IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s
    keep_calm верно си много слаб модератор !
    Изцвъкали 20 страници спам -нищо.Обиди,лични нападки 20 страници -нищо
    Псувни -пак нищо !
    Но някакси моята картника с Титаник била спам
    Ми, чист спам си е. Ти с тази картинка ли мислиш, че ще свалиш цените? Не си познал....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Бтерчо , ти верно ли си купувал апарти ? Не знам историята на Левчо , но едно време имах сметки сигурно в десет банки примерно и преди всяко плащане ги обикалях...при това не са да тегля кеш , а да окрупнявам и т.н. Никога не съм и скоро няма да ползвам онлайн банкиране....т.е. активно с възможност за транзакции....макар и напоследък малко да се подобриха нещата със сигурността. Едно време бяха пародия....
      Знаем че си назад 30 години.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Щото си фантазираш и хич не е очевидно нито пък незаконно като разделиш плащанията по 10К / ако е такъв случая/.
        Доходите на Левчо всички в темата ги знаем от къде са и е ясно, че са законни...всичко му е идвало по банка, продавача е чужденец, който с куфари ли да носи кеша да рискува на летището да му го приберат.... Та трябва да има плащане кеш за да спестят 1000 лева такси примерно....голем праз при такава покупка и участващи страни....
        Гледа се сумата на сделката а не отделните плащания.Ако нарушиш закона има глоба 25% от сумата.
        Last edited by nradev1111; 29.07.2023, 05:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          ок :-)
          Като си купувал как си плащал ? С куфар или по банка ?

          ПП Айде стига ми толкова , че пишем безсмислени щуротии щото си си наумил нещо и не допускаш други варианти, които са доста по-вероятни....
          Тоя почна като Джони да обяснява как повечето сделки в БГ ставали кеш

          Ясно е колко са участници в пазара

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            ок :-)
            Като си купувал как си плащал ? С куфар или по банка ?

            ПП Айде стига ми толкова , че пишем безсмислени щуротии щото си си наумил нещо и не допускаш други варианти, които са доста по-вероятни....
            По водомера..... за по-безопасно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Нали казаХ въпрос.
              ок :-)
              Като си купувал как си плащал ? С куфар или по банка ?

              ПП Айде стига ми толкова , че пишем безсмислени щуротии щото си си наумил нещо и не допускаш други варианти, които са доста по-вероятни....
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.07.2023, 00:26.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Интересно ми е защо адвокатстваш на Левчо. Очевидно се касае за плащане в брой (ако изобщо купува нещо), което е незаконно.
                Щото си фантазираш и хич не е очевидно нито пък незаконно като разделиш плащанията по 10К / ако е такъв случая/.
                Доходите на Левчо всички в темата ги знаем от къде са и е ясно, че са законни...всичко му е идвало по банка, продавача е чужденец, който с куфари ли да носи кеша да рискува на летището да му го приберат.... Та трябва да има плащане кеш за да спестят 1000 лева такси примерно....голем праз при такава покупка и участващи страни....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Ми сори ама не личи или пък държиш сите Яйца у 1 кошница , което не е добре....:-)
                  Нали казаХ въпрос.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Фантазираш си разни неща ... може би от средата или неопитност. Продавача е чужденец както Левчо писа....кеша не върви при такива варианти дори някой да го иска....
                    Аз все още например не ползвам онлайн банкиране активно.... Ако трябва да правя нещо ходя до банов офис....
                    Правя го почти всеки месец , при сделка ще имам сигурно поне 10 посещения....
                    Не виждам защо Левчо да е по-различен....
                    Бетерчо поотминаха времената на плащанията в брой....
                    Интересно ми е защо адвокатстваш на Левчо. Очевидно се касае за плащане в брой (ако изобщо купува нещо), което е незаконно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Ако измислиш по-тъп въпрос от тоя, ши та черпА.
                      Ми сори ама не личи или пък държиш сите Яйца у 1 кошница , което не е добре....:-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Охооо появи се "адвокатин" на Левчо.
                        За какво "обикаляне" или"окрупняване" говориш, годината е 2023?
                        Фантазираш си разни неща ... може би от средата или неопитност. Продавача е чужденец както Левчо писа....кеша не върви при такива варианти дори някой да го иска....
                        Аз все още например не ползвам онлайн банкиране активно.... Ако трябва да правя нещо ходя до банов офис....
                        Правя го почти всеки месец , при сделка ще имам сигурно поне 10 посещения....
                        Не виждам защо Левчо да е по-различен....
                        Бетерчо поотминаха времената на плащанията в брой....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Бтерчо , ти верно ли си купувал апарти ? .
                          Ако измислиш по-тъп въпрос от тоя, ши та черпА.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Я раздели парата за една къща на равни части по сезони да видим колко пари ще имаш да ходиш по такива къщи всяко лято ,колко години са това ?Да си ходиш да ти чистят и да си гледаш всякакви гледки ама ако искаш и на морета ходи където щеш. Така правят хората които си живеят живота и му се кефят има и други които сами си вкарват проблеми и разправии.Това е.
                            Явно не си наясно колко са наемите на подобни къщи....аз съм.... В Гърция например по островите са 4-цифрени на нощувка.... Е по-луксозни са или малко по-големи , но с 1 Година пребиваване Левчо я е изплатил през тази сметка.... Като морско местоположение обаче с нищо не са по-добри....А продажните им цени са 7-цифрени....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Бтерчо , ти верно ли си купувал апарти ? Не знам историята на Левчо , но едно време имах сметки сигурно в десет банки примерно и преди всяко плащане ги обикалях...при това не са да тегля кеш , а да окрупнявам и т.н. Никога не съм и скоро няма да ползвам онлайн банкиране....т.е. активно с възможност за транзакции....макар и напоследък малко да се подобриха нещата със сигурността. Едно време бяха пародия....
                              Охооо появи се "адвокатин" на Левчо.
                              За какво "обикаляне" или"окрупняване" говориш, годината е 2023?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Аааа страх не страх, утре като се появи, пак ще го питам къФ го дири в банката.
                                Бтерчо , ти верно ли си купувал апарти ? Не знам историята на Левчо , но едно време имах сметки сигурно в десет банки примерно и преди всяко плащане ги обикалях...при това не са да тегля кеш , а да окрупнявам и т.н. Никога не съм и скоро няма да ползвам онлайн банкиране....т.е. активно с възможност за транзакции....макар и напоследък малко да се подобриха нещата със сигурността. Едно време бяха пародия....

                                Коментар

                                Working...
                                X