IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor
    Ако до две години, надмина нивото на кеша на Кавръка, който не притежава нито един имот, перонообитателите ще признаете ли, че живота ви е бил пропилян напълно?
    на тебе ако магазинче ютонг в о.купел и маломерка в Бургас ти остойностяват битието.... има хора с други интерси
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80

      Е как да не притежава имот? Нали постоянно се заяждате с него, че продава етаж от къща на висока цена?
      Някакво село, ти готов ли си да се обзаложиш с мен, че аз въпреки всички придобити много имоти, след две години ще притежавам повече кеш от Кавръка, или не ти стиска, а?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten

        толкова много празни приказки за да съставиш едно просто изречение
        само подчертаното се нуждае от разяснение
        странно е за някои. за други е нормално.
        Ако не правиш пари докато спиш и ляляш, ще работиш за пари до гроб.

        Коментар


        • Статистически не е имало никога толкова лош момент да купиш имот срещу това да наемеш в US
          Винаги след такива аномалии,следва рязък удар с мокрия парцал
          Този път обаче и повече се засилват от 2007 и съответно удара направо ще зашеметява и парализира.


          Last edited by petrg5s; 23.10.2023, 22:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Не забравяй че преди да си сложа парите някъде проверям нещата на ниво регулатор просто защото партньорката ми е в тези така да кажем най високи нива в държавата по случайностТа сега като гледам какво си написал и ...нищо не мога да кажа
            Супер, нищо не казвай:-)

            Продължавай да се доверяваш на твойта партньорка от най-високите нива на държавата. То се видя нивото на регулатора колко е компетентно. Кризата КТБ свари всички по бели гащи.

            Моете скромно мнение е, че пак ще си загубиш парите...въпреки виЩата дама.

            Коментар


            • Днеска купих ципура в Лидъла на цена 2019 година ...Какво да Ви кажа ...оценките на най- скъпата компания е Европа паднаха от над 900 евро за акция сега максимума е 860 евро смятайте за какви оценки и какви са реалните цени не говоря за имотите ,за всичко при корекция на лихвите (цената на парите).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                проверявам ти рефлексите, трайчо
                не го мисля
                нито за теб, нито за накавръчко
                Абе днес щом Киро Брейка се изказва за имотите, почвам да не съм вече толкова категоричен, че цените ще са надолу!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor

                  Един парцел с две къщи в кв. Редута в София, едната строена през 1940г., другата 2002г., апартамент панелен в кв. Слатина през 1980г., апартамент двустаен в ценъра на Бургас тухлен40м2 , 20м2 тухлен, магазин в кв. Овча купел в СОФИЯ, две къщи в един парцел в центъра на град Радомир, триетажна вила в радомирско село тухлени.

                  три столични имоти
                  един провинциялен
                  един морски
                  един планински / надморска 744м.
                  Топ топ топ Това е номер 1 в класацията на форума...Не мога да кажа нищо друго !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Мише, може ли повече конкретика? Да не е това, което си мисля, че си мислиш?
                    Уверявам те, че аз само в миши дупки обичам да влизам
                    проверявам ти рефлексите, трайчо
                    не го мисля
                    нито за теб, нито за накавръчко
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Просто внимавай и имай едно на ум. Никой няма да ти каже нещо където няма нищо за казване. Сам преценявай инфото къде са парите на банката и защо и колко ще ти дават лихва.
                      никак не си прав
                      жените, секретарките, маникюристките и съседките на строителни предприемачи, банкери, политици, брокери и обикновени брейкаджии,
                      нямат тайни от накавръчко
                      стига им само да ги води на обед в стола на нс с фирмени талони за храна,
                      които той по някакъв начин е добил
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten

                        Йеееййй!
                        понапреднали са изглежда нещата с трайчо
                        евго и джонката кумуват
                        Мише, може ли повече конкретика? Да не е това, което си мисля, че си мислиш?
                        Уверявам те, че аз само в миши дупки обичам да влизам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Колко си прозорлив, че има заговор срещу перона! Ей, като нищо ще сринеш цените на имотите в някое неопределено бъдеще!
                          недей бърза
                          първа стъпка е покупка на леи с български лев, приравнен към еуро
                          после, сметка в румунския ингбанк
                          и после вече започва живота
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Понякога човек е добре да не пише иначе рискува да напише нещо което е чиста фантастика Не забравяй че преди да си сложа парите някъде проверям нещата на ниво регулатор просто защото партньорката ми е в тези така да кажем най високи нива в държавата по случайностТа сега като гледам какво си написал и ...нищо не мога да кажа
                            Просто внимавай и имай едно на ум. Никой няма да ти каже нещо където няма нищо за казване. Сам преценявай инфото къде са парите на банката и защо и колко ще ти дават лихва.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                              стига писахте от пет акаунта, прозрачни сте, ей
                              Колко си прозорлив, че има заговор срещу перона! Ей, като нищо ще сринеш цените на имотите в някое неопределено бъдеще!

                              Коментар






                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Въх въх, брокерази шЪ умрете от глад:
                                Слабо лято за имотите: Сделките спадат средно с 13%

                                Толкова малко продажби в страната през трето тримесечие не е имало от 12 години. В София и Варна активността се свива най-леко: съответно 5.4% и 6.7%

                                https://www.capital.bg/biznes/imoti/...erm=2023-10-23

                                Коментар

                                Working...
                                X