IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Бриджор викаш. Христо Друмев познаваш ли го? Били са много добри приятели с баща ми, разбрах че е починал наскоро. Бащата ми е разказвал брутални истории с него, били са заедно на мисии в Ирак и Западна Европа през Соц-а.
    Знам кой е...Не ми е приятел. Не знам напоследък как е и дали е жив не съм го виждал чувал по турнири. Иначе типичен ДС, на полуфинала на едно републиканско когато бях може да се каже младеж ми атакува с отворена карта под паравана давайки сигнал на партньора си . Нещо абсолютно забранено и неколегиално викнах съдия , а онази мижитурка не го наказа.... Решил да печели от неопитни като мен, а в същото време другите които бяха световни звезди / единият е с 2 златни медала от световна олимпиада по математика...единственият в света/ винаги се опитваха добронамерено да учат и помагат на по-неопитните като мен....
    Та така нямам добър положителен опит с него...., но съм научил някои полезни за живота уроци....
    Единствената му заслуга е че даде 2 стаички в малкото НДК за клуб за няколко години....

    ПП Не съм топ бриджор, бъзикам Радев, че имаме заигравка. Средна работа съм...малко може би над средното ниво, но то у нас е много много високо...., за да съм топ у нас означава да съм печелил световни, европейски медали ...има 20-30 човека поне с такива постижения
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 18.07.2023, 20:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Добре ,какви са тея идиоти за които говориш? Ти още малко ще кажеш и че гладуват и стоят на тъмно само и само да спестят
      В кой свят живееш ти?
      И какво да спестят ,като при нас е по-скъпо? Защо да се връщат изобщо?

      И пак 10% обобщаваш.Можеш ли да представиш някакви достоверни данни и факти за тези твърдения?
      Ами питай ги що пестят.В нашият град поне 80 процента от жилищата се купуват от емигранти.И след това стоят празни. Информацията ми е от приятел,който има агенция за недвижими имоти.
      А не повече от 10 процента са образованите и квалифицирани емигранеми.Останалите са бачкатори и/или цигани на социални помощи.
      Last edited by mirodes; 18.07.2023, 20:36.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
        Вярваш ли си като ги пишеш тия работи?Гастерите са отишли да пестят пари,не да ги дават по скъпи почивки и хотели.
        Пак казвам в това число не включвам емигрантите с високи доходи.Които надали са повече от 10 процента от всички.
        Добре ,какви са тея идиоти за които говориш? Ти още малко ще кажеш и че гладуват и стоят на тъмно само и само да спестят
        В кой свят живееш ти?
        И какво да спестят ,като при нас е по-скъпо? Защо да се връщат изобщо?

        И пак 10% обобщаваш.Можеш ли да представиш някакви достоверни данни и факти за тези твърдения?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Сигурен съм на 1000% ,че нямаш информация за уикендите или екскурзиите на толкова стотици хиляди хора ,да не кажа и милиони и то в десетки различни държави,че да обобщаваш
          Вярваш ли си като ги пишеш тия работи?Гастерите са отишли да пестят пари,не да ги дават по скъпи почивки и хотели.
          Пак казвам в това число не включвам емигрантите с високи доходи.Които надали са повече от 10 процента от всички.
          Колкото до Слънчев бряг самият факт, че са отишли толкова много чужденци да почиват там,достатъчно говори, че им е атрактивен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Сигурен съм на 1000% ,че нямаш информация за уикендите или екскурзиите на толкова стотици хиляди хора ,да не кажа и милиони и то в десетки различни държави,че да обобщаваш
            А, ти имаш ли инфо от първа ръка как ще се събуди Путин та рисуваш, като пиян художник графики на агрия и атера, а ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              Хубаво ,ама гастерите не ходят всеки месец в тризвезден спа хотел.Ходят веднъж годишно на Поморие или в гръцките села и това е.
              Сигурен съм на 1000% ,че нямаш информация за уикендите или екскурзиите на толкова стотици хиляди хора ,да не кажа и милиони и то в десетки различни държави,че да обобщаваш

              Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              Гледам клипове в Ютуб от Слънчев бряг ,в които се правят интервюта с почиващи чужденци в курорта.От цяла Европа. И като ги питат какво най-много им харесва почти всички отговарят, че било евтино.
              Всички тия случайни хора са се наговарили да лъжат ли?Като клиповете също са правени от чужденци.
              На мен ми звучи като рекламен клип
              Между другото,всеки Сулио и Пулио може да прави фалшиви интервюта с фалшиви почиващи и да ги качва в Ютуб,докато в букинг.ком всеки коментиращ е с потвърдена вече нощувка/и преди да даде коментар !
              Малка,но огромна разлика.
              Last edited by petrg5s; 18.07.2023, 20:31.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Тоя калъф и топ бриджор нема нужда никой да го лъже....
                На голяма част и по-скоро основни храни няма ДДС в Англия, ама ти нема нувда това да го знаеш едва ли имаш общо с там :-)
                Бриджор викаш. Христо Друмев познаваш ли го? Били са много добри приятели с баща ми, разбрах че е починал наскоро. Бащата ми е разказвал брутални истории с него, били са заедно на мисии в Ирак и Западна Европа през Соц-а.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Интересно ако примерно тиквата омачка чаршафите си жена ти кво ще направиш? Айде да те видя ....
                  Що пък трябва да правя нещо?Щом жената е решила да се чука с друг мъж нейна си работа. Развеждаме се и всеки по пътя си.

                  Коментар


                  • Тест на фалшивото дъно -

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=9i288h&f1=1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      На първо място съм мъж ,а чак след това юрист .Значи някой отруден човек пести цял живот, лишава децата си,за да купи жилище и някакъв си цървул го ограбва на практика. Е какъв мъж е ако си трае?
                      Нали децата ще ме питат защо не сме в новото жилище и къде са парите ни?И аз какво да им отговоря"Тате е мишка и остави един боклук да ви ограби".Няма как да стане
                      Интересно ако примерно тиквата омачка чаршафите си жена ти кво ще направиш? Айде да те видя ....
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Тоя 5 звезден хотел стана нарицателно вече Голямата работа видиш ли
                        5 звезден в БГ е 3 или 2 звезден на Запад ! Схвани първо това .
                        После звездите не определят качеството , а колко услуги има хотела (сейф и т.н.) Може да има 3 звезден по-качествен от 5 звезден !
                        Един път гледах,че споменаваше Св СПАС във Велингад.Е точно пък тоя хотел е може би най-смешния 5 звезден в БГ
                        Хубаво ,ама гастерите не ходят всеки месец в тризвезден спа хотел.Ходят веднъж годишно на Поморие или в гръцките села и това е.
                        Колкото до звездите-има си държавни органи,които преценяват тези неща.Доверявам се на тях,не на лични преценки.
                        Специално "Свети Спас"и аз не го харесвам много и съм ходил само веднъж там.

                        Коментар


                        • Eхоооо, ваканцувате ли?

                          Резултат от Вашето търсене на:
                          Вид имот: 2-СТАЕН,
                          Местоположение: град София

                          Особености: Тухла
                          Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                          Средна цена на имотите в извадката: 127621 euro
                          Средна цена на кв.м: 1832 euro.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            Браво. И какво си позволяш с тая висока заплата?Ходиш ли всеки месец на петзвезден спа хотел, два пъти седмично храниш ли се в ресторанти,ходиш ли всяка седмица на кино,често и на театър?
                            Щото аз ги правя тия неща в България ,без да съм богаташ.
                            Тоя 5 звезден хотел стана нарицателно вече Голямата работа видиш ли
                            5 звезден в БГ е 3 или 2 звезден на Запад ! Схвани първо това .
                            После звездите не определят качеството , а колко услуги има хотела (сейф и т.н.) Може да има 3 звезден по-качествен от 5 звезден !
                            Един път гледах,че споменаваше Св СПАС във Велингад.Е точно пък тоя хотел е може би най-смешния 5 звезден изобщо в целия свят
                            Last edited by petrg5s; 18.07.2023, 20:06.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Пълни глупости на търкалета отново
                              Как ги разбра всички емигранти по цял свят какво правят,остава загадка
                              Вероятно в някой сайт пише
                              Много от емигрантите мога да твърдя от опит,живеят по-добре и от местните и обикалят цял свят,понеже имат амбиции,а и смея да твърдя нивото ни е високо,поне на тези емигриралите 90 до 2000 ,не говорим за гастербайтери и прочие
                              Аз ли съм виновен, че не можеш да четеш?Изрично написах,че става въпрос за гастери, които мизерстват,за да пестят пари и че стандарта на живот им е много по-нисък от хора с по-ниски доходи в България.
                              Нямам предвид емигранти,които печелят много пари. Като Джони с 600 к на година.Ама такива са единици.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Ами, напоследък пере по-често, но пък телевизия въобще не включва. Ще проверя последната сметка, щото аз й плащам тока, но последните месеци не превишаваше 15-16лв. Аз съм с бойлер и плащам около 60. Зимата, повече, щото има стълбище мужду 4-те ми стаи, а камината топли само горния етаж. Еее, сетих се, че до края на месеца, трябва да купя и пелети за зимъска, да илядиш, че ме сети.

                                Коментар

                                Working...
                                X