IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Да започнем с теб. Освен, че се набута със зеленото, да имаш с друго нещо да се похвалиш?
    със зеленото съм го загазил
    по офертни съм с 300е капиталова на всеки квадрат
    а до акт 15 има още 5-6 месеца
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

      ASML затваря с -20% в петък след интерес от кавръка Нормално.
      ASML изнася чипчашините предимно за Китай, но след като американците забраниха на ASML да изнася за Китай, жълтурите започнаха сами да си правят чипмашини. ASML е бита карта в дългосрочен план. Скочи ли кольо, продавайте.
      Всяка евро индустрия е бита карта. Ще има война докато последната фирма в ес падне.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Следи ASML ,паднат ли под 500 е бест deal.
        Другия ми план е да купя Hermes,но там има едни 50% надценка и без добра сделка само гледам.
        гледам.Акците нна луксозния сегмент са стабилни и дават добри дивиденти,в евро са и няма валутен риск,отделно и данъци няма ,LVMH го взех от някаква немска борса
        ASML затваря с -20% в петък след интерес от кавръка Нормално.
        ASML изнася чипчашините предимно за Китай, но след като американците забраниха на ASML да изнася за Китай, жълтурите започнаха сами да си правят чипмашини. ASML е бита карта в дългосрочен план. Скочи ли кольо, продавайте.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          За тия дето са вече на четвъртия ред на щайгата какво да кажем ?Хм ?
          При мен времето лети,при теб е почти отлетяло ...Разликата мисля е очевидна.
          Ми отлетяло е, но не съм спал. Ни с професия, ни с жени, ни с образование и до ден днешен, ни с влагане на кинтите в някакви да го наречем активи.
          Очевидна е разликата и още как. Оттук насетне само квото красиво дойде. Та ти го казвам утре да не викаш ей майка му стара Лева беше прав.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Не се занимавам с акции ,само ги купувам ,ако ме разбираш.Който се занимава си е за негова сметка.Заниманието и купуването са две различни неща
            Купуваш , тоест имаш човек който преценява какво ,кога и прочие . Дефакто се занимаваш , ама явно ти не знаеш с какво ! Не звучи добре , при всички положения .... но успех !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Аз попрочитам бе ники , ама знаеш ,че това не е достатъчно . А иначе браво ,действай и дерзай ,само с акции не се занимавай , лично мнение !
              Не се занимавам с акции ,само ги купувам ,ако ме разбираш.Който се занимава си е за негова сметка.Заниманието и купуването са две различни неща

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Ако забеляза коментирам с някой дето е в час ,на теб и да ти кажа има ли смисъл ?
                Говорим на различни езици а и все пак както и аз малко трябва да попрочетеш,иначе няма да ме разбереш. .Ще ти дам жокер.На въпросите които ми задаваше преди ,отговора съм си намерил за себе си,работя по въпроса.Стига толкова .
                Аз попрочитам бе ники , ама знаеш ,че това не е достатъчно . А иначе браво ,действай и дерзай ,само с акции не се занимавай , лично мнение !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                  Да, основна грешка. Индивиди под и около 40те си мислят че владеят положението и имат време да променят нещо. Времето лети. Те нека си спекулират и чекат. Айде с акции в поррфолиото става, ама тва са малки суми. Ако чекат от това да вземат 100% доходност за 4-5 години и да купят имот баш тогава на дъно такива схеми нема. И нема и да има.
                  За тия дето са вече на четвъртия ред на щайгата какво да кажем ?Хм ?
                  При мен времето лети,при теб е почти отлетяло ...Разликата мисля е очевидна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Форум е , нищо не вкарвам а питам , спец по акции ли стана ? Предподоженията си ги направи ти , аз само отбелязвам !
                    ПП Виждам ,че го смяташ за заяждане , жалко ....
                    Ако забеляза коментирам с някой дето е в час ,на теб и да ти кажа има ли смисъл ?
                    Говорим на различни езици а и все пак както и аз малко трябва да попрочетеш,иначе няма да ме разбереш. .Ще ти дам жокер.На въпросите които ми задаваше преди ,отговора съм си намерил за себе си,работя по въпроса.Стига толкова .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Пачангов,
                      Влизаш в чужд разговор ,и вкарваш лична тематика.
                      Предположенията си запази за себе си.
                      Форум е , нищо не вкарвам а питам , спец по акции ли стана ? Предподоженията си ги направи ти , аз само отбелязвам !
                      ПП Виждам ,че го смяташ за заяждане , жалко ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Ники ти и борсов играч ли стана ? Предполагам е като собствеността на коптори ! Седни три дена без да пишеш тука и без да коментираш никъде , седни и се опитай да погледнеш обективно , последните години накъде си . Тегли чертата и пробвай поне малко да анализираш . Резултата няма да ти хареса но има шанс да промениш пътя , преди да е станало безсмислено начинание , поради загубени години и напреднала възраст . Нали си наясно ,че не се заяждам а добронамерено ти пиша нещо .
                        Пачангов,
                        Влизаш в чужд разговор ,и вкарваш лична тематика.
                        Предположенията си запази за себе си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Ники ти и борсов играч ли стана ? Предполагам е като собствеността на коптори ! Седни три дена без да пишеш тука и без да коментираш никъде , седни и се опитай да погледнеш обективно , последните години накъде си . Тегли чертата и пробвай поне малко да анализираш . Резултата няма да ти хареса но има шанс да промениш пътя , преди да е станало безсмислено начинание , поради загубени години и напреднала възраст . Нали си наясно ,че не се заяждам а добронамерено ти пиша нещо .
                          Да, основна грешка. Индивиди под и около 40те си мислят че владеят положението и имат време да променят нещо. Времето лети. Те нека си спекулират и чекат. Айде с акции в поррфолиото става, ама тва са малки суми. Ако чекат от това да вземат 100% доходност за 4-5 години и да купят имот баш тогава на дъно такива схеми нема. И нема и да има.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Следи ASML ,паднат ли под 500 е бест deal.
                            Другия ми план е да купя Hermes,но там има едни 50% надценка и без добра сделка само гледам.
                            гледам.Акците нна луксозния сегмент са стабилни и дават добри дивиденти,в евро са и няма валутен риск,отделно и данъци няма ,LVMH го взех от някаква немска борса
                            Ники ти и борсов играч ли стана ? Предполагам е като собствеността на коптори ! Седни три дена без да пишеш тука и без да коментираш никъде , седни и се опитай да погледнеш обективно , последните години накъде си . Тегли чертата и пробвай поне малко да анализираш . Резултата няма да ти хареса но има шанс да промениш пътя , преди да е станало безсмислено начинание , поради загубени години и напреднала възраст . Нали си наясно ,че не се заяждам а добронамерено ти пиша нещо .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Mинали резултати не гарантират бъдещи такива.Харесвам компании които не зависят от спекулации.Не харесвам петролни компании защото резултатите зависят от цената на петрола, а тя е много волатилна.Това че Бъфет има не е гранция за ръст.Той Бъфет на каква цена я е купил ?Провери ли?Ako трябва да избирам между двете бих все пак бих взел OXY естествено.
                              Бъфет я купи нонне заради петрола само

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Да започнем с теб. Освен, че се набута със зеленото, да имаш с друго нещо да се похвалиш?
                                Венко е опитен спекулант.Той с калпав предприемач няма да се хване.Венко добутаха ли го го до акт 14?

                                Коментар

                                Working...
                                X