IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Полакс препоръча брокерски групи от фейса. Там били цените и обявите. Те там и аз, и ти можем да пуснем обява продавам - баси източниците за състоянието на пазара.
    Лошото за тях, е че и там не намериха примери за добри дискаунти, колкото се бяха размечтали и се смълчаха, като пръднал понижител в асансьор

    Коментар


    • Айй че искам ексчо да напише нещо за нивата. Той си е експерт по пробивите на нивата и дъната. С отявлена жилка на форекс играч пипаше в имотите.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Да, бе, закриха и морската столица Варна, а пък реват от високите цени по местните пазари. Като е закрита, как се продава на тези цени. Най-големия рев е от местни хора, раждани там и претендиращи за висок стандарт на живот, а реват, като магарета, че черешите били 8 лева, а в Турция тройно по-евтини. Това са ни варненските "баровци". Май морската столица е закрита само за такива четници.
        Полакс препоръча брокерски групи от фейса. Там били цените и обявите. Те там и аз, и ти можем да пуснем обява продавам - баси източниците за състоянието на пазара.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Да. Той е ненадминат. Мито Карамитов искаше 200€ на жълтите павета. А Симбата с Варшавския апарт като виде Жони как продаде докато си пиеше кафето апарта у Вазов и се отказа изобщо да пише. Хахахаха. Ей, големи величини минаха оттук.
          Да, бе, закриха и морската столица Варна, а пък реват от високите цени по местните пазари. Като е закрита, как се продава на тези цени. Най-големия рев е от местни хора, раждани там и претендиращи за висок стандарт на живот, а реват, като магарета, че черешите били 8 лева, а в Турция тройно по-евтини. Това са ни варненските "баровци". Май морската столица е закрита само за такива четници.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Дебнем на замаушка ми е любимия герой от приказките.
            По-готин от червената шапчица, от трите прасенца или седемте козлета.
            Да. Той е ненадминат. Мито Карамитов искаше цени от 200€ на метър на жълтите павета....и то ако няма забележки по имота А Симбата с Варшавския апарт като виде Жони как продаде докато си пиеше кафето апарта у Вазов и се отказа изобщо да пише. Хахахаха. Ей, големи величини минаха оттук.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              То поне само Кавръка имаше сериозни намерения да купи. Онези богаташи с имоти по Московска и първите даже - Мито къв беше и други образи само си правеха полюции, те и кокошарник не можеха да купят.
              Дебнем на замаушка ми е любимия герой от приказките.
              По-готин от червената шапчица, от трите прасенца или седемте козлета.
              Last edited by Bailor; 16.07.2023, 22:32.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Много лесно се подаде на внушението на берти. Липсва му инициатива при имотните дела. Представя си доста опростено пазара, малко образно, взимат имотите от имащите и ги раздават на мизерниците. Трудно схваща причинно-следствените връзки, не може да си направи изводи.
                Абсолютно вярно, мненията ни се припокриват. Само дето аз мислех, че нивото от 1900 ще бъде ФАКТ през септември, а то още този месец беше пробито, както ти предсказа. (и не без помощта на модераторите в темата ) Колкото повече трият, толкова по-нависоко катери накавръковата справка. Все пак да благодарим на берти за зазиждането на кольо там където му е мястото - в деЦката.
                Следващо психологическо ниво 2000€.
                Last edited by bulgarian lev; 16.07.2023, 22:45.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  И един друг виновник за грешните решения кавръкови, се спотайва тук , дето още същата година, когато Кавръка стартира търсенето си, този сливенски бабаит се дуеше, че е продал на върха, като прилагаше математически модели.
                  Оттогава минаха цели почти 6 години в които имотите се утроиха ценово..
                  То поне само Кавръка имаше сериозни намерения да купи. Онези богаташи с имоти по Московска и първите даже - Мито Карамитов и други образи само си правеха полюции, те и кокошарник не можеха да купят.
                  Last edited by bulgarian lev; 16.07.2023, 22:33.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                    Какти винаги съм казвал за да си понижител в имотите се изисква желязна психика и излишни пари

                    Наздраве Беар
                    Алчност даже е това. Да не купиш нещо за 15 лв, да чакаш да го купиш за 10, даже за 7 ако може. Цените стават 30 лв, после 35, не се знае колко ще качат. И все някога ще слязат надолу. Никога няма да купиш, щото ще трябва да купиш на 38-40.
                    Но образнито сравнение е неточно. Защото и за 8 и за 35 може да купиш нещо, но тук става дума за сериозни цифри. Разлика! Кво да правиш. Така са имотите. На капиталовите може да се опържиш с 2000$ -купил, ок. Пак ще купиш. Но имотите са стотици хиляди левчета, пари и горчи. Няма как.
                    Last edited by bulgarian lev; 16.07.2023, 22:28.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Ники е добро момче , но спря някъде по пътя и залита в крайностите . Дефицити бори но то кой ли няма.
                      Много лесно се подаде на внушението на берти. Липсва му инициатива при имотните дела. Представя си доста опростено пазара, малко образно, взимат имотите от имащите и ги раздават на мизерниците. Трудно схваща причинно-следствените връзки, не може да си направи изводи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Е колко да е здрава , манията не е здравословна черта на психиката а напротив !
                        И един друг виновник за грешните решения кавръкови, се спотайва тук , дето още същата година, когато Кавръка стартира търсенето си, този сливенски бабаит се дуеше, че е продал на върха, като прилагаше математически модели.
                        Оттогава минаха цели почти 6 години в които имотите се утроиха ценово..
                        Last edited by Bailor; 16.07.2023, 22:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Всеки във форума предполагам в даден момент е "контрил" тренда. Дали с имоти, дали с кеш, акции т.н., няма значение. Следователно е изпитвал на гърба си тежките удари, които всеки ден грешната прогноза нанася на психиката. Но Кавръка е уникат, който с години удържа фронта, без да се пречупи, макар и с приятелската подкрепа на bertram.

                          Лично аз не бих се справил, колкото и да се имам за корав. Здрава психика има това момче, харесва ми.
                          Какти винаги съм казвал за да си понижител в имотите се изисква желязна психика и излишни пари

                          Наздраве Беар

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Всеки във форума предполагам в даден момент е "контрил" тренда. Дали с имоти, дали с кеш, акции т.н., няма значение. Следователно е изпитвал на гърба си тежките удари, които всеки ден грешната прогноза нанася на психиката. Но Кавръка е уникат, който с години удържа фронта, без да се пречупи, макар и с приятелската подкрепа на bertram.

                            Лично аз не бих се справил, колкото и да се имам за корав. Здрава психика има това момче, харесва ми.
                            Е колко да е здрава , манията не е здравословна черта на психиката а напротив !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Ники е добро момче , но спря някъде по пътя и залита в крайностите . Дефицити бори но то кой ли няма.
                              Всеки във форума предполагам в даден момент е "контрил" тренда. Дали с имоти, дали с кеш, акции т.н., няма значение. Следователно е изпитвал на гърба си тежките удари, които всеки ден грешната прогноза нанася на психиката. Но Кавръка е уникат, който с години удържа фронта, без да се пречупи, макар и с приятелската подкрепа на bertram.

                              Лично аз не бих се справил, колкото и да се имам за корав. Здрава психика има това момче, харесва ми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Великата справка /Кавръковата/, на няколко пъти пробива заветното 1900, докато някои понижители я чакаха под 1800!!! Дано с Трайчо, всичко да е наред..
                                Ники е добро момче , но спря някъде по пътя и залита в крайностите . Дефицити бори но то кой ли няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X