IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

    Точно 2021 г.. купих 2 (два) апартамента. Единияt вече е на рент с 10% ...ROI. (Процентът е намален драстично, щото галошите ще получат пристъп на задух)
    Моята брокерка ми е много сърдита, че апарта в Бургас не сключих договор с AIR BNB, при гарантиран средногодишен целогодишен ROI 8,5%, който тя ми изчисли. Ама, казах й, ако закъсам заради нещо си, ще сключа нужния договор, то трябвало регистрация по ДДС на физ. лице. Казах, засега за лично ползване, ако на клети понижители им се сбъднат поне 5% от мечтите, ще го раздвижа за отдаване. Минаха 2,5г. на клетниците-гаврошовци, не им се получи, съответно, не го давам, цар ползвател и господар съм си и фемили..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Обаче тотала е само на калкулаторчето, нали?
      Ако ти се наложи да кешираш някой от горните к.....и ще бъдеш крайно фрустриран!
      Какво предлагаш да направи, да продаде и да кешира на 0% депозит ли? За да го оберат при следващото QE догодина?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Че, аз за не съм форекс играч или пристрастен към комара, като драгите понижители, за да ми се наложи да кеширам. Аз държа на старите български еснафски ценности да умножавам фамилното богатство, не да го пропилявам, като повечето чергари-понижители и на това възпитавам наследниците ми. Получаваш слаба оценка, понеже не си ме чел и в другите теми за инвестиции в акции и благородни метали, където също съм инвестирал. Контролен въпрос, като за третокласник, ако се наложи да кеширам, кое първо ще развържа калинке?
        Когато се наложи да кешираш ще развържеш всичко налично, че да имаш някакъв шанс за сделка (след сериозен дискаун от твоя страна, но пак няма да е сигурно, че ще продадеш).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          Малииии, те баш 2021 вещаеха крах с Ковид кризата. Казах им че това няма да им помогне.
          Ежко 2, а помниш ли кокло пъти Вълчо им хортуваше: “купувйте, още не късно, скъпо е, но само по-скъпо ще става”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            Дай повече конкретика, какво и къде си купил и съответно за колко го отдаваш?
            Иначе постовете ти ми приличат на обичайните брокерски лакърдии!
            Уроците и инфото се заплащат. Колко безплатни инфо съвети получихте. И нищо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Къде я отдаде тая двустайка на 600 евра? Я виж какво получаваш във Вазов за 500 евро- 70 квадрата обзаведен.
              https://m.imot.bg/details/2c169201520308878
              Е, кво? Нормално - 500€. Ковид ти каза. Иди, пипни и виж. Имаш квартал с микросреда, транспорт, метро, сграда, много неща. Ако те устройва и всичко гореизброено го има значи 500€ е евтино даже. Ама го няма.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                Точно 2021 г.. купих 2 (два) апартамента. Единияt вече е на рент с 10% ...ROI. (Процентът е намален драстично, щото галошите ще получат пристъп на задух)
                Малииии, те баш 2021 вещаеха крах с Ковид кризата. Казах им че това няма да им помогне.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                  Тая цигания (смесен соцреализъм и някакви дизайнерски мечти) и без налична базова информация, според теб струват ли повече?
                  Дай повече конкретика, какво и къде си купил и съответно за колко го отдаваш?
                  Иначе постовете ти ми приличат на обичайните брокерски лакърдии!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Обаче тотала е само на калкулаторчето, нали?
                    Ако ти се наложи да кешираш някой от горните к.....и ще бъдеш крайно фрустриран!
                    Че, аз за не съм форекс играч или пристрастен към комара, като драгите понижители, за да ми се наложи да кеширам. Аз държа на старите български еснафски ценности да умножавам фамилното богатство, не да го пропилявам, като повечето чергари-понижители и на това възпитавам наследниците ми. Получаваш слаба оценка, понеже не си ме чел и в другите теми за инвестиции в акции и благородни метали, където също съм инвестирал. Контролен въпрос, като за третокласник, ако се наложи да кеширам, кое първо ще развържа калинке?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      Къде я отдаде тая двустайка на 600 евра? Я виж какво получаваш във Вазов за 500 евро- 70 квадрата обзаведен.
                      https://m.imot.bg/details/2c169201520308878
                      Тая цигания (смесен соцреализъм и някакви дизайнерски мечти) и без налична базова информация, според теб струват ли повече?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        А дано)) хахаха, фрустриран ми се струваш:
                        Към днешна дата:
                        Етаж от къща в редута - 212000€
                        Апарт панел слатина -131000€

                        Апарт тухла бургас център-61000€


                        Магазин тухла овча купел 21м2-42000€
                        Тотал:446000€. Доволно за човек, който от две години и половина не е инвестирал в НИ и няма намерения заради това, че такива, като теб непрекъснато понижавате цените! И хем служиш на държавата си, хем работиш срещу нея, като се стремиш да намаляваш националното й богатство! Ще се повторя, но си за съд момче, национален предател си.
                        Обаче тотала е само на калкулаторчето, нали?
                        Ако ти се наложи да кешираш някой от горните к.....и ще бъдеш крайно фрустриран!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Ще ти се да се е изгубил!
                          Колегата вероятно се наслаждава на заслужена почивка и не си губи времето да си пише с подобен тип хора, като вас (аз поне така бих направил). Вие нямате ли си по-интересни занимания в живота, че постоянно ръсите бисери във форума?

                          Иначе, нито повдигачите, нито понижителите с писанията ни в анонимен форум можем да повлияят на цените... Това ще го направят банките, и то съвсем скоро.
                          А дано)) хахаха, фрустриран ми се струваш: Колегата ти вероятно си изяжда подметките от яд, че е продал единствения си актив в жалкия живот.
                          Към днешна дата:
                          Етаж от къща в редута - 212000€
                          Апарт панел слатина -131000€

                          Апарт едностаен, по новите стандарти двустаен тухла бургас център-61000€


                          Магазин тухла овча купел 21м2-42000€
                          Тотал:446000€. Доволно за човек, който от две години и половина не е инвестирал в НИ и няма намерения заради това, че такива, като теб непрекъснато понижавате цените! И хем служиш на държавата си, хем работиш срещу нея, като се стремиш да намаляваш националното й богатство! Ще се повторя, но си за съд момче, национален предател си.
                          Last edited by Bailor; 23.08.2023, 21:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                            Защото отдадох на 600€ двустайка. Компромис, щото можеше да опитам и на 700€. Малко по-трудно, с оглед несвикналата навалица. Аз не съм жълта преса, а собственик който ти казва на колко съм отдал.
                            Къде я отдаде тая двустайка на 600 евра? Я виж какво получаваш във Вазов за 500 евро- 70 квадрата обзаведен.
                            https://m.imot.bg/details/2c169201520308878

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                              Точно 2021 г.. купих 2 (два) апартамента. Единияt вече е на рент с 10% ...ROI. (Процентът е намален драстично, щото галошите ще получат пристъп на задух)
                              Вирусчо, това, че си намалил процентите няма да те подмине понижителската злъч.
                              Ванката наскоро обяви поредната покупка смо с 6% РОИ и го замеряха с камъни наместо да го поздравят за покупката. Иначе ще се чуем в сряда. Тааралеж ном. 1 съм

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Аха, и ти като част от бялото малцинство в халифата се надяваш да отдаваш под наем на ходжата? Или по-скоро ще ти се иска да си в Нова Зеландия?
                                Не. На теб ще се наложи. Аз дотогава ще си взема моето, пък после мога и пишки да забелвам за по 2 гроша - на колко години ще съм тогава. С Ходжата може и кафе с кардамон да пием. Джони, мисли и действай. Никой не може да предложи бъдещето на тепсия. Живей сега, днес и де моли за утре.
                                Еж номер 1 ти ги реди тез.

                                Коментар

                                Working...
                                X