IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Ако ще го учиш, учи го както му е реда. Щото иска с промиции ит Кауфланд да надхирти системата и да купи имот когато паднат цените. И пак няма да купи и да паднат, обясни му защо, защото няма да му хареса предложенията на пазара, а и ще купят хиляди пред него. Не е измислил топлата вода.
    Почти всички българи следят промоциите и тогава купуват, И не само при храните. Аз наскоро доста спечелих от няколко промоции.

    Не е хубаво да се нахвърляте на Карвръков, ходи на работа от 20-годишен (пише го в Linked.in) и не е мързелив.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

      Ракията изглеждаше в оригиналната си (пластмасова) бутилка!

      Ако е барем 10-годишна - това вдига цената неимоверно!

      Ама само на него квадрат (където е шишето), на другите квадрати - не.
      Къде са тея снимки с ракията от прехваления имот на лорда, че съм ги пропуснал?

      Лордов, ти този апартамент в Бургас да не го използваш като незаконен склад за безакцизен алкохол?
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
        Ясно, губиш си времето с неща от които нищо не разбираш
        Приятно губене на време хахаха
        Празните приказки и "охолния" живот пред бабите на входа.Тук не вървиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          То се вижда кои сте развълнуваните.Толкова сте развълнувани,че чак памперсите пълни догоре. Искате да се прикриете,но ви личи от 1000км
          А на глупави въпроси не отговарям ,само ще вметна за "разбирането", понеже е доста дебилно да парадираш,че нещо "знаеш" в имотите, пък на прага на най-лошата рецесия в нашия живот, да бълнуваш увеличения на цени на имоти и на наеми.
          Ясно, губиш си времето с неща от които нищо не разбираш
          Приятно губене на време хахаха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
            Добре, добре ,не се вълнувай толкова. Щом така си мислиш ,аз няма да споря с теб. На мен лично не ми пречиш
            Не ми отговори защо толкова се вълнуваш от имотите ? Искаш да купуваш ? Наема ти е скъп ? Или просто си губиш времето с неща които не разбираш ?
            То се вижда кои сте развълнуваните.Толкова сте развълнувани,че чак памперсите пълни догоре. Искате да се прикриете,но ви личи от 1000км
            А на глупави въпроси не отговарям ,само ще вметна за "разбирането", понеже е доста дебилно да парадираш,че нещо "знаеш" в имотите, пък на прага на най-лошата рецесия в нашия живот, да бълнуваш увеличения на цени на имоти и на наеми.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Не,не знаеш какво е охолен живот ! Не само от наеми,изобщо ! Това искам да ти набия в празната тухоглава глава.И стига с тея виртуални хвалби пред мониторите.На живо сте пълни мишки,неколкократно съм се убеждавал.Като оня с 5 апартамента,то се оказа ,че били на брат му ,а неговия пълна кочина с ракия и вестници по пода

              И демонстрираш,че хем си комплексирана,хем и нищо не разбираш от икономика.
              Няма как наемите да се вдигат в сегашната ситуация ,ФЕД лихви 5.50% .ТЕ САМО ЩЕ ПАДАТ .И цените и наеми.
              20% ръст прогнозирахте началото на годината,не си взехте поука.

              И виждам много и страх и паника И с право
              Добре, добре ,не се вълнувай толкова. Щом така си мислиш ,аз няма да споря с теб. На мен лично не ми пречиш
              Не ми отговори защо толкова се вълнуваш от имотите ? Искаш да купуваш ? Наема ти е скъп ? Или просто си губиш времето с неща които не разбираш ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                ... Като оня с 5 апартамента,то се оказа ,че били на брат му ,а неговия пълна кочина с ракия и вестници по пода
                Ракията изглеждаше в оригиналната си (пластмасова) бутилка!

                Ако е барем 10-годишна - това вдига цената неимоверно!

                Ама само на него квадрат (където е шишето), на другите квадрати - не.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Не,не знаеш какво е охолен живот ! Не само от наеми,изобщо ! Това искам да ти набия в празната тухоглава глава.И стига с тея виртуални хвалби пред мониторите.На живо сте пълни мишки,неколкократно съм се убеждавал.Като оня с 5 апартамента,то се оказа ,че били на брат му ,а неговия пълна кочина с ракия и вестници по пода

                  И демонстрираш,че хем си комплексирана,хем и нищо не разбираш от икономика.
                  Няма как наемите да се вдигат в сегашната ситуация ,ФЕД лихви 5.50% .ТЕ САМО ЩЕ ПАДАТ .И цените и наеми.
                  20% ръст прогнозирахте началото на годината,не си взехте поука.

                  И виждам много и страх и паника И с право
                  Много слаб анализатор си, ама с лъжи и злоба няма да промениш ситуацията
                  Имотите ще ти останат скъпи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                    Отново пишеш дивотии ! Много добре знам какво е да имаш охолен живот от наеми защото получавам такива от много години Винаги наемите са се вдигали при инфлация и промяна на данъците ,а хората ако искат могат да живеят и работят по улиците под мостовете или да си ходят на село ,но повечето не са съгласни и плащат. Това, че всичко приключвало с имотите под наем го слушам вече 30-тина години и нищо не се е променило. Колкото до оборите там не знам как се развиват нещата ,но явно ти си наясно с тях
                    Не,не знаеш какво е охолен живот ! Не само от наеми,изобщо ! Това искам да ти набия в празната тухоглава глава.И стига с тея виртуални хвалби пред мониторите.На живо сте пълни мишки,неколкократно съм се убеждавал.Като оня с 5 апартамента,то се оказа ,че били на брат му ,а неговия пълна кочина с ракия и вестници по пода

                    И демонстрираш,че хем си комплексирана,хем и нищо не разбираш от икономика.
                    Няма как наемите да се вдигат в сегашната ситуация ,ФЕД лихви 5.50% .ТЕ САМО ЩЕ ПАДАТ .И цените и наеми.
                    20% ръст прогнозирахте началото на годината,не си взехте поука.

                    И виждам много и страх и паника И с право
                    Last edited by petrg5s; 08.11.2023, 10:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Дивотии ги пишат такива тухлоглави глупаци като теб.
                      "Охолен" живот имате само пред мониторите.Ела да видиш какво е охолен живот.Само комплексари и живеещи в мизерия се хвалят нон-стоп ,че имали "охолен" живот.А наемите няма как да се вдигат,понеже хората ще избягат заради икономическата стагнация.Наемите,както и цените ще ПАДАТ отсега нататък и то дълги години,набиите си го в празните глави най-накрая

                      Беше квото беше с оборите в БГ !
                      Отново пишеш дивотии ! Много добре знам какво е да имаш охолен живот от наеми защото получавам такива от много години Винаги наемите са се вдигали при инфлация и промяна на данъците ,а хората ако искат могат да живеят и работят по улиците под мостовете или да си ходят на село ,но повечето не са съгласни и плащат. Това, че всичко приключвало с имотите под наем го слушам вече 30-тина години и нищо не се е променило. Колкото до оборите там не знам как се развиват нещата ,но явно ти си наясно с тях

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                        Защо пишеш дивотии не разбирам. Хората с имоти отдавна вече имаме охолен живот от наеми и това ,че на наемателите ни ще им се наложи да плащат повече и заради този данък не разбирам защо те радва. Наистина не те разбирам на теб какво ще ти помогне това ?!
                        Дивотии ги пишат такива тухлоглави глупаци като теб.
                        "Охолен" живот имате само пред мониторите.Ела да видиш какво е охолен живот.Само комплексари и живеещи в мизерия се хвалят нон-стоп ,че имали "охолен" живот.А наемите няма как да се вдигат,понеже хората ще избягат заради икономическата стагнация.Наемите,както и цените ще ПАДАТ отсега нататък и то дълги години,набиите си го в празните глави най-накрая

                        Беше квото беше с оборите в БГ !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          И що през рево бре ратко?
                          Регни се в Binance, kucoin, kraken или bybit ( тез дават и дебитна карта) и ще платиш 1 евро за депозиране и 1 за теглене.
                          я да ми пратиш пак инструкциите
                          имаше там нещо и за нард портфейл
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            При жан виденов можехме да търгуваме с ДЦК сега не можем с 1000лв
                            Продаваха се на каса в централна банка.
                            Това предлагане на хартии срещу пари е най-добрата борба срещу инфлацията.
                            Имах поне 10 емисии ( 3,6,12 месечни и др) и ги менках . Най ме накефика едни, които бяха с лихвен процент на инфлацията.
                            Спасих доста кинти при високата инфлация.

                            Дано на някой централен банкер му светне под канчето...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              https://www.mediapool.bg/bfb-razrabo...ews353107.html

                              Айде честито, дано да стане

                              БФБ разработва програма за търговия с ДЦК за гражданите
                              При жан виденов можехме да търгуваме с ДЦК сега не можем с 1000лв
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Поредния пирон в ковчега на тухоглавия глупак с неосъществени мечти за охолен живот от наеми

                                Перфектната буря е на път да се развие в БГ оборите !!!
                                Защо пишеш дивотии не разбирам. Хората с имоти отдавна вече имаме охолен живот от наеми и това ,че на наемателите ни ще им се наложи да плащат повече и заради този данък не разбирам защо те радва. Наистина не те разбирам на теб какво ще ти помогне това ?!

                                Коментар

                                Working...
                                X