IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имотната криза спря строителството на една от най-високите сгради в Германия

    Прекъснатото строителство заради неизплатени задължения от инвеститора към строителната компания поставя въпроси за бъдещето на кулата

    Коментар


    • Лоши новини за пазара на имоти у нас (ВИДЕО)

      • cushman & wakefield-
      • явор костов-
      • индустриални имоти-
      • бизнес имоти
      Намаляват сделките с бизнес имоти

      Коментар


      • Финансисти: Повишаването на лихвите у нас е неизбежно

        Поскъпването на кредитите за домакинствата ще се усети още през следващата година

        Това ще е промяна и как спестителите възприемат лихвената политика, защото все още сме свикнали. Защото - да, депозитите 10 години могат да бъдат ниски, сега малко изостават от инфлацията някъде си, в България повече, но пак ще се върнем към предишното. В момента, в който всички хора разберат, че това се променя, ще има много големи размествания на пазарите".

        Екатерина Кирилова, директор клонова мрежа на търговска банка, каза, че лихвите със сигурност ще растат, въпросът е с какви темпове и на този въпрос нито един икономист не може да отговори. ха ха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Как го казваш все едно ти си шефчето...Започнали МУ били, хахаха.
          И какво се оказа сега, и ти бачкаш за немски работодател, само че с българска заплата, някъде из мизерната провинция. Лошо Седларов, много лошо.
          Остави го тоя смешник

          Коментар


          • Maersk съкращава 10 000 работници заради срива в цените за превоз !

            Печалбата на Maersk преди лихви, данъци, обезценка и амортизация очаквано спадна с повече от 80% до 1,88 милиарда долара през третото тримесечие


            https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...nite-za-prevoz

            A.P. Moller-Maersk A/S, лидерът в световната търговия, съкращава най-малко 10 000 работни места, за да предпази своята рентабилност на пазар на корабоплаване, който според него се свива малко по-малко от прогнозираното по-рано.

            Намаляването на персонала, което се равнява на 9% от броя на служителите, е предизвикано от по-ниските тарифи за навло и повишената конкуренция в морския транспорт. Около 6500 от тези позиции вече са елиминирани, каза главният изпълнителен директор Винсент Клерк в интервю за Bloomberg.

            Ако погледнете книгата с поръчки и това, което ще се случи през следващите няколко години, мисля, че вероятно ще се установим в много приглушена и напрегната среда за две до три години напред“, каза Клерк.
            Last edited by nkavrakov1982; 03.11.2023, 17:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

              От понеделник ми започват още 9 нови. Напълнихме офиса, вече се оглеждаме за нов офис. От началото на годината вдигнахме заплатите с около +20%. Та така... как се справя "младия" падуан? По всичко личи, че е майсторски зазидан. Браво!
              Как го казваш все едно ти си шефчето...Започнали МУ били, хахаха.
              И какво се оказа сега, и ти бачкаш за немски работодател, само че с българска заплата, някъде из мизерната провинция. Лошо Седларов, много лошо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                Преди време лафих с един меринджей от аутсорсинга и човекът вика - "Може да имаме проблем, защото ставаме много скъпи в България."
                От тогава качиха с поне 15% заплатите в сектора.
                Драмата е за 800 свободни работни места
                Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	43.5 КБ
ID:	4125757

                Коментар


                • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                  От понеделник ми започват още 9 нови. Напълнихме офиса, вече се оглеждаме за нов офис. От началото на годината вдигнахме заплатите с около +20%. Та така... как се справя "младия" падуан? По всичко личи, че е майсторски зазидан. Браво!

                  да не те знаехме да ти вярваме

                  дай нещо за етажа, че да върви промотирането в търсачките за имоти

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Благодаря, оценявам!
                    ако ти се беше получило да посъбереш кеш по-рано 2006-7 да имаш за 2 апарта пари и както беше тръгнало тогава предприсъединителното към ЕС помпане ураа в ЕС ставаме париж... и да ги излупкаш на 2007-2008-ма ... на зелено кое я станало я не , а да платиш в гоцето цената, която плати за докторската

                    2007-8-ма в началото ги женеха на 1500Е на зелено (айде не зелено, но акт16 другия вторник...уж) в Стрелбище, Гоце и тн... ти 2014-та за толкова взе на доторски .. затова казвам пазарът не е вектор особено в общества, които са склонни да пълнят до пръсване семинарите на гурута като Юли Тонкин.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      Преди време лафих с един меринджей от аутсорсинга и човекът вика - "Може да имаме проблем, защото ставаме много скъпи в България."
                      От тогава качиха с поне 15% заплатите в сектора.
                      От понеделник ми започват още 9 нови. Напълнихме офиса, вече се оглеждаме за нов офис. От началото на годината вдигнахме заплатите с около +20%. Та така... как се справя "младия" падуан? По всичко личи, че е майсторски зазидан. Браво!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        2014-2016/7 e уцелването

                        останалото е просто си вложи парите, които изкара с цената на лишения

                        лишение не е само да гладуваш или пестиш, лишение е детето/цата ти да порастнат докато си далеч.

                        всяко нещо има цена и позата за младите или тн... би вървяла ако парите са най-важното нещо на света.
                        Благодаря, оценявам!
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Нищо не съм забравил, Берти. Уцелил съм момента 2014 края на годината. А покупките 2018-2022 и там ли съм уцелил. А преди месец покупката и там ли съм уцелил. Как пък само аз ги целя, бре.. Просто знам кога и къде първо да купувам.
                          2014-2016/7 e уцелването

                          останалото е просто си вложи парите, които изкара с цената на лишения

                          лишение не е само да гладуваш или пестиш, лишение е детето/цата ти да порастнат докато си далеч.

                          всяко нещо има цена и позата за младите или тн... би вървяла ако парите са най-важното нещо на света.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Поредната порция докторски идиотизми, на които не си струва да обръщате внимание. Кои са "кибиците", след като в бг-то всички имаме не един, а по няколко имота?! бг-то не ти е западна европа!

                            А дори и да ни потрябват още имоти, пак никога няма да дойдем на крака при яръм-чакали като вас(яръм-чакал=нагло тарикатче, което иска да ти вземе и последните пари) да ви се молим за 3000€ на квадрат.

                            Ако ми потрябват още имоти - купувам си парцел където си харесам, обувам ботушите, вземам правата лопата , и си го строя сам - за 300€ квадрат. + още 350~450€ за ултра-луксозно обзавеждане и работата е опечена.

                            Даже не ми трябва да търся интериорни дизайнери - в нета вече има достатъчно безплатни програми за вътрешен дизайн с които може да си проектираш ултра-луксозен дом...
                            А що да не си купя ГОТОВ че и ОБЗАВЕДЕН в стамбул за 300€ ами ще си цапам ръцете 2 години.
                            А да дам на някой "яръм-чакал" 3000€ . Ще има да чака ....

                            А има и такива оферти - приземните етажи са без пари. 150кв 50к лева
                            https://www.hepsiemlak.com/ru/istanb...re/104770-5230
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              докторът забравя откъде е тръгнал и си мисли, че като е уцеилил момента да купи това е началото и краят и всичко
                              колелото се върти и подобни вълни след 'демокрацията' има 3-4 вече.

                              друг въпрос е, че западните ЦБ печатат много и там е рискът за кеша
                              иначе за България филмът го гледаме вече за трети път след виденовата зима.
                              Нищо не съм забравил, Берти. Уцелил съм момента 2014 края на годината. А покупките 2018-2022 и там ли съм уцелил. А преди месец покупката и там ли съм уцелил. Как пък само аз ги целя, бре.. Просто знам кога и къде първо да купувам.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Нищо ,с покупките в Плевен заличи печалбите от Докторската ,това е все едно да купиш акции на Майкрософт и след това на Дисни и да кажеш,оо аз спечелих
                                Баш пък теб да уча Каврък, мисля че си достатъчно умен поне в това отношение. И двата апарта които захлупих преди 1 година са за 60 и 80К съответно. Точно толкова колкото ти искаш за етажа в Карлово. Мога и да спекулирам ако реша и да прибера разликата утре ако искам.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X