IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Случват се такива неща , аз ще сменям наемател скоро / свършва договора на един телефонист/ и ще видим как е пазара. Иначе актуализирах наемите и се приеха новите нива....Няма как всичко поскъпна
    И англичанката приключи, дипломира се и си замина, любезно канейки ме ако замръкна в Лондон да и звънна. Сега ще боядисвам и айде с новите наемни нива.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Нищо. И този Септември ще бъде Май. И така докато 70 годишните юбиляри най накрая купят в обновената (сигурен съм в това) по това време топ локация Ботунец.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        Песи, наемателя ми се омете, не дали емиграционните на жена му документи, която е мароканка (а той от Париж...както пееше Стефчо Данаилов - аз съм от Твърдица, ти си от Париж) и плаща човека два наема, заряза два депозита и ми се извини че няма да се върне.
        Случват се такива неща , аз ще сменям наемател скоро / свършва договора на един телефонист/ и ще видим как е пазара. Иначе актуализирах наемите и се приеха новите нива....Няма как всичко поскъпна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
          Нещо по темата от мен ....

          Най -новите данни от сряда показват още от същото и въпреки уверенията на някои пишман повдигачи в темата и клоуни като шестака,няма напечатани 5 трилиона,няма увеличение на оборите ,няма и да има

          Баланса на най-важната "банка" в света продължава да се свива и е на най-ниското ниво от 2 год !
          Колко финансово неграмотен и ниско интелигентен трябва да си,за да живееш в делюзията ,че нещо щяло да поскъпва,още повече в някво гето на майната си ??!!

          Ще си научите вие урока,но насила

          То зависи и каква част от тези пари са наляти в икономиката и каква част си стоят по сметките във Фед на търговските банки.
          Ето това е графика за М3 - спад имаме с 1 трилион за една година:

          https://fred.stlouisfed.org/series/MABMM301USM189S

          Прави впечатление, че за последните 50 години имаме постоянен плавен ръст на M3 и яко надуване след ковид пандемията, а сега е първият път когато трендът се обръща. Това докъде ще доведе само можем да гадаем, със сигурност обаче фейк-печалбите на нашите имотолюбци ще се изтрият по начина, по който и се създадоха.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
            Песи, наемателя ми се омете, не дали емиграционните на жена му документи, която е мароканка (а той от Париж...както пееше Стефчо Данаилов - аз съм от Твърдица, ти си от Париж) и плаща човека два наема, заряза два депозита и ми се извини че няма да се върне.
            Последният мохикан? А сега накъде?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Точно Слънчев бряг е идеалното място за ергени, щото купонът тече 24 часа и е пълно със загорели жени и българки, и чужденки.
              Но не всеки го влече това.
              Да. А това е моетотип не конкретно място.... Само още няколко години децата да пораснат....
              Описание от жена ми. от преди 15 години....
              https://poblizo.com/?p=5222&cpage=1

              Коментар


              • Ниво 1900 вече е преминато. Ето доказателството:
                .
                .
                Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-07-14 100324.JPG
Views:	2
Size:	49.7 КБ
ID:	4090725







                Ще продължи ли да се покачва средната цена? За съжаление отговорът е ДА. Факторите обуславящи поскъпването са много и засега няма никакви срещуположни фактори които да предполагат забавяне на поскъпването.

                Тук в темата мен ще ми трият коментарите, защото моите новини са неприятни. Така е било винаги: Вестоносецът е виновен!
                Истината е, че за някои участници в темата тези мои новини означават:
                .



                За тези които ще могат да си позволят "INSERT COINS" ще има жилище на по-висока цена, за другите които няма да могат, остава присъединяване към 60% наематели или да си останат там където са били до сега.

                Има лекарство, но то е горчиво. Който иска да се излекува ще трябва да се примири и да изпие горчивия хап. Това е. Ако щете...

                СЕПТЕМВРИ---->>>>>ниво 2000, купувайте СЕГА или ви чака примирение на следващото психологическо ниво.

                Съпротивата срещу Негово Величество пазара, води само до фрустрация, стрес и натрупване на психически проблеми.




                Магарешки рев и мятане на къчове са нормална реакция срещу несгодите поднесени от НВ пазара след всяко ново по-високо ниво. Жалките опити за обиди срещу вестителя на новините, няма да помогнат в борбата за понижение на цените.
                Last edited by bulgarian lev; 14.07.2023, 13:02.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Песи, наемателя ми се омете, не дали емиграционните на жена му документи, която е мароканка (а той от Париж...както пееше Стефчо Данаилов - аз съм от Твърдица, ти си от Париж) и плаща човека два наема, заряза два депозита и ми се извини че няма да се върне.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Нещо по темата от мен ....

                    Най -новите данни от сряда показват още от същото и въпреки уверенията на някои пишман повдигачи в темата и клоуни като шестака,няма напечатани 5 трилиона,няма увеличение на оборите ,няма и да има

                    Баланса на най-важната "банка" в света продължава да се свива и е на най-ниското ниво от 2 год !
                    Колко финансово неграмотен и ниско интелигентен трябва да си,за да живееш в делюзията ,че нещо щяло да поскъпва,още повече в някво гето на майната си ??!!

                    Ще си научите вие урока,но насила

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      На Черно море не съм стъпвал от около 25 години, нямам и планове да ходя. От морето търся неща, които тук ги няма или са много лимитирани - прозрачна и много топла вода, корали , полупразни плажове. Намирам ги пак в Индийският океан и свързаните с него морета и острови по Гърция според децата правя и избора. / все още не мога да ги водя на разни крайности защото са малки/.
                      Храната не ме интересува почти.... мога да карам и на пастет апетит стига морето да има това което искам, и лукс не ме интересува също, но поне досега на всички места по Индийският океан където сме ходили храната е била извънземна и екзотична.... няма нито един провал.

                      ПП На Слънчака и на нашето море бизнеса върви добре. Различна таргет група.....
                      Точно Слънчев бряг е идеалното място за ергени, щото купонът тече 24 часа и е пълно със загорели жени и българки, и чужденки.
                      Но не всеки го влече това.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Да, тук си прав. Явно наистина прекалих, но се дразня адски на хора, които са прости, а се мислят за нещо велико. Тарамбуките са такива, защото идват от изостанали държави и се приемат от немците безусловно. Това и мен ме ядосва, но няма какво да направя. Още повече се ядосвам обаче на разни простаци, които мислят себе си за европейци, а са най-долно простолюдие.

                        В Мавриций те съветвам да отидеш - по-евтино е отколкото на БГ черноморието, а качеството на услугите е в пъти. Ако намериш изгоден полет общият бюджет няма да се различава много.

                        Ако не вярваш - виж цени - 1000 Рупии са ти 20 Евро.
                        https://escalecreole.net/menu/

                        За нещо подобно на слънчака ще платиш минимум по 2 и ще ти сервират разни нагли селяци.
                        На Черно море не съм стъпвал от около 25 години, нямам и планове да ходя. От морето търся неща, които тук ги няма или са много лимитирани - прозрачна и много топла вода, корали , полупразни плажове. Намирам ги пак в Индийският океан и свързаните с него морета и острови по Гърция според децата правя и избора. / все още не мога да ги водя на разни крайности защото са малки/.
                        Храната не ме интересува почти.... мога да карам и на пастет апетит стига морето да има това което искам, и лукс не ме интересува също, но поне досега на всички места по Индийският океан където сме ходили храната е била извънземна и екзотична.... няма нито един провал.

                        ПП На Слънчака и на нашето море бизнеса върви добре. Различна таргет група.....
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 14.07.2023, 11:43.

                        Коментар


                        • Как Федералният резерв ще създаде криза?

                          https://www.youtube.com/watch?v=a0EKyJ4jryA

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat

                            Защо се вкарваш във филми ? Много пъти си писал, че бъдещето ти не е в България.....Ще спасяваш ипотекарите тук / а не в Германия, че там им е по-сложно към момента/ , ще слагаш на място хора, които не харесваш у нас като не искаш да имаш бъдеще тук. Постави на място тарамбуките, които бъркат под полите на немкините безнаказано вместо това....има безкрай казуси и в Германия...
                            Или нещата са по-добри. Имаш хубава работа и доходи и като гледам свободно време , което е НАЙ–ЦЕННОТО нещо...Живееш на място което ти харесва, можеш да обикаляш света и най-вече места като Мавриций / засега не съм ходил там , а искам да отида някога/....
                            Радвай се на живота и възможностите които имаш ....Повечето хора / 99%/ ги нямат и не се занимавай с глупости
                            Да, тук си прав. Явно наистина прекалих, но се дразня адски на хора, които са прости, а се мислят за нещо велико. Тарамбуките са такива, защото идват от изостанали държави и се приемат от немците безусловно. Това и мен ме ядосва, но няма какво да направя. Още повече се ядосвам обаче на разни простаци, които мислят себе си за европейци, а са най-долно простолюдие.

                            В Мавриций те съветвам да отидеш - по-евтино е отколкото на БГ черноморието, а качеството на услугите е в пъти. Ако намериш изгоден полет общият бюджет няма да се различава много.

                            Ако не вярваш - виж цени - 1000 Рупии са ти 20 Евро.
                            https://escalecreole.net/menu/

                            За нещо подобно на слънчака ще платиш минимум по 2 и ще ти сервират разни нагли селяци.
                            Last edited by ejonny2376; 14.07.2023, 11:31.

                            Коментар


                            • https://www.imot.bg/9hg1mu
                              >
                              >
                              Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-07-14 100324.JPG
Views:	1
Size:	40.4 КБ
ID:	4090662

                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Така, така. Гледам сте се навързали като черва. Няма лошо. Да, съмнявам се и то сериозно. Въпросният индивид се държи изключително нагло. Подобно поведение няма как да идва от почтен човек - не го е показал досега в нито един от коментарите си.
                                Факт е че реагира бурно на провокации и не мълчи, но също така е написал много верни неща за цените на имотите, които са масово недолюбвани щото истината боли понякога....
                                В същото време твоята реакция не отговаря по никакъв начин на нивото на което твърдиш че си и на доходите ти....Не разбирам как управляваш милионна компания и стотици хора ако не можеш да си контролираш емоциите....
                                Какво ти пука че цените на имотите у нас растат ? И не само у нас.... Нали си инвестирал капитала си във всякакви финансови неща не седиш на кеш. Дългосрочно представянето е подобно.

                                Коментар

                                Working...
                                X