IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    муни, веднъж наакаш ли се,
    със замазване само се влошава работата
    Не мой да бързаш със заключенията.

    Момчето може да е майстор шпакловчик и да опрай ра'отата с голямата мистрия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Бе възстанови част, то бе надоле с поне 7% загуба за целия период. Забравил съм ги и си чекам. Неам и време да ги гледам. Имам ли избор? То е едно към едно с индексите.
      Няма да бият индекса.Бас на бутилка виски.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Турция ,Египет,...Турските са най арни но не съм сигурен дали не са в долари
        точно там трябва дс купите с наставника,
        ще биете прихдите от рента за ливадите и хоби земеделието, едновременно
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          Я кажи фонда набъбва ли?
          Бе възстанови част, то бе надоле с поне 7% загуба за целия период. Забравил съм ги и си чекам. Неам и време да ги гледам. Имам ли избор? То е едно към едно с индексите.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            В коя държав са 8%
            Турция ,Египет,...Турските са най арни но не съм сигурен дали не са в долари

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Шанса да НЯМА тежка рецесия през следващите 12 месеца е "огромните" 0.18%
              Който иска да губи пари да "инвестира" в обори.После да не го сърби гъза обаче



              Поздрав за повишителите.


              https://www.youtube.com/watch?v=PfLNuS7EclQ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                По принцип е против комари, но в твоя случай ще свърши работа - НАПРАВИ СИ САМ: Домашна свещ против комари

                https://www.bgfermer.bg/Article/14822733

                Иначе има и за баровци на морето - Erbario Toscano - Ръчно декорирана свещ *Зехтин* 59.00лв.

                https://kasida.bg/product/25293/erba...ht-zehtin.html
                муни, веднъж наакаш ли се,
                със замазване само се влошава работата
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                  Интересна случка. Една кака, наша позната на мен и Купата се развежда в София. И отива в жилището си, което си е само нейно отпреди брака. Има наемателка, която я пита: може ли да му увеличиш наема, но да остана. Подобни случаи ще зачестяват - ще има писмени молби от наематели да им се увеличи наема. Така де...все няма да е като да идеш на нов наем.
                  Да, но ще делят режийните и пак е на далавера наемателката + ще си има компания по време на престоя.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    то чи е топло, ама не е убаво да спите с отвити крака
                    проблема идва, като се ходи без шапка по слънцето
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      3К€ метъра може и да е засилена и нереална цена, особено за 41 кв.м. но само за твое инфо такива са цените и в някои сгради и локации на Вн и Бс
                      Я кажи фонда набъбва ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Интересна случка. Една кака, наша позната на мен и Купата се развежда в София. И отива в жилището си, което си е само нейно отпреди брака. Има наемателка, която я пита: може ли да му увеличиш наема, но да остана. Подобни случаи ще зачестяват - ще има писмени молби от наематели да им се увеличи наема. Така де...все няма да е като да идеш на нов наем.
                        то чи е топло, ама не е убаво да спите с отвити крака
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          ще ходим за зехтин, муни
                          нали според теб, от него правят свещите
                          По принцип е против комари, но в твоя случай ще свърши работа - НАПРАВИ СИ САМ: Домашна свещ против комари

                          https://www.bgfermer.bg/Article/14822733

                          Иначе има и за баровци на морето - Erbario Toscano - Ръчно декорирана свещ *Зехтин* 59.00лв.

                          https://kasida.bg/product/25293/erba...ht-zehtin.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                            Утре ще ходи ли някой да се реди за зехтин или ще чакате по офисите на хладно да се обадят за огледи?
                            ще ходим за зехтин, муни
                            нали според теб, от него правят свещите
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Утре ще ходи ли някой да се реди за зехтин или ще чакате по офисите на хладно да се обадят за огледи?

                              Коментар


                              • Интересна случка. Една кака, наша позната на мен и Купата се развежда в София. И отива в жилището си, което си е само нейно отпреди брака. Има наемателка, която я пита: може ли да му увеличиш наема, но да остана. Подобни случаи ще зачестяват - ще има писмени молби от наематели да им се увеличи наема. Така де...все няма да е като да идеш на нов наем.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X