IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

    Да слушаш Лаконик за цените на имотите е все едно да питаш Евго какво искат жените. Лаконик продаде имотите и остава безимотен.
    Ако им изтърсят едни 4-5 милиарда евро на строителите за енергийна ефективност. Ако си пратят бригадите да изолират вместо да строят. Ти тогава гледай какво ще стане с цените.
    Интересно е да се заслушва и безимотния професор Красимир Петров. Всеки понижител би заспивал до края на дните си под мостовете, слушайки го.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от AMG2023

      ахаха
      от година имотите вървят надолу и няма вече повишение! Има големи отстъпки никой не купува без отстъпка в момента абсолютно никой, даже на колегите ти лигите им текат само като видят че кълве някоя рибка, но е вяла работа.
      Лихвите ще се изравнят след няколко месеца а ти подвеждаш в момента.Нещата са коренно различни вече.Свиквайте брокери!
      В Щатите лихвите вече са над инфлацията .А искат още да ги вдигат смятайте..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

        Да слушаш Лаконик за цените на имотите е все едно да питаш Евго какво искат жените. Лаконик продаде имотите и остава безимотен.
        Ако им изтърсят едни 4-5 милиарда евро на строителите за енергийна ефективност. Ако си пратят бригадите да изолират вместо да строят. Ти тогава гледай какво ще стане с цените.
        Ако (когато) ти вдигнат вноската по ипотеката с 40% какво правим?
        Внимавай с акото, че мирише...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Точно ти и плъха генерирате най-много талаш... Най-големите провокатори сте, а за вас бан няма, защо ли?

          Все още влизам в този пропаднал форум почти единствено да чета топ мненията и прогнозите на Laconic! (Да се знае, че и други стойностни потребители също пишат тук, но няма да ги изброявам)!

          Айде лека, ти не си ми интересен събеседник или по-скоро си много токсична личност и ме натоварваш с ненужна комуникация!
          Да слушаш Лаконик за цените на имотите е все едно да питаш Евго какво искат жените. Лаконик продаде имотите и остава безимотен.
          Ако им изтърсят едни 4-5 милиарда евро на строителите за енергийна ефективност. Ако си пратят бригадите да изолират вместо да строят. Ти тогава гледай какво ще стане с цените.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Стана ми интересно. Я цитирай някоя КОНКРЕТНА прогноза на лаконичния за цените на имотите! Цитат и дата, да видим какво е познал за цените!
            Мълчанието на агнетата....по Том Харис

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              да де, ама изглеждат добре обосновани илюзиите
              Тези илюзии да се представят, че са от топ анализатор и много аргументирани, как ти се струва? Не е ли тотално скъсване с реалността??

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Е, ние нали му извадихме цитати от цяла година назад, НЕ Е ПОЗНАЛ АБСОЛЮТНО НИЩО ЗА ИМОТИТЕ.
                да де, ама изглеждат добре обосновани илюзиите
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Стана ми интересно. Я цитирай някоя КОНКРЕТНА прогноза на лаконичния за цените на имотите! Цитат и дата, да видим какво е познал за цените!
                  Е, ние нали му извадихме цитати от цяла година назад, НЕ Е ПОЗНАЛ АБСОЛЮТНО НИЩО ЗА ИМОТИТЕ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    И тях ги чета, винаги са аргументирани.
                    еми така си е
                    първо имат аргументи за спада и мяу
                    после опъват ластика, защо не се случило
                    и така от 2017-та насам
                    но аз и на понижителите, дето ги четат се чудя
                    7 години приказки от шипковия храст...
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      И тях ги чета, винаги са аргументирани.
                      аргументирани. ластика. сгъването. ножицата. гащите. стадото. чадъра.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Все още влизам в този пропаднал форум почти единствено да чета топ мненията и прогнозите на Laconic! (Да се знае, че и други стойностни потребители също пишат тук, но няма да ги изброявам)!
                        Стана ми интересно. Я цитирай някоя КОНКРЕТНА прогноза на лаконичния за цените на имотите! Цитат и дата, да видим какво е познал за цените!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          нов ник е.
                          по-добре чети старите заслужили прогностици
                          бъртрам и накавръка. те са понижителски доайени в темата
                          има какво да научиш от тях
                          И тях ги чета, винаги са аргументирани.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Точно ти и плъха генерирате най-много талаш... Най-големите провокатори сте, а за вас бан няма, защо ли?

                            Все още влизам в този пропаднал форум почти единствено да чета топ мненията и прогнозите на Laconic!

                            Айде лека, ти не си ми интересен събеседник или по-скоро си много токсична личност и ме натоварваш с ненужна комуникация!
                            Аз изложих аргументи, както посочих СТОМАНЕНИ, а какви са ти чувствата и емоциите спрямо тях или мен, като личност, която ги излага на показ, слабо ме интересува.

                            ПП Все пак, факта, че реагираш така емоционално и дори обиждаш форума в който пишеш, е индикатор, че цените няма да падат в обозримо бъдеще, за което не сме виновни форумът, аргументите ми или моя скромна милост
                            Last edited by Bailor; 22.06.2023, 20:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Точно ти и плъха генерирате най-много талаш... Най-големите провокатори сте, а за вас бан няма, защо ли?

                              Все още влизам в този пропаднал форум почти единствено да чета топ мненията и прогнозите на Laconic!

                              Айде лека, ти не си ми интересен събеседник или по-скоро си много токсична личност и ме натоварваш с ненужна комуникация!
                              нов ник е.
                              по-добре чети старите заслужили прогностици
                              бъртрам и накавръка. те са понижителски доайени в темата
                              има какво да научиш от тях
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Ами, аргументите са стоманени. ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ 8 ГОДИНИ, БЕЗ МИНУТА ПРЕКЪСВАНЕ. Лихвите за придобиването им, остават от най-ниските в Европа. Всичко друго е талаш...
                                Точно ти и плъха генерирате най-много талаш... Най-големите провокатори сте, а за вас бан няма, защо ли?

                                Все още влизам в този пропаднал форум почти единствено да чета топ мненията и прогнозите на Laconic! (Да се знае, че и други стойностни потребители също пишат тук, но няма да ги изброявам)!

                                Айде лека, ти не си ми интересен събеседник или по-скоро си много токсична личност и ме натоварваш с ненужна комуникация!
                                Last edited by Traicho_80; 22.06.2023, 20:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X