IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Няма значение. Милионът си е милион.Тук сте все милионери,а за да има форумът представителна извадка от населението, трябва да се чува гласът и на широките народни маси. И аз съм техен представител.
    И голема част от мелеонерите са още на квартири или в жилището дето дедо е строил/купил.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Туй нали не е нашето докторче (с пробития профил, откъдето пишат двата сандокана)?

      https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2023..._dve_godini_i/
      Не, не съм аз. Аз съм по-скромен. Само с няколко петачета.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Apple към луксозните стоки ли спада?

        Да познаваш някой скоро да си е купил техни акции?
        Към технологичните спада .

        Коментар


        • Туй нали не е нашето докторче (с пробития профил, откъдето пишат двата сандокана)?

          https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2023..._dve_godini_i/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            начи на есен да чакаме 1920 по оная справка
            За 1920 не бих се обзаложил, но броя на офертите продава със сигурност ще расте...

            Коментар


            • И това го пишем в група "Гредореди"


              https://i.imgur.com/KDPid5l.jpg



              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                по-скъпи от същите, които до вчера се опитваха да продадат, но на ш.з...
                начи на есен да чакаме 1920 по оная справка
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Мн ще яко всички дет са теглили кредити да правят като теб. В крайна сметка защо трябва да трябва да връщаш нещо, което е взето от въздуха?
                  Мисля, че не е редно да вземеш въздух и да връщаш пари. Някак си - чисто юридически не ми се връзва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Няма значение. Милионът си е милион.Тук сте все милионери,а за да има форумът представителна извадка от населението, трябва да се чува гласът и на широките народни маси. И аз съм техен представител.
                    Разбира се, трябва да се уважава мнението на всеки, включително и на тези, без никакви имоти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ама ако искат да им потръгне бизнеса трябва женски да назначават
                      И аз тъй викам, ама....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Мн ще яко всички дет са теглили кредити да правят като теб. В крайна сметка защо трябва да трябва да връщаш нещо, което е взето от въздуха?
                        Аз не съм всички. Като правя нещо обмислям всички последици.Надали повечето кредитополучатели имат моите юридически познания. Естествено си връщам кредита,но съм подготвен за всякакви варианти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Ще ми вземат дедовия.На мое име нямам нищо.
                          Мн ще яко всички дет са теглили кредити да правят като теб. В крайна сметка защо трябва да трябва да връщаш нещо, което е взето от въздуха?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://money.bg/economics/retsesiya...-bogatite.html

                            Peцеcиятa в нaй-гoлямaтa иĸoнoмиĸa в cвeтa зacягa нaй-вeчe бoгaтитe

                            Нa xopизoнтa ce oчepтaвa paзличeн вид иĸoнoмичecĸи cпaд - тaĸa нapeчeнaтa "peцecия зa бoгaтaши", ĸoятo зacягa нeпpoпopциoнaлнo няĸoи oт нaй-бoгaтитe xopa в cтpaнaтa, пишe Вuѕіnеѕѕ Іnѕіdеr.
                            Te бяxa зaceгнaти oт тяx cepиoзнo и тo пpeз пъpвaтa пoлoвинa нa 2023 г., ĸaтo ĸoмпaнии ĸaтo Меtа Рlаtfоrmѕ и Gоldmаn Ѕасhѕ cъĸpaщaвaxa paбoтни мecтa, зa дa нaмaлят paзxoдитe.

                            Гoлямoтo зaбaвянe нa paзxoдитe зa лyĸcoзни мapĸи e дpyг знaĸ, чe cyпepбoгaтитe зaпoчвaт дa ce пpитecнявaт oт иĸoнoмичecĸи cпaд.

                            Зa няĸoи тaзи нoвинa щe бъдe пoвoд зa пpaзнyвaнe, ocoбeнo в cтpaнa, ĸъдeтo нepaвeнcтвoтo e нaлицe и бoгaтcтвoтo e нeпpoпopциoнaлнo ĸoнцeнтpиpaнo в pъцeтe нa нaй-бoгaтия 1%.

                            Зa дpyги тoвa e знaĸ, чe иĸoнoмиĸaтa ce зaбaвя.
                            Apple към луксозните стоки ли спада?

                            Да познаваш някой скоро да си е купил техни акции?

                            Коментар


                            • https://money.bg/economics/retsesiya...-bogatite.html

                              Peцеcиятa в нaй-гoлямaтa иĸoнoмиĸa в cвeтa зacягa нaй-вeчe бoгaтитe

                              Нa xopизoнтa ce oчepтaвa paзличeн вид иĸoнoмичecĸи cпaд - тaĸa нapeчeнaтa "peцecия зa бoгaтaши", ĸoятo зacягa нeпpoпopциoнaлнo няĸoи oт нaй-бoгaтитe xopa в cтpaнaтa, пишe Вuѕіnеѕѕ Іnѕіdеr.
                              Te бяxa зaceгнaти oт тяx cepиoзнo и тo пpeз пъpвaтa пoлoвинa нa 2023 г., ĸaтo ĸoмпaнии ĸaтo Меtа Рlаtfоrmѕ и Gоldmаn Ѕасhѕ cъĸpaщaвaxa paбoтни мecтa, зa дa нaмaлят paзxoдитe.

                              Гoлямoтo зaбaвянe нa paзxoдитe зa лyĸcoзни мapĸи e дpyг знaĸ, чe cyпepбoгaтитe зaпoчвaт дa ce пpитecнявaт oт иĸoнoмичecĸи cпaд.

                              Зa няĸoи тaзи нoвинa щe бъдe пoвoд зa пpaзнyвaнe, ocoбeнo в cтpaнa, ĸъдeтo нepaвeнcтвoтo e нaлицe и бoгaтcтвoтo e нeпpoпopциoнaлнo ĸoнцeнтpиpaнo в pъцeтe нa нaй-бoгaтия 1%.

                              Зa дpyги тoвa e знaĸ, чe иĸoнoмиĸaтa ce зaбaвя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                и, как са им цените, биват ли?
                                по-скъпи от същите, които до вчера се опитваха да продадат, но на ш.з...

                                Коментар

                                Working...
                                X