IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    За да ти повярваме сложи поне една снимка, че малко ме съмнява да го направиш в тази жега! Все пак са си поне 40 мин ходене в посока.
    Отидох и се върнах, сега прочетох съобщението ти. Не съм правил селфита, щото би било кощунство за паметта на апостола. Оставих розова на цвят роза от моята градина, подпряна на южната страна на паметника, откъм СУ. Утре, като се наспиш и тръгнеш за работа, можеш да я видиш, не вярвам някой психопат да я е изхвърлил...

    ПП На връщане хванах трамвая на театър София до спирката на гара Подуяне.

    ПП Има лесно доказателство за облог, хванали са ме поне 20 камери как нося розата на отиване, капиш?
    Last edited by Bailor; 19.07.2023, 00:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Бетерчо, чудя ти се що си снимаш касовите бележки постоянно ?! Да не ги отчиташ некъде м ? :-)
      И как все едно и също поръчваш... Яденето да не е статистическо проучване за цените на кръчмите около Варна....
      Снимам заради вас, щотУ не вЕрвате.
      П.С не снимам само бележки, снимам и празни магазини, молове. Оня ден даже робот дет говори и обслужва ви снимах, пак сте недоволни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Тва е от село Шкорпиловци - на 30-40 км от Варна:

        [ATTACH=CONFIG]n4092602[/ATTACH]
        Бетерчо, чудя ти се що си снимаш касовите бележки постоянно ?! Да не ги отчиташ некъде м ? :-)
        И как все едно и също поръчваш... Яденето да не е статистическо проучване за цените на кръчмите около Варна....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Ако някой ми даде такава сметка мисля че ще го ударя с нещо или в най добрия случай ще си тръгна, как ще го направя ..аз си знам
          Това е само около Варна, а ти там не стъпваш. На юг е евтино и просторно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Тва са реалните цени от Бг черноморието в момента. Ако някъде, някой ви показва по-ниски цени или лъже или иска да ви натрови ( не че при скъпите има гаранция де).

            П.С забравих да спомена, че към сметката тр да се добави 20 кинта паркинг + 30-40 кинта чадър и 2 шезлонга.
            Ако някой ми даде такава сметка мисля че ще го ударя с нещо или в най добрия случай ще си тръгна, как ще го направя ..аз си знам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              Браво Каврък. Кмета на Карлово говори добре и не е мейнстрийм. Както и този на Панагюрище, даже е неполиткоректен, затова не му дават думата.
              Малко е корумпиран Кабата. Навремето живеше на края на улицата/нашата/ с жена си детето си, едно момиченце.После като стана кмет се разведе веднага и си хвана млада любовница после имаше някакви там уж злоупотреби ,съдиха ли го,не знам и аз какво стана ама е вечен присламчи се към ГЕРБ,СДС,сега е разкопал целия град ,всичко като в Кербала е станало, какво правят не знам Ви К ли сменят някакви тръби ужас е целия град...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                Отивам да се поклоня на паметника на Апостола, а вие продължавайте с консуматорските теми, България заради вас фалшиви патриотЕ е на такова дередже.
                За да ти повярваме сложи поне една снимка, че малко ме съмнява да го направиш в тази жега! Все пак са си поне 40 мин ходене в посока.

                Коментар


                • Отивам да се поклоня на паметника на Апостола, а вие продължавайте с консуматорските теми, България заради вас фалшиви патриотЕ е на такова дередже.

                  Коментар


                  • Тва са реалните цени от Бг черноморието в момента. Ако някъде, някой ви показва по-ниски цени или лъже или иска да ви натрови ( не че при скъпите има гаранция де).

                    П.С забравих да спомена, че към сметката тр да се добави 20 кинта паркинг + 30-40 кинта чадър и 2 шезлонга.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Естествено, миналата зима реших да не ходя на ски в Австрия, а тази зима, реших да не ходя на ски в Швейцария, ей така, за да се разнообразя.
                      Иначе гледката в сауната е към целулитните бутове на някоя госпожа. Гледката във фитнеса е по-добра.

                      Коментар


                      • Тва е от село Шкорпиловци - на 30-40 км от Варна:

                        Click image for larger version

Name:	6кор.jpg
Views:	1
Size:	43.1 КБ
ID:	4092602


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          Това, че ти казвам да не идваш, то е защото говоря с теб. Иначе на никой не препоръчвам да идва особенно на измисления лукс на аквахауса.
                          Естествено, миналата зима реших да не ходя на ски в Австрия, а тази зима, реших да не ходя на ски в Швейцария, ей така, за да се разнообразя.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Е, то един басейн ли е там? Моите впечатления са, че са поне 20. Май ти не си стъпвал в аквахауса.. Кажи сауната с каква гледка е, ако са те пускали там?

                            ХАХАХА, басейна, когИ се правиш на интересен, но не ти се получава...хахаха.
                            Това, че ти казвам да не идваш, то е защото говоря с теб. Иначе на никой не препоръчвам да идва особенно на измисления лукс на аквахауса.

                            Коментар


                            • Днес бях тук - чисто ново открито тази год, около Варна (не е голф клуб ), тва са цените:

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                                Хотела или басейна? И двете не ти трябват.
                                Е, то един басейн ли е там? Моите впечатления са, че са поне 20. Май ти не си стъпвал в аквахауса.. Кажи сауната с каква гледка е, ако са те пускали там?

                                ХАХАХА, басейна, когИ се правиш на интересен, но не ти се получава...хахаха.
                                Last edited by Bailor; 18.07.2023, 22:52.

                                Коментар

                                Working...
                                X