IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    Абе то и през 2022 един си призна за грешката, но написа, че сега (юли 2022ра) цените били в балон. И така ще си стои зазидан защото балона дори още не е започнал да се надува.

    [ATTACH=CONFIG]n4127707[/ATTACH]
    Има и по тежки клинични случаи, Bota156, математик от висока класа, се кълнеше, че продал на върховия балон през 2017г. След това направи, като Саакашвили, изяде си вратовръзката от яд.

    Е, оказа се, че пазара на НИ, не е проста аритметика, а икономика в която присъстват и други науки. Това, като една проста провинциялна колежка, която разчертала един лист А4 на две и слагала само + и - , а аз я попитах дали се сеща да е учила SWOT анализ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      А, кога беше 1800, като се надяваха и се радваха снижителите, когато паднеше под тази кота Даже един неандерталец пишеше, че върхът бил през 21-ва
      Абе то и през 2022 един си призна за грешката, но написа, че сега (юли 2022ра) цените били в балон. И така ще си стои зазидан защото балона дори още не е започнал да се надува.

      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-07-26 232412.jpg
Views:	1
Size:	42.3 КБ
ID:	4127707


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Ратко, да ти кажа - почти всички. Тези които имаме, искаме по-голямо и с екстри. Другите които нямат, са навити и на нещо по-скромно. Единствената спирачка са доходите и несигурността.
        тоя форум много ми изкривява представите начи
        аз си мислех, че всичко около 40-те, + по-младите чакат на наследство
        темата е убежище на около 40 годишни инвеститори, живеещи с родител/и
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
          Резултат от Вашето търсене на:
          Вид имот: 2-СТАЕН,
          Местоположение: град София
          Особености: Тухла
          Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

          Средна цена на имотите в извадката: 205255 euro
          Средна цена на кв.м: 2705 euro.
          А, кога беше 1800, като се надяваха и се радваха снижителите, когато паднеше под тази кота Даже един неандерталец пишеше, че върхът бил през 21-ва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Е налага се понякога да карам доста офроуд, наскоро ходих до хижа Безбог, преди това до поляната за Суходол, Котешки чал и Баюви дупки. Катеркам го из баирите и хижите и после пеш по върховете.
            абеее, аз помислИх, че по албена нещо е станало
            препоръка е

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-11-08 221005.jpg
Views:	1
Size:	94.9 КБ
ID:	4127700


              Кр. Поляна е алено червена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                Здраве да е. И в деЦката човек може да си живее разкошно. Еххх мекичките....
                За мъж над 40, не е просто скандално, то е обидно не само за родителя/родителите, но свети голяма червена лампа за жена/мъж, които биха се обвързали с подобен индивид. Той/тя, не са подготвени за самостоятелна борба с живота, а чакат на готово в комфорта създаден им от предшествениците им, това е толкова жалко и будещо съжаление, че дори не мога да си обясня, как може подобни да се подвизават в инвестиционен форум, където и да е!!!

                Коментар


                • Резултат от Вашето търсене на:
                  Вид имот: 2-СТАЕН,
                  Местоположение: град София
                  Особености: Тухла
                  Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                  Средна цена на имотите в извадката: 205255 euro
                  Средна цена на кв.м: 2705 euro.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Прав си. Млад си, но си умен.

                    На колко години е тази жена?


                    Обаче, ако си гледал погасителния план на някоя банка, за 20-30 г има голямо оскъпяване. И не е ясно колко ще е лихвата.

                    Хората могат да живеят и в по-малки апартаменти (като не трупат боклуци) и да имат повече доход за нормален живот.
                    +100

                    Тук съм напълно съгласен - по-добре маломерка на добра локация и хубаво обзаведена. Вместо никому ненужна къща нейде си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ти колко се набута в тоя Плевен ,направо изтри софийските печалби от ряз с гумата.
                      Една позната продава 3 стаен във Велико Търново,питам я как върви ?
                      Пуснала го е за малко над 100 к,преди 6 месеца някъде в момента го е свалила на около 70 000 и абсолютно никой няма интерес за покупка.
                      Е сети се тогава пък за етажа до ромската махала в Карлово как никак няма да стане дори и на 25К лв щом в за старопрестолния град няма интерес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Губят пари и не могат даже да ги сметнат. И "ще"-то е техен пронцип в живота. Ще направя това, ще направя онова. Сега ЩЕ се наложи да шарят яко, някоя кака ще ги накара. Но без кака, при мама си е оферта.
                        Математиката, определено не е в тяхна полза и както дописах, всеки теглил кредит преди 10 години, двойно е спечелил от инфлацията и обезценката на парите + неимоверното увеличение на доходите. Та при 20г. ипотека, не само половината е изплатена, ами поради горните фактори, на 80-90%

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Браво, завиждам ти. А аз калпазанина не слизам от джипа. А е хубаво човек да се движи. Днеска даже гледам акумулатора на втория автомобил паднал, та се наложи да го зареждам в гаража, че бях забравил лампа вътре да свети и не бях я поглеждал 2-3 седмици.
                          Уж го играе гъзар пък кара 20 год таралясник.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            интересно ми е
                            колко от младите хора/семейства са готови да се нагърбят с
                            айде да не е 30, но 12-15 годишна ипотека
                            беърчо, какви са ти наблюденията
                            Ратко, да ти кажа - почти всички. Тези които имаме, искаме по-голямо и с екстри. Другите които нямат, са навити и на нещо по-скромно. Единствената спирачка са доходите и несигурността.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              ЩЕ-тата са запазена марка на понижителите. Вече 10 години станаха, откакто започнаха техните заклинания. Помислете си, че един понижител-хардлайнер от 30 е станал на 40 и не се е задомил, щото през целите 10г. други представители на фауната от перона са го успивали през целите тези 10г, че цените, хей сега ще се сринат с магическа пръчка! А, ако същия този индивид е държал пари на депозит, на който всеки 1000лв., са станали 400, това вече е съизмеримо с древногръцка трагедия и тотален колапс в личния финансов план.
                              А, пък всеки щастливец, който е теглил, какъвто и да било кредит, двойно му е олекнал около врата, сега, кой по-добре е владял математиката, а , хахаха
                              Здраве да е. И в деЦката човек може да си живее разкошно. Еххх мекичките....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                интересно ми е
                                колко от младите хора/семейства са готови да се нагърбят с
                                айде да не е 30, но 12-15 годишна ипотека
                                беърчо, какви са ти наблюденията
                                Има двойки с различни доходи, но богатите двойки с общ доход над 5-6000 лв чисто на месец не са много.

                                Дори тези, които са учили финанси, са с лоша финансова култура и нямат капацитет да погасяват частично.

                                Отделно много мъже харчат яко и излизат на червено.

                                Аз съм си говорил с кредитна инспекторка и от нея знам как са нещата. Тя още в началото видя в мен дисциплиниран човек и знаеше, че ще се справя с кредита, дори предсрочно.

                                Коментар

                                Working...
                                X