забележете хората как смятат квадратурата:
            Stan se sastoji od:
            - ulazni dio - predsoblje 20,56 m2
            - soba 1. 19,52 m2
            - soba 2. 22,00 m2
            - soba 3. 25,63 m2
            - soba 4. 21,09 m2
            - soba 5. 14,74 m2
            - hodnik 7,12 m2
            - kuhinja 1,16 m2
            - wc 0,92 m2
            - kupaonica 3,97 m2
            - spremište 2,12 m2
            UKUPNO 138,83 m2

            Това си е чиста СВЕТЛА площ - без стени. В София този апарт щеше да е 170 квадрата старо строителство и 200 квадрата при новото.

            NAPOMENA: Kupac NE plaća agencijsku proviziju.

            Оказва се, че в Загреб купувачът освен всичко и не плаща на брокерастите!!!


            Ето ви София за същите пари - 420к:

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=955tf7&f1=1

            Това е поне 30% по-малко като площ.
            Last edited by ejonny2376; 12.04.2023, 18:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              тапите са в силния сезон уикенда
              ако тръгнеш съобразено пак се минава ок, а все някога ще влезем в шенген и тогава няма да има тапи и викенда

              за черноморието имам наблюдения - осрахме си го сами
              Не знам какво си осирал, но от Зл. пясъци на север няма 1 керемида сложена от тошово време. Та пак питам: къде видя бетона? Аман от приказки на ангро.
              Ти така говореше и за Варна, от тогава до днес цените там прибавиха +50%.
              Last edited by Конан-Варварина; 12.04.2023, 17:38.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                канарско?
                Северна Африка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Гърция ми е омръзнала ,когато детето беше малко съм ходил там и още преди да въведат еврото даже ,миналата година на Турция ходих ,сега със самолетчето отивам към Африка на едно островче
                  канарско?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Ще купуваш на Мадара и се чудиш към кого да се обърнеш ли?
                    не е такъв случая, имаме с ратко един облог на бут. 4рози, ама берджо не ще да каже кой печели облога. По всичко личи, че бутилката де съм я приготвил за ратко, ще си я къркаме с тебе, освен ако не се окаже, че ратко трябва да изпрати още една.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                      Имах предвид "бетонираното" черноморие, че не знаеш кое как е и плямпаш на ангро. Както и да е, дори времето за път не е вярно, защото винаги има граничен контрол, а и тапите през лятото хич не са за пренебрегване.
                      тапите са в силния сезон уикенда
                      ако тръгнеш съобразено пак се минава ок, а все някога ще влезем в шенген и тогава няма да има тапи и викенда

                      за черноморието имам наблюдения - осрахме си го сами
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
                        Това не е никак добре. Надуването на балона май започва.
                        [ATTACH=CONFIG]n4050406[/ATTACH]

                        Преди малко гледах цените в Загреб. х3 са на тези в София.
                        Баси съвпадението, аз пък преди 3 дни цитирах статия, в която се казваше , че цените в Париж били х3 спрямо София. Значи Загреб и Париж горе долу вървят заедно.

                        Не видях да си постнал "ориентировъчната заплата" за тия позиции за които "търсиш" хора. Само си плямпаме на ангро нали?.
                        Last edited by segato; 12.04.2023, 17:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                          Еее бива ли така.
                          Ставам понижител :-) и стискам палци да има сделка!
                          Не, ти си ела като повишител, респ. човек който знаеш и виждаш какво се случва. А понижителите вярващи в приказките на Шарл Перо ще поканим и почерпим като бъдещи коректни наематели.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                            Кога пък ти ходи със самолет до Гърция? Я разкажи... къде, кога...
                            Гърция ми е омръзнала ,когато детето беше малко съм ходил там и още преди да въведат еврото даже ,миналата година на Турция ходих ,сега със самолетчето отивам към Африка на едно островче

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Ако съумея да закова къщето до теб на договорената цена ще организирам форумен купон със специално внимание към понижители, гастари и вярващи в дядо Коледа.
                              Еее бива ли така.
                              Ставам понижител :-) и стискам палци да има сделка!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                                Това не е вярно, но ти и няма как да го знаеш. То не е и нужно де. Както и да е, имам един приятелски въпрос за собствеността на баня Мадара: дали ще е проблем да отговориш? На твое име е - ДА или не е на твое име - отговор НЕ.
                                Само 2 букви са нужни за отговор. Благодаря предварително от името на всички участници, затаили сме дъх...
                                Ще купуваш на Мадара и се чудиш към кого да се обърнеш ли?
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X