IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Семейните нужди движат пазара на жилищни имоти, смятат експерти

    Пазарът на жилищни имоти в България е активен, но се връща към стабилни нива. Това показват наблюденията на експертите на "Кушман и Уейкфийлд Фортон" (Cushman & Wakefield Forton). Уточниха, че е привидна свръхактивността, за която може да се съди по крановете край строежите.

    Да, те крановете са поставени за стативи само. Въобще няма 25000 жилища които са готови да се излеят на пазара. Според "експертите" пак е добро време да се купува Май ще сме на перона още дълго.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      https://fakti.bg/imoti/828787-slabit...pvat-ot-cenata

      Турция при рекордна инфлация -СПАД В ЦЕНИТЕ И СПАД В СДЕЛКИТЕ С ИМОТИ
      Слабите продажби на имоти принуждават собствениците да отстъпват от цената

      Отстъпката от офертната цена в Турция варира между 10% и 15%
      кога се очаква да паднат цените на имотиту при нас
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Няма смисъл от глупаво празнодумство,а мисли как да спасяваш нещо,защото после ще си клиент на психиатрите.А аз и на 500 м2 няма да купя в СФ,понеже както казах е скъпо гето без инфраструктура в което цари безаконие и хаос.Защо да се забивам там? с най-голямата пасмина на БГ ? Има хиляди по-хубави места в които да живее/притежава имот човек.
        Аз знам че няма да купиш. Не само в Сф, никъде. Затова и ти предлагам.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • BASF предвещава индустриалния срив в Германия с намаляване на инвестициите

          Германските промишлени предприятия от BASF до Volkswagen AG се сблъскват с нова реалност, след като в продължение на десетилетия се възползваха от евтиния руски газ

          Някои от най-големите германски промишлени предприятия започнаха да правят дълбоки и трайни съкращения, с което признават, че постоянните неблагоприятни фактори като по-високите разходи за енергия и слабият икономически растеж изискват структурни промени.

          Ние не просто отлагаме инвестициите. Намаляваме броя на проектите и ще прилагаме алтернативни мерки, които включват по-ниски капиталови разходи, заяви главният изпълнителен директор на BASF SE Мартин Брудермюлер във вторник, когато обяви план за намаляване на инвестициите с почти 15% през следващите четири години.


          Германските промишлени предприятия от BASF до Volkswagen AG се сблъскват с нова реалност, след като в продължение на десетилетия се възползваха от евтиния руски газ, ненаситното търсене на техните стоки в Китай и ниските лихвени проценти. Предизвикателствата се трупат от години и вече не се разглеждат като временни проблеми.

          Работниците започват да усещат сериозно последиците.

          Липсата на нови поръчки продължава да оказва негативно влияние, казва Клаус Уолрабе, ръководител на проучванията на Ifo. "По-специално енергоемките сектори планират с по-малко персонал.

          Коментар


          • https://fakti.bg/imoti/828787-slabit...pvat-ot-cenata

            Турция при рекордна инфлация -СПАД В ЦЕНИТЕ И СПАД В СДЕЛКИТЕ С ИМОТИ
            Слабите продажби на имоти принуждават собствениците да отстъпват от цената

            Отстъпката от офертната цена в Турция варира между 10% и 15%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Аз съм убеден защото бях на срещите ,маркетинга,парите ,каналите ,имената всичко беше готово.И това беше още преди който и да било да му знае името публично че го готвят за кмет Така и не разбрахте че кметовете са просто кукли,фасади ,не гледайте лицата а гледайте кой ги финансира.Тврзиев го финансират от ДПС ибГЕРБ ,а ПП ДБ са самонфасадна партия ,видяхте какво стана с Бойко и Гешев нали ?Нищо
              Да, да, ДБ са проект на Москва, а само Възраждане са ни шанса за европейски стандарт, разбрах. Сей ноу мор.

              И аз се надявам на спад на цените на имотите, но ако може да минем без колективизация, избиване на програмистите, въдворяване в лагер за висшистите, взривяване на Бизнес парка и забрана да се работи за повече от 2000 лв, мерси.
              Last edited by Tepix; 01.11.2023, 10:39.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Каврък, остави байлура и мандрите, ей ги чорбаджиите иззедници.

                https://www.segabg.com/hot/category-...sichki-rekordi
                ето още едни изедници Брокери на имоти в САЩ бяха осъдени заради прекомерни комисиони за почти 2 млрд. долара

                Според съдебно дело агенции за недвижими имоти са влезли в заговор, за да принудят продавачи на жилища да плащат солени комисиони
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Аз съм убеден защото бях на срещите ,маркетинга,парите ,каналите ,имената всичко беше готово.И това беше още преди който и да било да му знае името публично че го готвят за кмет Така и не разбрахте че кметовете са просто кукли,фасади ,не гледайте лицата а гледайте кой ги финансира.Тврзиев го финансират от ДПС ибГЕРБ ,а ПП ДБ са самонфасадна партия ,видяхте какво стана с Бойко и Гешев нали ?Нищо
                  Лошо, щом ти си убеден, значи все пак има шанс полу-ромката синдикалистка да спечели...
                  Last edited by kinyalo; 01.11.2023, 09:26.

                  Коментар


                  • Каврък, остави байлура и мандрите, ей ги чорбаджиите иззедници.

                    https://www.segabg.com/hot/category-...sichki-rekordi

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                      Въобще не съм убеден. На първи тур екзит-пол гласовете за Терзиев от 39% накрая се оказаха 32% признати като действителни гласове. В секция в 9 ФЕГ има подадени 120 гласа за Хекимян и 0 за Терзиев - това е пъпа на София, мисля, че е невъзможно никой да не е гласувал за ПП-ДБ. Има едни 25к-30к гласа, които просто липсват. И надали е случайно. Кой ще прави такива схеми, само за да спечели все пак Васил Терзиев?

                      Освен това кандидатурата на Хекимян може да е била абсурдна именно с цел той да остане трети, а на балотажа да отиде Ваня Григорова. Заявката й е, че ще бъде кмет на панелните квартали, а не на центъра и на новите комплекси, а огромната част от новото строителство в София е именно там.
                      Аз съм убеден защото бях на срещите ,маркетинга,парите ,каналите ,имената всичко беше готово.И това беше още преди който и да било да му знае името публично че го готвят за кмет Така и не разбрахте че кметовете са просто кукли,фасади ,не гледайте лицата а гледайте кой ги финансира.Тврзиев го финансират от ДПС ибГЕРБ ,а ПП ДБ са самонфасадна партия ,видяхте какво стана с Бойко и Гешев нали ?Нищо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Няма смисъл от глупаво празнодумство,а мисли как да спасяваш нещо,защото после ще си клиент на психиатрите.А аз и на 500 м2 няма да купя в СФ,понеже както казах е скъпо гето без инфраструктура в което цари безаконие и хаос.Защо да се забивам там? с най-голямата пасмина на БГ ? Има хиляди по-хубави места в които да живее/притежава имот човек.
                        какво чакаш?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Кмета на София ще е Васил Терзиев.Това се реши още преди 3,4 месеца с финанси от ГЕРБ,ПП,и ДПС,идеята беше да заменят Фандъкова с ново лице ,Хекимян го сложиха за парлама ей така,бях на една сбирка когато се обсъждане кампанията на Терзиев и как да го позициониран,там също разбрах и за договор ката за Борис Бонев който е искал да бъде той кмета но са му казали че сам е за никъде и ако иска изобщо нещо или да е с Терзийката или е аут.
                          Няма някой от общинската администрация в София който да не знае вече кой ще е кмета ...
                          Въобще не съм убеден. На първи тур екзит-пол гласовете за Терзиев от 39% накрая се оказаха 32% признати като действителни гласове. В секция в 9 ФЕГ има подадени 120 гласа за Хекимян и 0 за Терзиев - това е пъпа на София, мисля, че е невъзможно никой да не е гласувал за ПП-ДБ. Има едни 25к-30к гласа, които просто липсват. И надали е случайно. Кой ще прави такива схеми, само за да спечели все пак Васил Терзиев?

                          Освен това кандидатурата на Хекимян може да е била абсурдна именно с цел той да остане трети, а на балотажа да отиде Ваня Григорова. Заявката й е, че ще бъде кмет на панелните квартали, а не на центъра и на новите комплекси, а огромната част от новото строителство в София е именно там.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Кмета на София ще е Васил Терзиев.
                            Не бих бил толкова сигурен. Но и 2мата кандидати са импотентни и няма да направят реформи от значение за недвижимите имоти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                              Според вас има ли значение кмета и общинската власт за цените на имотите?

                              ​​​​​​Днес се засегна темата дали победа на Ваня, завой към Русия на общинско ниво и орязване на Европарите няма да е черния лебед за цените.
                              Кмета на София ще е Васил Терзиев.Това се реши още преди 3,4 месеца с финанси от ГЕРБ,ПП,и ДПС,идеята беше да заменят Фандъкова с ново лице ,Хекимян го сложиха за парлама ей така,бях на една сбирка когато се обсъждане кампанията на Терзиев и как да го позициониран,там също разбрах и за договор ката за Борис Бонев който е искал да бъде той кмета но са му казали че сам е за никъде и ако иска изобщо нещо или да е с Терзийката или е аут.
                              Няма някой от общинската администрация в София който да не знае вече кой ще е кмета ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Ако това стане ще ти купя един за 300€ на квадрат в Сф на твое име. Останалите 200€ ще си ги доплатиш, да не минеш съвсем метър.
                                Няма смисъл от глупаво празнодумство,а мисли как да спасяваш нещо,защото после ще си клиент на психиатрите.А аз и на 500 м2 няма да купя в СФ,понеже както казах е скъпо гето без инфраструктура в което цари безаконие и хаос.Защо да се забивам там? с най-голямата пасмина на БГ ? Има хиляди по-хубави места в които да живее/притежава имот човек.
                                Last edited by petrg5s; 01.11.2023, 07:06.

                                Коментар

                                Working...
                                X