IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Виж сега ,аз на морето си бях с моята приятелка ,запознахме се с едни българи и си ходехме с тях нагоре надолу,така че не ми е било скучно иначе ако искам нещо София е пълна с жени ,да се бутам там ,една купчина с пари да оставя за някой секс с пияна украинка ,айде който има ниско самочувствие и не го бива с жените на това разчита /не се обиждай ама си е така /.
    Ти за тия хиляди левове дето ще ги хвърлиш там ,ако е за жените ми ти по добре си наеми няколо от тия платените ,поне ще си сигурен че няма да повърнат върху теб
    Как си представяш нормален човек ,да ходи да се бута по плажа ,да си запазва място ,да се тресе дали ще може да паркира ?По дяволите ,това почивка ли е ?
    В комплексите даже ти дават ключ за чадъра ,и в такива съм бил,паркирането е без пари ,всичко се плаща предварително ,затова хормалните хора ходят на почивка ,за да не мислят за тия бай ганьовщини
    И аз се чудя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      Слабо начало на сезона по морето, по-зле и от времето на COVID
      Лошо време през юни и необичайно мъртво вълнение



      Оптимистично с цифри и проценти очерта прогнозите на министерството за новия туристически сезон зам.-министърът на туризма Ирена Георгиева още в средата на май. Тогава тя изрази очакване за ръст от 5% спрямо рекордната 2019 г.

      След този оптимизъм обаче дойде реалността - курортите по Южното Черноморие останаха почти празни през юни. Според търговци, дори по време на пандемията е било по-добре. Според тях толкова слабо начало на сезона не е имало много отдавна.

      Евтим Стоянов/Такива като тоя е най-добре да бъдат публично застреляни / който е собственик на хотел и ресторант, признава пред БНР, че са били обнадеждени за началото на сезона, за съжаление обаче очакванията не са се потвърдили до момента. Според него в България не се прави почти нищо за българския туризъм.

      Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2023/06...a-covid.574461
      Туризмът няма място в бъдещето . Единственото с което мога да си обясня все още някои хубави думи и поръчкови статии е опит да продадат бизнеса или крайбрежен имот . Авиопревозвачите също гледам бързат да поръчат новите самолети за десетилетия напред , които няма да ползват .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SlonH Разгледай мнение
        Привършвам ремонта до Прага и майсторите казаха, че ако искам изолация сега да купя материалите и да ги складирам защото ще има много голямо поскъпване на материалите изобщо и догодина ще е двойно всичко. Вие чакайте Годо.
        Купи, да не забравиш и резервация на Слънчака за 2024, че май и почивката ще поскъпва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          То и Юли ще са дъждове и градушки ,Юли си идвал сезона ,остави ти тия приказки ..
          Това вече е друг въпрос. Идва глобално застудяване и в близките 30 години летата ще са все такива. Естествено ще се отрази негативно на туризма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Виж сега ,аз на морето си бях с моята приятелка ,запознахме се с едни българи и си ходехме с тях нагоре надолу,така че не ми е било скучно иначе ако искам нещо София е пълна с жени ,да се бутам там ,една купчина с пари да оставя за някой секс с пияна украинка ,айде който има ниско самочувствие и не го бива с жените на това разчита /не се обиждай ама си е така /.
            Ти за тия хиляди левове дето ще ги хвърлиш там ,ако е за жените ми ти по добре си наеми няколо от тия платените ,поне ще си сигурен че няма да повърнат върху теб
            Как си представяш нормален човек ,да ходи да се бута по плажа ,да си запазва място ,да се тресе дали ще може да паркира ?По дяволите ,това почивка ли е ?
            В комплексите даже ти дават ключ за чадъра ,и в такива съм бил,паркирането е без пари ,всичко се плаща предварително ,затова хормалните хора ходят на почивка ,за да не мислят за тия бай ганьовщини
            Хахаха-и свалките само с пари ли стават?Никога не съм хвърлял пари по жени,с изключение на дребни суми за сметки по заведенията.
            И аз не претендирам да ме бива с жените, но ако бях като теб ерген в София щях досега да имам голямо жилище, което нямаше да ми струва и 1 лв.По друг начин щях да си го извоювам при положение, че в София е пълно със самотни жени с жилища.
            Даже и с няколко и щеше да затвориш устите на критиците ти във форума.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Сезонът си почва на практика от юли месец.
              Ще се радвам да си прав и тая година да няма много хора и да си намеря лесно хотел,щото нямам резервация.
              Миналата година ходих до центъра на Несебър и три пъти обикалях,докато намеря място да паркирам на един огромен паркинг.Сигурно имаше над 1000 коли.Ама места йок.
              Е да де, но резервациите привършваха още през зимния период, сега обаче има доста свободни места. За колите тва е отделен проблем, защото нашите "курорти" не са пригодени за такъв тип туристи (с автомобили) а по скоро за "чартърни".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Сезонът си почва на практика от юли месец.
                Ще се радвам да си прав и тая година да няма много хора и да си намеря лесно хотел,щото нямам резервация.
                Миналата година ходих до центъра на Несебър и три пъти обикалях,докато намеря място да паркирам на един огромен паркинг.Сигурно имаше над 1000 коли.Ама места йок.
                То и Юли ще са дъждове и градушки ,Юли си идвал сезона ,остави ти тия приказки ..

                Коментар


                • Всеки може да види какво мислят туристите за "услугата", която получават. Ето един пример от Слънчака, избираме топ хотел (5* с оценка 5) и гледаме последните коментари:

                  П.С хотелът се казва Planeta Hotel & Aquapark - Ultra All Inclusive, и се класира най-отгоре, като най-добър, смятайте тези по-надолу, особенно тези с 4*.
                  Last edited by better; 27.06.2023, 11:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SlonH Разгледай мнение
                    Привършвам ремонта до Прага и майсторите казаха, че ако искам изолация сега да купя материалите и да ги складирам защото ще има много голямо поскъпване на материалите изобщо и догодина ще е двойно всичко. Вие чакайте Годо.
                    Майсторите те сапунисват яко ,те чакат само такива баламурници дето не могат и една крушка да завият и ги почват здраво ,шок до откат ,човек като е уплашен и дава по лесно парите ,стар психологически трик ,и аз така им казвам на клиентите ,че има недостиг ,че ще свърши нещо си ,я услуга ,я стока и да видиш как вадят и плащат .Ти си жертва ,иди на психолог

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SlonH Разгледай мнение
                      Привършвам ремонта до Прага и майсторите казаха, че ако искам изолация сега да купя материалите и да ги складирам защото ще има много голямо поскъпване на материалите изобщо и догодина ще е двойно всичко. Вие чакайте Годо.
                      питай ги за желязото какво им е мнението
                      и как са цените спрямо миналото лято

                      позатихне ли имотния сектор .... търговията с материали ще стане тегава.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Подобни коментари ги чета всяка година по форумите, а като отида на българското черноморие навсякъде е претъпкано.На плажа в платената зона се ходи рано сутрин, за да се запази място, няма къде да се паркира, по заведенията се чака да се освободи място. А ако нямаш резервация е много трудно да се намери място в добър хотел.
                        А специално Слънчев бряг е идеалното място за ергени заради нощния живот и,че е пълно със загорели мадами от цяла Европа .И за София се отнася същото.
                        Ако бях необвързан като вас с Джони точно Слънчака щеще да ми е топ дестинация .Като ви чете човек може да остане с впечатление, че сте някои пенсионери, които намират кусури на всичко.
                        Виж сега ,аз на морето си бях с моята приятелка ,запознахме се с едни българи и си ходехме с тях нагоре надолу,така че не ми е било скучно иначе ако искам нещо София е пълна с жени ,да се бутам там ,една купчина с пари да оставя за някой секс с пияна украинка ,айде който има ниско самочувствие и не го бива с жените на това разчита /не се обиждай ама си е така /.
                        Ти за тия хиляди левове дето ще ги хвърлиш там ,ако е за жените ми ти по добре си наеми няколо от тия платените ,поне ще си сигурен че няма да повърнат върху теб
                        Как си представяш нормален човек ,да ходи да се бута по плажа ,да си запазва място ,да се тресе дали ще може да паркира ?По дяволите ,това почивка ли е ?
                        В комплексите даже ти дават ключ за чадъра ,и в такива съм бил,паркирането е без пари ,всичко се плаща предварително ,затова хормалните хора ходят на почивка ,за да не мислят за тия бай ганьовщини

                        Коментар


                        • Привършвам ремонта до Прага и майсторите казаха, че ако искам изолация сега да купя материалите и да ги складирам защото ще има много голямо поскъпване на материалите изобщо и догодина ще е двойно всичко. Вие чакайте Годо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Ето това трябва да се показва по западните медии на дръзналите да дойдат тук "туристи"
                            Потресаващи условия в Инфекциозната клиника към "Св. Марина" във Варна

                            Залата, в която поставят абокат на децата, е в COVID отделението

                            https://btvnovinite.bg/bulgaria/potr...vav-varna.html
                            Аз бях в Софийската Инфекциозна, на Гешов и България. Кошмарно - болни с Хепатит, с менингит - всички с една тоалетна, няма баня...По стените кръв, плочките падат, мухъл, дограмата се разпада...Едни гадни одеала, едно слабо мигащо осветление - като в концлагер.
                            Избягах оттам и отидох на Балкана с един приятел, там се оправих и нямах вече симптоми. Не се знае какви зарази можеше да пипна там ако бях останал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Тази година вече е различно. Всички хотели са полупразни. Искаш ли да проверим пак?
                              Сезонът си почва на практика от юли месец.
                              Ще се радвам да си прав и тая година да няма много хора и да си намеря лесно хотел,щото нямам резервация.
                              Миналата година ходих до центъра на Несебър и три пъти обикалях,докато намеря място да паркирам на един огромен паркинг.Сигурно имаше над 1000 коли.Ама места йок.
                              Last edited by Vergil1975; 27.06.2023, 11:47.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                Слабо начало на сезона по морето, по-зле и от времето на COVID
                                Лошо време през юни и необичайно мъртво вълнение



                                Оптимистично с цифри и проценти очерта прогнозите на министерството за новия туристически сезон зам.-министърът на туризма Ирена Георгиева още в средата на май. Тогава тя изрази очакване за ръст от 5% спрямо рекордната 2019 г.

                                След този оптимизъм обаче дойде реалността - курортите по Южното Черноморие останаха почти празни през юни. Според търговци, дори по време на пандемията е било по-добре. Според тях толкова слабо начало на сезона не е имало много отдавна.

                                Евтим Стоянов/Такива като тоя е най-добре да бъдат публично застреляни / който е собственик на хотел и ресторант, признава пред БНР, че са били обнадеждени за началото на сезона, за съжаление обаче очакванията не са се потвърдили до момента. Според него в България не се прави почти нищо за българския туризъм.

                                Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2023/06...a-covid.574461
                                Как да не се прави? Нали тровите хората с боклуци, тва малко ли е?

                                Коментар

                                Working...
                                X