IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Точно това съм написала и е така , пак ли нещо не си разбрал ? Например аз не знам и в София, какви винетки за паркиране има, чувала съм нещо ,но след като не ми трябват не ме интересуват. Започна ли да се интересувам от всякакви глупости няма да ми остане време за друго. Нещо ако ми помага ще се поинтересувам и ще го направя, като не ме засяга си плащам за времето в което ползвам някаква инфраструктура и до там.
    Объркваш ме бе човек, един път казваш , че в Женева е по-лошо от София , след малко твърдиш не си го казвала, после , че точно това си написала.Последно ?

    Самия факт че вкара Женева в разговор за София е шокиращ. Вчера-оня ден сравнявахте София с Париж... бата мата.Виена , Ню Йорк и Хонк Конг зашо ги пропускате ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Манталитет се изменя най-трудно. Искаш чудеса. Завчера се върнах от София. Ще се повторя, но няма как. Не се компенсират 50 години с 30 години.

      С яростни критики също нищо няма да промениш. Това са много бавно процеси.
      + 100
      Точчно така мисля и аз Дори бих написала, че трудно се компенсират повече от 50 год., но все пак нещо се променя. Бавни са процесите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

        Ужас! Такава ли била работата? То и аз гастарбайтерствам в Германия и живея под наем, но чак пък революции и атомни бомби не ми минават през акъла. Кой ли е този толкова болен мозък?
        Аааа не е гастер той .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          Не става дума за ниво на образование. Не искам да влизам в подробности. Мисля, че е добре да спрем дотук и да запазим поне каквото е останало от добрия тон.

          Напротив, зависи точно от всеки един от нас. Както ти самата каза зависи от търсенето. Докато има хора склонни да купуват без да имат изисквания, ще има и кой да им вземе парите.
          Манталитет се изменя най-трудно. Искаш чудеса. Завчера се върнах от София. Ще се повторя, но няма как. Не се компенсират 50 години с 30 години.

          С яростни критики също нищо няма да промениш. Това са много бавни процеси.
          Last edited by Arana; 08.04.2023, 19:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение

            Във интернет, това лъсва особено явно. Живущи бачкатори извън държавата киснат с години във форум за имоти в Бг, обяснявайки вече много време как ще се се сринат цените и каква кочина е тук. Не им е лесно сигурно…другите ненормални са живущи в Бг , некупили навреме и мечтаят за приватизация, революция, или поне за някоя атомна бомба. От време на време заплашват с убийства, ама това е друга тема
            Ужас! Такава ли била работата? То и аз гастарбайтерствам в Германия и живея под наем, но чак пък революции и атомни бомби не ми минават през акъла. Кой ли е този толкова болен мозък?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

              Какви думи ти вкарвам ?


              Да ти го подчертая ли ?
              Точно това съм написала и е така , пак ли нещо не си разбрал ? Например аз не знам и в София, какви винетки за паркиране има, чувала съм нещо ,но след като не ми трябват не ме интересуват. Започна ли да се интересувам от всякакви глупости няма да ми остане време за друго. Нещо ако ми помага ще се поинтересувам и ще го направя, като не ме засяга си плащам за времето в което ползвам някаква инфраструктура и до там.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Ама не ми вкарвай думи който не съм казвала ! Никога не съм написала ,че е по-лошо ,написах ,че не е лесно и е много по-скъпо, ти започна да обръщаш разговора, че казвам ,че е по-лошо. Отделно не ме сравнявай със себе си , аз не се интересувам от годините ти или къде живееш, а пък къде си завършил или какво работиш изобщо не ми е интересно ! Не ме интересуват и цените във Фриско, нито ще купувам там ,нито пък ми пука колко надолу са и по 1 $ да станат не ми трябват !!! Сега схващаш ли за какви разлики става дума м/у нас Може да си пишем какво се случва с пазара в София , но само от него зависят и какви яе са цените. Защо е такъв има много "професори" които с голямо удоволствие ще се опитат да ти разясняват без да са прави дори ,но ще го правят, ти си седнал да се заяждаш с мен ! Не те разбирам какво искаш да направиш и постигнеш ?!
                Какви думи ти вкарвам ?
                Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                Не съм се интересувала да ти кажа, ще попитам. Интересното е ,че всички знаят ,че е трудно и скъпо ,но никой не плаче както е в София, въпреки ,че е по лошо.
                Да ти го подчертая ли ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  И аз. Но не зависи от теб и от мен само. С образованието на Дури прекаляваш.

                  Прочее ти какъв си по образование?
                  Няма никакво значение ,кой какво е завършил и къде работи ,аз друго не разбирам. Как цените на имотите ще се намалят като плюем по града колко е лош и правим сравнения с други градове по света. Като не ти харесва и ти е скъпо свят широк и цени всякакви ,никой не те кара да купуваш насила.
                  На мен вече също не ми харесват цените в София, особено пък на хубавите локации където се е запътил нашият съфорумец, ама да сте ме видели да пиша по този начин ? Не ! Няма и да видите, ако мога ще купя още нещо ,ако не мога няма да го направя. Отделно като се познавам съм много по-критично при покупка от него, но не рева колко е лошо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    И аз. Но не зависи от теб и от мен само. С образованието на Дури прекаляваш.

                    Прочее ти какъв си по образование?
                    Не става дума за ниво на образование. Не искам да влизам в подробности. Мисля, че е добре да спрем дотук и да запазим поне каквото е останало от добрия тон.

                    Напротив, зависи точно от всеки един от нас. Както ти самата каза зависи от търсенето. Докато има хора склонни да купуват без да имат изисквания, ще има и кой да им вземе парите.
                    Last edited by segato; 08.04.2023, 19:14.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Аз не искам да ми е евтино бе човек. Напротив, искам да ми е скъпо!. Да плащам максималната цена, която мога да си позволя и да имам максималното качество на живот. Който иска да му е евтино, е къде са Африка и Южна Азия.
                      И аз. Но не зависи от теб и от мен само. С образованието на Дури прекаляваш.

                      Прочее ти какъв си по образование?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Вече не мога да Ви следя легендите. Да, и аз знам , че не си теглила. Изглежда имаме обши познати.

                        С кой да споря бе жена ? Ти вкара Женева в спора , било по-лошо от София. Абсолютна straw man тактика. После се оказва , че само си минавала и не знаеш какво е..Айде следвашия път да провериш преди да раздаваш акъли. Ако искаш може да си говорим и за Сан Франциско. Знаеш ли с колко са надолу имотите за последната година ? Дрога и бездомници не се връзват в високи цени па било то и в Сан Франциско .
                        Ама не ми вкарвай думи който не съм казвала ! Никога не съм написала ,че е по-лошо ,написах ,че не е лесно и е много по-скъпо, ти започна да обръщаш разговора, че казвам ,че е по-лошо. Отделно не ме сравнявай със себе си , аз не се интересувам от годините ти или къде живееш, а пък къде си завършил или какво работиш изобщо не ми е интересно ! Не ме интересуват и цените във Фриско, нито ще купувам там ,нито пък ми пука колко надолу са и по 1 $ да станат не ми трябват !!! Сега схващаш ли за какви разлики става дума м/у нас Може да си пишем какво се случва с пазара в София , но само от него зависят и какви яе са цените. Защо е такъв има много "професори" които с голямо удоволствие ще се опитат да ти разясняват без да са прави дори ,но ще го правят, ти си седнал да се заяждаш с мен ! Не те разбирам какво искаш да направиш и постигнеш ?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                          Навсякъде има хора с ментални проблеми.
                          Във интернет, това лъсва особено явно. Живущи бачкатори извън държавата киснат с години във форум за имоти в Бг, обяснявайки вече много време как ще се се сринат цените и каква кочина е тук. Не им е лесно сигурно…другите ненормални са живущи в Бг , некупили навреме и мечтаят за приватизация, революция, или поне за някоя атомна бомба. От време на време заплашват с убийства, ама това е друга тема

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Осъзнай се ти ! Нито живееш в София, нито в Женева и спориш с мен !!! Не ми е работа да знам точно как се дават макароните и на кой ,казах ти ,че ще попитам и ще ти отговоря . Живея на френска територия, а института в който работя има собствени паркинги и не се интересувам как е разрешено паркирането в частност в града, но виждам как се паркира вътре защото ми се налага да го правя. В София, имам собствени гаражи и дори да имам право да си взимам едногодишни талони за паркиране в синя зона не го правя защото не ми трябват, но имам коли и в Столицата ни и виждам как се паркира и там. Обясняваш ми ,че не идваш често в БГ и живееш във Фриско, ама си наясно с всичко и навсякъде !!!
                            Хайде, кротни се ти малко ! Можеш да си мислиш каквото искаш за мен , не ми пука ! Това ,че съм баба и това ,че съм брокер или строител ,а вече започна да си въобразяваш и къде съм завършила . Е, минаваш границите на доброто поведение.
                            Като не ти харесва София, защо не излизаш от темата и искаш да купуваш имоти там ,а имаш дори наглостта да ни обясняваш ,че си имал и два апартамента . В интерес на истината не ме интересува дали имаш или нямаш имоти в София ама ми писна да ви чете небивалиците колко лош е града ама да сте се подредили всички да купувате и понеже ви е скъпо ревете. Колкото и да се сърдиш това е истината, а аз никога ама никога не съм теглиглила 50к. заем за да купувам апартаменти в София !!!
                            Вече не мога да Ви следя легендите. Да, и аз знам , че не си теглила. Изглежда имаме обши познати.

                            Като не ти е работа да знаеш зашо спориш бе жена? Ти вкара Женева в спора , нали? Било по-лошо от София, бла, бла. Абсолютна straw man тактика. После се оказва , че само си минавала и не знаеш какво е..На повечето знаци в синята зона си пише , че не важи за макарон, поне знаците виждала ли си ? Айде следвашия път да провериш преди да раздаваш акъли. Ако искаш може да си говорим и за Сан Франциско. Знаеш ли с колко са надолу имотите за последната година ? Дрога,бездомници и мръсотия по улиците не се връзват в високи цени па било то и в Сан Франциско . Само София има такава привилегия шото е топа на Вселената. Между другото не живея във "Фриско".
                            Last edited by segato; 08.04.2023, 19:05.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                              Баси името е имал този човек, нали знаеш какво означава ?
                              Нямам идея какво означава името на моя колега, но мислех да попитам трайчо, той със сигурност знае.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                Осъзнай се бе човек. Допреди няколко часа нямаше идея , че съшествува Macaron. Въобще минавала ли си през Женева ? Не че трябва да си го правила, но като раздаваш акъли поне го прави за неща за които инаш информация.Ти със София не си запозната ... за Женева ше ми говориш.

                                Преди 2 дни се оплакваше , че ти викали баба и било лична нападка. Ти какво правиш сега? Всеки който направи опит да Ви върне в действителността е ревльо , перонаджия ... Вече е извън всякакво съмнение, че си брокер. И тия басни дето изтеглила наш'та $50к от въздуха и си купила първия апартамент ги разпрявай на френските селяни. Верно е време да си затраеш и да не се рови, да не излезне , че си завършила Нов Български или Югозападния в Благоевград.Айде сега жива и здрава!
                                Осъзнай се ти ! Нито живееш в София, нито в Женева и спориш с мен !!! Не ми е работа да знам точно как се дават макароните и на кой ,казах ти ,че ще попитам и ще ти отговоря . Живея на френска територия, а института в който работя има собствени паркинги и не се интересувам как е разрешено паркирането в частност в града, но виждам как се паркира вътре защото ми се налага да го правя. В София, имам собствени гаражи и дори да имам право да си взимам едногодишни талони за паркиране в синя зона не го правя защото не ми трябват, но имам коли и в Столицата ни и виждам как се паркира и там. Обясняваш ми ,че не идваш често в БГ и живееш във Фриско, ама си наясно с всичко и навсякъде !!!
                                Хайде, кротни се ти малко ! Можеш да си мислиш каквото искаш за мен , не ми пука ! Това ,че съм баба и това ,че съм брокер или строител ,а вече започна да си въобразяваш и къде съм завършила . Е, минаваш границите на доброто поведение.
                                Като не ти харесва София, защо не излизаш от темата и искаш да купуваш имоти там ,а имаш дори наглостта да ни обясняваш ,че си имал и два апартамента . В интерес на истината не ме интересува дали имаш или нямаш имоти в София ама ми писна да ви чете небивалиците колко лош е града ама да сте се подредили всички да купувате и понеже ви е скъпо ревете. Колкото и да се сърдиш това е истината, а аз никога ама никога не съм теглиглила 50к. заем за да купувам апартаменти в София !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X