IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    То било много лесно-прецаква хората с милиони и щото е въоръжен му се разминава.
    Ако ще и като американският президент да го пазят, ако някой ми спретне такъв номер ще съжалява,че го е направил.
    Обикновенно този дет ти го спретва е подставено лице с 200 фирми на негово име, населяващ т.нар "офшорна зона".

    П.С офшорната зона, не е в някъв остров, а в циганската маала.
    Last edited by better; 18.07.2023, 22:29.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Браво! Ето един истински патриот, докато ние се занимаваме с дребнотемия и злободневия, особено тези, които в темата се гнусят от всичко родно. Ще откъсна цветя от градината ми в двора тази вечер и ще се разходя пеша до паметника, вместо да чета токсични мнения от хейтъри. На 2км. ми е. Поздравления!
      А така още един истински българин.Аз съм в Карлово сега бях на паметника имаше заря и слово на президента Румен Радев и кмета на Карлово доктор Кабаиванов.
      Не се занимавай с глупости щото само се напрягаш излишно!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Наистина не съм наясно. Щом сградата е стигнала до етап за издаване на акт 16 защо не се издава?Строителят пести пари ли?Или има някаква друга далавера?
        Не само е стигнала, сградата е готова, т.е не се работи по нея, но няма акт16 и стои така, а хората си чакат от 2 години за да направят ремонт.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Ааа, в тази инициатива и аз се включвам! А, най-добре "при Пепи" в Равда, между Равда и Несебър, ще го познаете по многото въртящи се пилета на грил, по пътя за Несебър от ляво. Той е собственик на заведението, не сезонен наемател. Миналата година, ядене и пиене на корем с колега и жените, не сме платили повече от 70лв. ОБЩО! Вярно, че имаше и "комплимент" от заведението, ама то така се прави туризъм...
          Само на юг. Да не сте си помислили за север. Север, то си звучи гадно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            На 6 лаврака гарнитурата струва 125 лв.

            И аз се включвам в инициативата "Не идвайте във Варна"

            https://blitz.bg/regioni/letovnichka...ews965351.html
            Ходете в Поморие.
            Ааа, в тази инициатива и аз се включвам! А, най-добре "при Пепи" в Равда, между Равда и Несебър, ще го познаете по многото въртящи се пилета на грил, по пътя за Несебър от ляво. Той е собственик на заведението, не сезонен наемател. Миналата година, ядене и пиене на корем с колега и жените, не сме платили повече от 70лв. ОБЩО! Вярно, че имаше и "комплимент" от заведението, ама то така се прави туризъм...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Викаш, без да си прочел коментарите си сигурен.
              Ами браво .
              Пак извърташ думите ми...
              Написах "почти сигурен" т.е може и да греша, но е малко вероятно...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Признавам, че не съм се задълбочавал да чета сегашните ти постове.
                Конкретният ми коментар е на база натрупана информация за отношението ти относно Бг/Европа-САЩ от предишни наши "закачки" и не се стърпях да го напиша, но съм почти сигурен, че Джонката не се е объркал в конкретния пост....
                Викаш, без да си прочел коментарите си сигурен.
                Ами браво .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Само дето нищо подобно не съм написал.Писах,че в България и хора със средни доходи имат сравнително добър стандарт на живот. И живеят много по-добре от голяма част от емигрантите,които пестят пари.
                  А не съм писал,че България е раят на света, с най-красива природа, че европейските курорти не са добри, нито че европейската средна класа живее по-зле от българската.
                  Така че некоректно ми се приписват неща, които не съм писал. Често срещан похват в този форум.
                  Признавам, че не съм се задълбочавал да чета сегашните ти постове.
                  Конкретният ми коментар е на база натрупана информация за отношението ти относно Бг/Европа-САЩ от предишни наши "закачки" и не се стърпях да го напиша, но съм почти сигурен, че Джонката не се е объркал в конкретния пост....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Гледах го и си помислих, че това е бетера. Изрично в менюто си пише блак ангъс рибай стек 26лв. е за 100гр., най-скъпото възможно в менюто в MAZU. Нашият, обаче решил да се перчи, а после си иска месото от кравата. 6 лаврака, ако беше поръчал, това са му 125лв.
                    На 6 лаврака гарнитурата струва 125 лв.

                    И аз се включвам в инициативата "Не идвайте във Варна"

                    https://blitz.bg/regioni/letovnichka...ews965351.html
                    Ходете в Поморие.
                    Last edited by vikhunter; 18.07.2023, 21:57.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Честит празник българи !
                      Днес е велик ден ,186 години от рождението на Апостола!
                      Не киснете във форума ами идете да се поклоните и да сложите цветя на паметника.
                      За чиста и свята Република!
                      Честит празник на Революцията и да живее България !
                      Браво! Ето един истински патриот, докато ние се занимаваме с дребнотемия и злободневия, особено тези, които в темата се гнусят от всичко родно. Ще откъсна цветя от градината ми в двора тази вечер и ще се разходя пеша до паметника, вместо да чета токсични мнения от хейтъри. На 2км. ми е. Поздравления!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Колега, и аз си го мисля това, но освен, че ме мързи да го напиша, не искам да се заяждам с псевдо патриотите от форума...

                        Иначе да ти кажа честно, понякога си малко краен с коментарите към "клета майка България"...
                        Само дето нищо подобно не съм написал.Писах,че в България и хора със средни доходи имат сравнително добър стандарт на живот. И живеят много по-добре от голяма част от емигрантите,които пестят пари.
                        А не съм писал,че България е раят на света, с най-красива природа, че европейските курорти не са добри, нито че европейската средна класа живее по-зле от българската.
                        Така че некоректно ми се приписват неща, които не съм писал. Често срещан похват в този форум.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                          https://blitz.bg/regioni/krava-li-ya...ews965355.html

                          650 лева за обяд във Варна. Клипа е много интересен.
                          Гледах го и си помислих, че това е бетера. Изрично в менюто си пише блак ангъс рибай стек 26лв. е за 100гр., най-скъпото възможно в менюто в MAZU. Нашият, обаче решил да се перчи, а после си иска месото от кравата. 6 лаврака, ако беше поръчал, това са му 125лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                            https://blitz.bg/regioni/krava-li-ya...ews965355.html

                            650 лева за обяд във Варна. Клипа е много интересен.
                            "Защо така, читирнайс пъти пиши туй..."

                            Ами те такива заведения са точно за такива "умници" като плащача.

                            Коментар


                            • Честит празник българи !
                              Днес е велик ден ,186 години от рождението на Апостола!
                              Не киснете във форума ами идете да се поклоните и да сложите цветя на паметника.
                              За чиста и свята Република!
                              Честит празник на Революцията и да живее България !

                              Коментар


                              • https://blitz.bg/regioni/krava-li-ya...ews965355.html

                                650 лева за обяд във Варна. Клипа е много интересен.

                                Коментар

                                Working...
                                X