IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    Току що разговарях с близък познат от банковите среди.
    Настройте се за банкова зима
    Чак пък зима... С лихви под 4%...

    Коментар


    • Току що разговарях с близък познат от банковите среди.
      Настройте се за банкова зима

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        ботчо не го брига инфлация
        тя да рупа от единя край
        батчо да ръфа от другия,
        па нема да се видАт поне 15 годин

        меджу другУтУ, ти бутна кУминя,
        сега има да се чудиш, къде да зидаш кайметата
        Хахахаха, това беше добро. Тоя комин, така ме озори, че си помислих, че панеляка ще падне през 2487г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Ми, грозно е, за някои...за ремонти пари винаги ще се намерят. Аз друго исках да попитам bota156, догодина се оформят 100 каймета, какво да ги правя? Питам, щото той има замразени в зимника едни 300, които инфлацията ги гори, като факла. Дали е намерил решение или си гризе ноктите до кръв.
          ботчо не го брига инфлация
          тя да рупа от единя край
          батчо да ръфа от другия,
          па нема да се видАт поне 15 годин

          меджу другУтУ, ти бутна кУминя,
          сега има да се чудиш, къде да зидаш кайметата
          Last edited by ratten; 28.04.2023, 22:25.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

            Писал съм в същия пост. Трябва да търсим expats и пенсионери. Поне 10% от малките стартъпи тук имат служители , които фитват дефиницията за digital nomads. Ходят по Виетнам, Тайланд и подобни евтини екзотични дестинации. България не е там , но може да предложи зимата ски, лятото море, в Европа е , може да докара 10-20 хиляди номадчета, ако докара и 50к пенсионери, това като постъпления ще е равносилно на 300к работници. Ше осигури много работни места в сървисите. Не знам дали това ще сработи , но е нещо което трябва да се мисли. Трябва национална стратегия а не виждам нито едно правителство да мисли подобни стратегии.
            Кой пенсионер ще дойде тук? Това са възрастни хора, които имат нужда от медицинска помощ. Тук само като видят олющените болници и ще избягат през глава. Да не говорим за цеите на имотите - за някви съборетини търсят 70 000 евра:

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...swf&f1=1&fe7=1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ама то можело ли така!?
              и 'место да даваш парите от наеми за ремонт
              да купуваш още ни?
              Ми, грозно е, за някои...за ремонти пари винаги ще се намерят. Аз друго исках да попитам bota156, догодина се оформят 100 каймета, какво да ги правя? Питам, щото той има замразени в зимника едни 300, които инфлацията ги гори, като факла. Дали е намерил решение или си гризе ноктите до кръв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
                Жилищният пазар - анализи и прогнози (imoti.net)

                Малко анализи и прогнози от 2021ва. Има една прогноза на един участник в темата. Вижте какво е предсказал преди 2 години и се посмейте от сърце.

                малко по-късно:

                [ATTACH=CONFIG]n4056946[/ATTACH]
                https://www.investor.bg/a/534-novini...htata-v-evropa

                МВФ предупреди за „хаотични“ корекции на цените на жилищата в Европа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  В България ли ?Нали трябва да имаме евра насреща заради валутния борд? Откъде ? Ако ставаше с печатане, защо се да се чудят откъде да вземат заем ?
                  Сигурен ли си, че този резерв (май беше 10 млрд евра) стои?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    ХА ХА ХА Не съм купил апартаменти, прав си, купих къща в Редута, два магазина в кв. Овча купел и един апартамент в Бургас
                    ама то можело ли така!?
                    и 'место да даваш парите от наеми за ремонт
                    да купуваш още ни?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      ха ха.
                      И къде са му 2-та апарта които е купил с наемите? Най-много ремонт да му направи с 20г наеми да става отново за живеене
                      ХА ХА ХА Не съм купил апартаменти, прав си, купих къща в Редута, два магазина в кв. Овча купел и един апартамент в Бургас

                      Коментар


                      • Жилищният пазар - анализи и прогнози (imoti.net)

                        Малко анализи и прогнози от 2021ва. Има една прогноза на един участник в темата. Вижте какво е предсказал преди 2 години и се посмейте от сърце.

                        малко по-късно:

                        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-07-26 232412.jpg
Views:	1
Size:	42.3 КБ
ID:	4056946
                        Last edited by Конан-Варварина; 28.04.2023, 21:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Наистина в последните 2 години имаше рязък скок в цените на жилищата, ама това стана заради Ковид кризата и излятите пари, но подобно нещо нямаше как да се предвиди.Иначе жилищата нямаше да минат нивата от 2008г.
                          Ахахахахахахахахахахахахахаааааа, не само ти си очаквал това, а много хиляди понижители от перона са имали подобни грешни очаквания!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            само не споменавай за капиталовата
                            нито за това, как се чувстваш, като мушнеш в пазвата
                            парите на философстващите квартиранти
                            ха ха.
                            И къде са му 2-та апарта които е купил с наемите? Най-много ремонт да му направи с 20г наеми да става отново за живеене
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Само ще кажа, че капиталовата е в десетки ПЪТИ по-добра от golden hen- акциите ми в соди..
                              еми, аз те предупредих, лордче
                              сега бъди готов да посрещнеш понижителско-кварнирантския опит за контраатака
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Ратко, стига предизвиква безсънни нощи на хората Не си ли чел за оптимизация на разходите? Що мислиш, че жената в днешно време е лукс, ами иска си - жилище, кола, почивки, заведения. Ай кажи ми сега, ако си ергенче или разведен, не си ли е най-добре да си у дома, да те викат само като стане дума за закуска или за вечеря? Прибереш се - хладилника винаги пълен с гответно ядене, сметките платени, леглото оправено. Спирам дотука, че почна да ми липсва детската с плакатите.
                                Наистина, на зрели години (40+) човек помъдрява и не прави нещата на всяка цена. И знае как да се държи. И иска нещата да се правят качествено и по правилата,

                                Живеем в несигурен свят и човек не винаги може да вземе правилното решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X