IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • хич не е препоръка

    https://media.licdn.com/dms/image/D4...2yIfNUWym8AFM8
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Освен спа и закуска, има и хубава вечеря. В една квартира в Търново какво има за да струва 70 евро ма вечвр? Нищо! Никой не би дал толкова за квартира, при положение, че има хотели на тези цени.
      В Търново се отдават по 100 евра апарти с изумителна гледка към Царевец и Трапезица. Не схващаш защо се предпочитат в много случаи апартите пред хотелите. Тука има батковци и чичаци - те ще ти обяснят.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        Левчо сега ако купиш в Мараша,до Гребната база те признавам ,ever...
        Баш там е най-яко да купиш. Знаеш ти. Но е дебело.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          като гледам колко време изкара в плевенската болница си мисля, че наемането не е лоша идея
          поне първоначално

          разпиляването с имоти в много градове няма да ти бъде ок след някоя и друга годинка като се умориш
          не мож ги обиколи
          Ама аз ще наема, Берти, даже ще платят твърда сума, пък аз ако искам и замък, моя си работа. Така е в Бг, динамика и смяна на позициите. Шегувам се, ще поема и в Бургас част от работата и там ли да купувам. Никакви такива. Един имот морски искам и ще го имам, убеден съм и приключвам с имотите. Като поевтинеят аз ще съм на пределна възраст, да му мислят бойците тук на по 25-30 ка ше я къдрят.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Левчо сега ако купиш в Мараша,до Гребната база те признавам ,ever...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Каврък. Требе ми апарт в Пловдив. Ако купя на 800€ те черпя в Дубай на 75ти етаж. Може и на 25ти. Не вервам аз на приказки под храста.
              Апарт в Пловдив 2019 година сега,вече както казва,дядо поп късно е чудо мандалото хлопна.
              Помниш ли когато тука се коментираха какви ли не локации,та Варна ли не беше,та Бургас ли не беше,та Банско ли ,Априлци,Търново а Пловдив???
              Пловдив все едно не съществуваше, е тогава беше времето на Пловдив,сега вече.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Каврък. Требе ми апарт в Пловдив. Ако купя на 800€ те черпя в Дубай на 75ти етаж. Може и на 25ти. Не вервам аз на приказки под храста.
                като гледам колко време изкара в плевенската болница си мисля, че наемането не е лоша идея
                поне първоначално

                разпиляването с имоти в много градове няма да ти бъде ок след някоя и друга годинка като се умориш
                не мож ги обиколи
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Стига бе...

                  https://m.youtube.com/watch?v=e6VWZF6hQnE&feature=share

                  Тоя човек сигурно си прави вятър на устата по CNBC ,а ?

                  Как мислиш???
                  Каврък. Требе ми апарт в Пловдив. Ако купя на 800€ те черпя в Дубай на 75ти етаж. Може и на 25ти. Не вервам аз на приказки под храста.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Вечер идва надеждата. Сутрин реалността цепи. Никаква надежда за имот. Е, в Селановци може.
                    Стига бе...

                    https://m.youtube.com/watch?v=e6VWZF6hQnE&feature=share

                    Тоя човек сигурно си прави вятър на устата по CNBC ,а ?

                    Как мислиш???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
                      Рекордно поскъпване на жилищата ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ
                      Над 130% ръст на цената на квадратен метър

                      ===2039===

                      Понижителската фауна да не чете статията! Действа лошо на нервите. По-добре е само да се досеща за бъдещето.
                      Вечер идва надеждата. Сутрин реалността цепи. Никаква надежда за имот. Е, в Селановци може.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Има разлика в хотела. Нищо че има спа и закуска. Айде сети се и ти бре. Еййй, на колко години сте.
                        Освен спа и закуска, има и хубава вечеря. В една квартира в Търново какво има за да струва 70 евро ма вечвр? Нищо! Никой не би дал толкова за квартира, при положение, че има хотели на тези цени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Това е доста добро. Казанлък е хубаво градче. Един от най-добрите ми приятели e от с. Ясеново. Помня (било е лятото на 2005 година) се бях върнал от Африка и имаха съмнение за малария. Симптомите ми се появиха чак в БГ, където се бях върнал за останалата част от отпуската ми. Потях се като прасе, чувствам студ при 35 градуса, спазми - ужас. Този зевзек беше заклал някакви агнета посред лято и ме вика. Аз - в Инфекциозна в София. Там - мизерия неописуема. Самоизписах се и след 3 часа бях при него. Натопих се преди това във водата и всички симптоми буквално изчезнаха. Каква беше тази вода - не знам. Агнетата се оказаха два овена - едни тлъсти пържоли с жълта лой - уникален вкус, но не за всеки. Изпонапихме се, после решихме в 8 вечерта да тръгваме към Априлци пеша през Балкана (луди и пияни). Някъде след хижа Янтра ни ръмжа мечка, нищо не се вижда - пълен мрак, с два челника. В осем сутринта бяхме на вилата ми в Априлци. След още 2 дена ядене и пиене се прибрахме с автобус до София, после с БДЖ до Казанлък да си взема колата...Бяха ми излезли и изследванията - положителни. Симптомите - изчезнали. Пих 2 седмици някакви химии след това.
                          Луди години бяха.
                          Било е тридневна малария. От леките видове. След треската все едно нищо ти няма. От Pl. Ovale или vivax. Добре че не си пипнал фалципарум.
                          не ти е помогнала водата, нито овните. Но добре сте се забавлявали, хапвали и пийвали. Точно така се прави. Евала, Джони. Навремето заради такова ядене и пиене изпуснах една кака, студент бях. Три дена ме чака да се кача на хижа Плевен, но аз по-далеч от Троян не успех да отлепя с една компания. Край. Това дете го загубих безвъзвратно. И до днес ме е яд. После се омъжи за един наш колега, но той надежден. Не къркаше. Карай, живот си беше.
                          Last edited by bulgarian lev; 18.04.2023, 23:42.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Кой ги дава тез 70 евро за нощувка в някаква квартира без хранене спа и тн? Какви ги говориш? В момента в чистак нов луксозен 5* хотел в делнични дни със закуска и вечеря + спа е към 170 евро, ако резервираш за 3 дена ти дават 1 нощувка бонус и цената става 127 евра! В 4* хотели предполагам е доста по-тънко! За 3* да не говорим!

                            Ето гледай, хотелът чистак нов само на няколко месеца с минеарална вода.

                            https://kingsvalleyhotel.bg/
                            Има разлика в хотела. Нищо че има спа и закуска. Айде сети се и ти бре. Еййй, на колко години сте.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Добро е, да, но имат проблеми с персонала, делничен ден се ядва някак, но по празниците издъхват, понеже не им достигат хората. Вкарват милиони в хотели а няма кой да работи, как ще развиваме туризъм нз.
                              Това е - масово хората отиват заради водата, не заради някакъв си хотел. Цялата концепция е абсурдна - наливаш едни милиони в една лукс сграда, а най-голямото богатство (с което дефакто привличаш туристите) ти е буквално без пари. Аз ако искам 5 звезди и лукс ще ида в Париж или Дубай. В Казанлък ще отида да се хвърля в гьола с водата, после да се кача пеша до Бузлуджа, да ида да видя розобера и как се варят розите по традиционен начин в т.нар. "гюлпана" (сигурно евроатлантиците нямат дори идея какво е това)...Ганьо обаче е краднал едни пари, налял ги в излишен бетон и иска да привлече друг Ганьо, и той краднал, да му плати няколкостотин Евра за нощувка, с цел печалба. Не става така.
                              Last edited by ejonny2376; 18.04.2023, 22:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                                Защо не още в края на това десетилетие да видим 3-4 милиона евраци в София?
                                Недвижимите имоти не са били занулявани откакто сме влезели в милениума. Няма съмнение, че да падат е немислимо. Само нагоре!
                                А ако всички станат милионери, може и милиард € м2 да видим.
                                Абе Крис, ти да не си пил бензин бре.

                                Коментар

                                Working...
                                X