IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    +1
    Евго тия плюсове и ти не знаеш защо ги слагаш ,ама ей така да има

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

      Както беше дал празния етаж да го ползват хората без дом когато имаше наводнения в Каравелово и Войнягово толкова ще ти помогне и на теб.
      +1
      Last edited by X_Y; 14.09.2023, 17:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        Не вярвам, че го мислиш наистина това. На думи е лесно да се говорят тия неща , но когато стане въпрос за неговите пари или имоти не е толкова соц настроен човека. Ако беше така вместо да продаваш къщата в провинцията щеше да настаниш бежанци или нуждаещи се в нея. За къщата ти или апартамента ти сте се борили ти или родителите ти, не е нормално аз след като нямам никакво участие в това да искам да го ползвам наравно с теб " понеже съм имал нужда". Който има нужда да работи, да спестява, да инвестира и т.н. за да може да си покрие нуждите.
        Когато достатъчно хора се набутат в имоти и вече не може да се печели от тях , същите тези предприемачи ще започнат социално - изгодно строителство .

        https://money.bg/economics/zhilishtn...zhilishta.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Чия цел? Щото тия дето създават условията са си с имоти. Та, чия цел? На тия от перона???
          Още няма 2 следобед и си се напърцусил с Кустендилска.Срамота.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Да ,добре си дошъл .Социализъма трябва да се крепи на дружбата и взаимопомощта !
            Не вярвам, че го мислиш наистина това. На думи е лесно да се говорят тия неща , но когато стане въпрос за неговите пари или имоти не е толкова соц настроен човека. Ако беше така вместо да продаваш къщата в провинцията щеше да настаниш бежанци или нуждаещи се в нея. За къщата ти или апартамента ти сте се борили ти или родителите ти, не е нормално аз след като нямам никакво участие в това да искам да го ползвам наравно с теб " понеже съм имал нужда". Който има нужда да работи, да спестява, да инвестира и т.н. за да може да си покрие нуждите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Добре, да го кажем по друг начин- ако нямам къде да живея ще ме настаниш ли в хола ти за 50 лв. символичен наем на месец понеже съм в нужда?
              Както беше дал празния етаж да го ползват хората без дом когато имаше наводнения в Каравелово и Войнягово толкова ще ти помогне и на теб.
              Last edited by X_Y; 14.09.2023, 17:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Добре, да го кажем по друг начин- ако нямам къде да живея ще ме настаниш ли в хола ти за 50 лв. символичен наем на месец понеже съм в нужда?
                Да ,добре си дошъл .Социализъма трябва да се крепи на дружбата и взаимопомощта !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Не разбира се ,говорим за екзестенциални нуджи а не за екстри ,ако нямаш какво да ядеш ще ти помогна разбира се .
                  Добре, да го кажем по друг начин- ако нямам къде да живея ще ме настаниш ли в хола ти за 50 лв. символичен наем на месец понеже съм в нужда?

                  Коментар


                  • и данните от щатите показват поотлагане на принтера, че може и свежо увеличение
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • ЕЦБ явно са взели сериозно мейлите от Кавръчето уж ги чакаха да почиват, но току вдигнаха лихвата с 0.25%
                      08:15 EUR Deposit Facility Rate (Sep) 4.00% 3.75% 3.75%
                      08:15 EUR ECB Marginal Lending Facility 4.75% 4.50%
                      08:15 EUR ECB McCaul Speaks
                      08:15 EUR ECB Monetary Policy Statement
                      08:15 EUR ECB Interest Rate Decision (Sep) 4.50% 4.25% 4.25%
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • ECB weighs lifting rates to record high even as economy slows

                        !!

                        АЙДЕЕЕЕЕЕЕ ЧЕСТИТООО ОЩЕ ОЩЕ ОЩЕ НАГОРЕ !!

                        FRANKFURT, Sept 14 (Reuters) - The European Central Bank is set to decide on Thursday whether to raise its key interest rate to a record peak in what should be its final step in the fight against inflation, or take a break as the economy deteriorates.

                        The central bank for the 20 countries that share the euro faces a dilemma. Even after nine consecutive rate hikes, prices are rising at more than twice its 2% target and are not expected to slow to that level for another two years.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Кавръче, ако аз нямам спестявания и имам нужда от пари ще споделиш ли с мен част от 100- те хиляди евра дето си спестил?
                          Не разбира се ,говорим за екзестенциални нуджи а не за екстри ,ако нямаш какво да ядеш ще ти помогна разбира се .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Наема ще е евтин .Оня ден бях в Дирекция миграция.
                            Очакват се тълпи бежански вълни.
                            Ще има директиви на ниво ЕС за евтин подслон,плюс регулация на наемите
                            В Лидъл долу на центъра до джамията хванаха един да яде ядки в магазина дойде полиция и го пуснаха защото се е нахранил ,нямат право да го задържат защото не е откраднал нищо.Така че свиквайте
                            Ако аз утре няма къде да живея ще си длъжен най малкото да ми дадеш евтин подслон.Времената се менят.Не звучи добре но е така
                            Не разчитай на това, освен ако не направят 9ти септември официален празник

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Наема ще е евтин .Оня ден бях в Дирекция миграция.
                              Очакват се тълпи бежански вълни.
                              Ще има директиви на ниво ЕС за евтин подслон,плюс регулация на наемите
                              В Лидъл долу на центъра до джамията хванаха един да яде ядки в магазина дойде полиция и го пуснаха защото се е нахранил ,нямат право да го задържат защото не е откраднал нищо.Така че свиквайте
                              Ако аз утре няма къде да живея ще си длъжен най малкото да ми дадеш евтин подслон.Времената се менят.Не звучи добре но е така
                              Кавръче, ако аз нямам спестявания и имам нужда от пари ще споделиш ли с мен част от 100- те хиляди евра дето си спестил?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                гласовете от перона се молят само за евтин наем
                                цени на имоти и лихви по кредити ни най-малко не ги засягат
                                но много обичат да ги коментират
                                Наема ще е евтин .Оня ден бях в Дирекция миграция.
                                Очакват се тълпи бежански вълни.
                                Ще има директиви на ниво ЕС за евтин подслон,плюс регулация на наемите
                                В Лидъл долу на центъра до джамията хванаха един да яде ядки в магазина дойде полиция и го пуснаха защото се е нахранил ,нямат право да го задържат защото не е откраднал нищо.Така че свиквайте
                                Ако аз утре няма къде да живея ще си длъжен най малкото да ми дадеш евтин подслон.Времената се менят.Не звучи добре но е така
                                Last edited by nkavrakov1982; 14.09.2023, 15:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X