IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    само не споменавай за капиталовата
    нито за това, как се чувстваш, като мушнеш в пазвата
    парите на философстващите квартиранти
    Само ще кажа, че капиталовата е в десетки ПЪТИ по-добра от golden hen- акциите ми в соди..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Хвана ме в крачка, обещай това да си остане само тук, шегаджия такъв...
      е, много ясно.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        недей да скромничиш,
        тия декларации, дето ги пишеш, нали през познати минават
        да не лъсне някоя къща за гости из родопите изведнъж
        Хвана ме в крачка, обещай това да си остане само тук, шегаджия такъв...

        Коментар


        • Експерт: Рано е да говорим за спад в цените на имотите през 2023 г. - YouTube

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            Това, че не е купил имот не е баш лошо.
            Ето и моя братовчед никога не е купувал имот, но си живее под наем (в чужбина) в топ къща, с жена му карат само нови коли и не се спират да ходят по луксозни почивки с децата. Нямат никакво намерение да купуват имот в България, хората си живеят живота. Иначе брачеда има 7 наследствени имота само в София и още 2-3 в провинцията, жена му също има наследствени имоти в София.
            И аз съм с подобна философия за живота-харча каквото изкарам и изобщо не съжалявам, че ако живеех по-пестеливо ,щях да съм купил жилище. И за какво ми е,заради някакъв смешен наем ли?Наистина в последните 2 години имаше рязък скок в цените на жилищата, ама това стана заради Ковид кризата и излятите пари, но подобно нещо нямаше как да се предвиди.Иначе жилищата нямаше да минат нивата от 2008г.Ако и повишителите да го изкарват закономерност.Ами не е, а просто имаше извънредна ситуация заради, която цените много се повишиха.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Къде видя аз да имам имоти, освен общото жилище с жена ми и 1-2 колиби по селата, които не мога да продам? Имам богати роднини, но това не е баш същото, като аз да ги имам тези имоти, нали?
              недей да скромничиш,
              тия декларации, дето ги пишеш, нали през познати минават
              да не лъсне някоя къща за гости из родопите изведнъж
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Ми за кво да се набутва като някой друг е мислил преди него.
                Така е, и затова мисля, че поколението, което е след нас няма да има нужда от покупка на имоти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                  Затова и до някаква степен го разбирам Кавръчето, лишавайки се от житейските блага на младини за едната тухла, изтърва момента и накрая - нито едното, нито другото. Погледнато от такъв ракурс наистина звучи тежко, но непоправими неща няма. Ще дойде и неговия момент.
                  Е, това е най-върховната преебушка, млад е и пести повече от пенсионер, гледа цени на домати в Кауфланд, гледа лоу кост полети за да зърне рожбата си, а после вместо да бъде обезщетен с ниски цени на НИ, той се принуждава да купува швейцарски облигации на 3% доходност. То пък се случи и, че втората суис банка глътна студена водичка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Именно, мой апарт от 1994г., до момента се е изплатил ДВА пъти в наеми.
                    само не споменавай за капиталовата
                    нито за това, как се чувстваш, като мушнеш в пазвата
                    парите на философстващите квартиранти
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                      Ако ще се надцакваме с наследствени имоти, то аз вдигам бялото знаме. Никога не съм бил инвеститор в наследствени имоти.
                      Къде видя аз да имам имоти, освен общото жилище с жена ми и 1-2 колиби по селата, които не мога да продам? Имам богати роднини, но това не е баш същото, като аз да ги имам тези имоти, нали?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Конан-Варварина
                        [ATTACH=CONFIG]n4056915[/ATTACH]
                        изтрит коментр .
                        модераторите отговарят за тяхната си част
                        поддръжката на сайта е грижа на други
                        Last edited by keep_calm; 28.04.2023, 21:21. Причина: Редактиран цитат.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Това, че не е купил имот не е баш лошо.
                          Ето и моя братовчед никога не е купувал имот, но си живее под наем (в чужбина) в топ къща, с жена му карат само нови коли и не се спират да ходят по луксозни почивки с децата. Нямат никакво намерение да купуват имот в България, хората си живеят живота. Иначе брачеда има 7 наследствени имота само в София и още 2-3 в провинцията, жена му също има наследствени имоти в София.
                          Ако ще се надцакваме с наследствени имоти, то аз вдигам бялото знаме. Никога не съм бил инвеститор в наследствени имоти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Това, че не е купил имот не е баш лошо.
                            Ето и моя братовчед никога не е купувал имот, но си живее под наем (в чужбина) в топ къща, с жена му карат само нови коли и не се спират да ходят по луксозни почивки с децата. Нямат никакво намерение да купуват имот в България, хората си живеят живота. Иначе брачеда има 7 наследствени имота само в София и още 2-3 в провинцията, жена му също има наследствени имоти в София.
                            Ми за кво да се набутва като някой друг е мислил преди него.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              И аз ако бях слушал глупостите на майка ми, нямаше да купя никога. Щях да си спя със зайчето в детската.

                              А пък братовчед ми, хем не е купил сам (получи наследствен апарт, който отдава под наем), хем живее при техните, хем гони циганките в региона,
                              Много хубаво си направил. Това което съм забелязал е, че най-важното нещо в тоя живот е човек да не съжалява за миналото и действията си! Няма хора, които не са допускали грешки, но е много по-лесно да се видят през призмата на времето, а не от текущия момент.

                              Както виждаш и мен донякъде ме хваща яд, че преди години вместо да си държа буферен кеш - не съм купувал, но така съм считал за правилно, съответно така съм процедирал. А колко повече съм потрошил за всичко останало - живот, кръчми, коли и т.н., там даже не си правя труда да смятам, че главата ме боли. Учудващо е как с времето хората улягат и това което носи радост на младини, не е по същия начин след време.

                              Затова и до някаква степен го разбирам Кавръчето, лишавайки се от житейските блага на младини за едната тухла, изтърва момента и накрая - нито едното, нито другото. Погледнато от такъв ракурс наистина звучи тежко, но непоправими неща няма. Ще дойде и неговия момент.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                И аз ако бях слушал глупостите на майка ми, нямаше да купя никога. Щях да си спя със зайчето в детската.

                                А пък братовчед ми, хем не е купил сам (получи наследствен апарт, който отдава под наем), хем живее при техните, хем гони ромките в региона,
                                Това, че не е купил имот не е баш лошо.
                                Ето и моя братовчед никога не е купувал имот, но си живее под наем (в чужбина) в топ къща, с жена му карат само нови коли и не се спират да ходят по луксозни почивки с децата. Нямат никакво намерение да купуват имот в България, хората си живеят живота. Иначе брачеда има 7 наследствени имота само в София и още 2-3 в провинцията, жена му също има наследствени имоти в София.

                                Коментар

                                Working...
                                X