IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    продаваш ли?
    амааа как .. амааа защо ?
    изчакай 2028-ма или 2038-ма да шитнеш на връх
    Каква ти продажба, той трябва да плати на някой с фадрома да събори и разчисти боклуците от имота, за да стане продаваем. Преди това важи формулата
    СТОЙНОСТ НА ПАРЦЕЛА минус РАЗХОДИ ПО РАЗЧИСТВАНЕ на бетонния кофтор < 0.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Така е в тази област не отричам. Не знаех , че КФН давата такива гаранции.... Иначе не ми се седи години или да водя дела или наемам адвокати по БВИ, Панама и Белиз....не че са лоши места...
      А тоя ЕТФ дет си го взел на твое име ли е или на посредника...ако го е взел въобще ? :-)
      На мое име е .не е CFD.без ливъридж.Почна съсем незсвързани да ги плещиш Какво КФН ,каква Панама те гони.Мани ги тия инвестици, ясно е че си аматьор. Ела в BBO да ти напиша 100 IMP.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Нищо не продавам или пък планирам..... Това което смятам е колко пари ми трябват за да КУПЯ.....и ако ми намериш ново след 2015 в Гоцето и извадиш 50% от исканата цена веднага ти давам 10% комисион.... Имаме ли сделка ?
        А пара имаш ли или само така си приказваме?

        Понеже спокойно може да кажем офертна 4000, отстъпка 50%, идваме на 2000. И точно така става в действителност. Няма изобщо установени пазарни нива, има само спекула и надлъгване. Именно затова недей да се хвалиш наляво-надясно колко много проценти си направил с имотите, просто защото тези проценти са неизмерими и днес има нещо, утре нема нищо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          Викаш слабичък.Не помниш ли че последния път те бих.Той беше и единствен.От тогава се покри.
          За последния е истина . Всеки може да извади късмет понякога ....Стига ти толкоз :-)
          Виж как си признавам всичко :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            хахаха, в момента има 3ма кандидати които са инвеститори и чакат. ако стигна до тебе че и да ти плащам, значи положението е зле.

            благодаря за предложението. отговора е НЕ, нямам нужда от твоите услуги.
            продаваш ли?
            амааа как .. амааа защо ?
            изчакай 2028-ма или 2038-ма да шитнеш на връх
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Много си бос.Посредника не ме интерасува.Суми до 500К са гарантирани от държавата.Моите са много по-малко.
              Така е в тази област не отричам. Не знаех , че КФН давата такива гаранции.... Иначе не ми се седи години или да водя дела или наемам адвокати по БВИ, Панама и Белиз....не че са лоши места...
              А тоя ЕТФ дет си го взел на твое име ли е или на посредника...ако го е взел въобще ? :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                На имота в Гоцето стойността му е само в твоите фантазии и мокри сънища, за колко може да се продаде е коренно различен въпрос. Спокойно можеш да извадиш едни 50% от сегашните средни цени в Imot.bg.
                Ако изобщо някога намерят реален купувач ,ще го натоварят с 10-30% отстъпка +10% разходи по сделката и ще излезе,че всъщност е вътре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  хахаха, в момента има 3ма кандидати които са инвеститори и чакат. ако стигна до тебе че и да ти плащам, значи положението е зле.

                  благодаря за предложението. отговора е НЕ, нямам нужда от твоите услуги.
                  Ама ти сега ли разбра че на Банско е зле.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Баце, па не си в час. Де се буташ у А група :-)
                    На Радев фантазията му работи малко в повече , но не мога да му се обидя почти квото и да е написал. Освен това той е бриджор макар и слабичък така че е мой човек....
                    За некои неща познава, но за други е голям люн почвайки от имотите. Освен това щом това му е същата етф инвестиция от едно време сме много далеч да приказваме за имоти... Има некоя и друга нула разлика.....:-)
                    Викаш слабичък.Не помниш ли че последния път те бих.Той беше и единствен.От тогава се покри.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      ЕТФ-а може да се продаде на секундата за пазарната му стойност.
                      На имота в Гоцето стойността му е само в твоите фантазии и мокри сънища, за колко може да се продаде е коренно различен въпрос. Спокойно можеш да извадиш едни 50% от сегашните средни цени в Imot.bg.
                      Нищо не продавам или пък планирам..... Това което смятам е колко пари ми трябват за да КУПЯ.....и ако ми намериш ново след 2015 в Гоцето и извадиш 50% от исканата цена веднага ти давам 10% комисион.... Имаме ли сделка ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        А бе на никакво дъно не съм купил бре .Ай погледни графиката и тогава пиши врели некипели.Имам чувство че някой ти плаща на пост.100 поста на ден само глупости.
                        Да не съм ти светил кога си купувалл ? Кавръка каза че купуваш постоянно и на дъно....
                        Ъхъ като не писах 1-2 месеца в темата направо глааад....:-) Верваш ли си за тази глупост или нещо да напишеш..... Още повече , че знаеш туй онуй....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Баце, па не си в час. Де се буташ у А група :-)
                          На Радев фантазията му работи малко в повече , но не мога да му се обидя почти квото и да е написал. Освен това той е бриджор макар и слабичък така че е мой човек....
                          За некои неща познава, но за други е голям люн почвайки от имотите. Освен това щом това му е същата етф инвестиция от едно време сме много далеч да приказваме за имоти... Има некоя и друга нула разлика.....:-)
                          ЕТФ-а може да се продаде на секундата за пазарната му стойност.
                          На имота в Гоцето стойността му е само в твоите фантазии и мокри сънища, за колко може да се продаде е коренно различен въпрос. Спокойно можеш да извадиш едни 50% от сегашните средни цени в Imot.bg.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                            Знам тука са само мелеонери с много кеш.Ако сте предсатавителна извадка за населението в БГзначи сме на 2ро място по богатство след Монако.

                            Иначе Радев е купил март 2019. Засега няма 5 години.Ако не ввяраваш превърти темата и ще видиш че тогава съм го казал.Даже навивах Лева и Кавръка и те да скочат.
                            Мелеонерите тука са само тези дето немат имоти :-) Който има имоти е с ипотечки....:-)
                            Еми хубаво си направил тогава - мислех че е друго етф, ама щом е това добре.... Вади калкулаторчето :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Това им е стара тактика на брокеразчетата.Повтарят някаква лъжа хиляди пъти за да я изкарат истина.
                              Бутай в тоалетната(игнора) и не се коси .Пазара ще ги смаже тях.Я оцелеят един двама,я не
                              Баце, па не си в час. Де се буташ у А група :-)
                              На Радев фантазията му работи малко в повече , но не мога да му се обидя почти квото и да е написал. Освен това той е бриджор макар и слабичък така че е мой човек....
                              За некои неща познава, но за други е голям люн почвайки от имотите. Освен това щом това му е същата етф инвестиция от едно време сме много далеч да приказваме за имоти... Има некоя и друга нула разлика.....:-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Обявите за имоти в София току що минаха ключовото ниво от 37 000 бройки
                                Още миналата седмица минаха 37000, като бяха достигнали до почти 37200 броя. Напоследък не смогвам да прегледам всички нови обяви, които изкачат във филтрите, които съм задал.

                                Коментар

                                Working...
                                X