IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Е тъй ама, преди десетина год за тия кофтори се брояха луди пари и то на картинка. Имам един познат, който продаде лозе за 500 000 евра на един баламурник, чел статия в Таймс (или форбс беше), че тва ще е новата ривиера. То бяха облитания с хеликоптери, то концерти. Дотогава все си мислех, че богати и прости хора няма, но си промених мнението.
    Каква ривиера на тази географска ширина?!

    Има богати и прости хора, даже много. Например пари получени по наследство по един или друг начин или пък крипто.
    Знаем посоката на парите: от глупави към умни. Та и тука така.

    И аз се чудя, че има покупки във вади и ливади, но само времето ще покаже истината. Баба ми ( от с. Бистрица) казваше: глупава вода няма. И тя търси ниското и равното.
    На закупилите из Драгалевци, Симеоново - честито. Те вече са го разбрали.
    На купилите из вади и ливади, че разберат скоро защо 45 год по Татово време никой не ги искаше тези райони:-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Инвестории, кво чакате - 235 евра метъра, напълно обзаведен. Налазвайте:

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...byc&f1=1&fe7=1
      Евтини плочки, евтини мебели, евтини материали. Изглежда ми като призрачните испански комплекси, дето в един момент почнаха да ги бутат. И хубаво, три месеца в годината си на 5 км. от Каварна. Както правиш февруари месец в Божурец?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Е тъй ама, преди десетина год за тия кофтори се брояха луди пари и то на картинка. Имам един познат, който продаде лозе за 500 000 евра на един баламурник, чел статия в Таймс (или форбс беше), че тва ще е новата ривиера. То бяха облитания с хеликоптери, то концерти. Дотогава все си мислех, че богати и прости хора няма, но си промених мнението.
        В България даже е обратното има доста хора с пари които наливат в нищото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

          Бетерчо, благодарение на теб разбрах, че има село Божурец. Село в нищото, в г.за на географията. И по 1Е м2 да го продават не ми трябва. Само разходи и гловоболия. Как ме виждаш да пътувам 7 часа до там и защо да си причинявам тази несгода. За да им плащам таксите поддръжка ли?

          Имот в СФ...това е. Да си следиш нещата изкъсо, а не приказки под шипковият храст...не би ли си плащали 5 месеца наема и режийните и някой ще ги гали с перо. Ми като има балъци хазяи....
          Е тъй ама, преди десетина год за тия кофтори се брояха луди пари и то на картинка. Имам един познат, който продаде лозе за 500 000 евра на един баламурник, чел статия в Таймс (или форбс беше), че тва ще е новата ривиера. То бяха облитания с хеликоптери, то концерти. Дотогава все си мислех, че богати и прости хора няма, но си промених мнението.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            да ти се чуди човек, защо рискувА на зелено, че го и чака, че го накрая взе необзаведено
            та не рипна тука в 2-3 апартаментчета с половината тия пари
            у другото у коньеве
            Туй е в тундрата....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Инвестории, кво чакате - 235 евра метъра, напълно обзаведен. Налазвайте:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...byc&f1=1&fe7=1
              Бетерчо, благодарение на теб разбрах, че има село Божурец. Село в нищото, в г.за на географията. И по 1Е м2 да го продават не ми трябва. Само разходи и гловоболия. Как ме виждаш да пътувам 7 часа до там и защо да си причинявам тази несгода. За да им плащам таксите поддръжка ли?

              Имот в СФ...това е. Да си следиш нещата изкъсо, а не приказки под шипковият храст...не би ли си плащали 5 месеца наема и режийните и някой ще ги гали с перо. Ми като има балъци хазяи....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Ти лично, кога и какво отдаде. Снежина също....
                Нищо не съм отдал. Аз с дивотии не се занимавам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Инвестории, кво чакате - 235 евра метъра, напълно обзаведен. Налазвайте:

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...byc&f1=1&fe7=1
                  да ти се чуди човек, защо рискувА на зелено, че го и чака, че го накрая взе необзаведено
                  та не рипна тука в 2-3 апартаментчета с половината тия пари
                  у другото у коньеве
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Инвестории, кво чакате - 235 евра метъра, напълно обзаведен. Налазвайте:

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...byc&f1=1&fe7=1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      https://trud.bg/%D1%85%D0%B0%D0%B7%D...-%D0%BD%D0%B8/

                      Хазната става конкурент на банките за парите ни

                      Ще можем да купуваме държавни ценни книжа с по-висока доходност Пускат нов държавен дълг в размер до 12,7 млрд. лв. през следващата година

                      Обмислят варианти за дистрибуция

                      На гражданите и фирмите може да бъде дадена възможност лесно да инвестират парите си в държавни ценни книжа (ДЦК). Така те ще могат да избират дали да държат парите си на депозити в банките при близки до нулата лихви или да ги вложат в държавен дълг при по-висока доходност. Това става ясно от проект на Стратегия за управление на държавния дълг за периода 2024-2026 г., който е пуснат за обществено обсъждане.
                      Май в Италия направиха нещо подобно, но идеята там беше, че набирането на дълг на международните пазари излизаше по-скъпо. Може би тук също целят нещо подобно, хората да преместят от депозити в ДЦК, те ще получат по-висока лихва от банките, а държавата ще получи по-евтин заем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        още лоши новини
                        Мадис Мюлер от ЕЦБ: Може да не се наложи допълнително повишаване на лихвите


                        то за понижителите хубави новини няма, де.
                        Ааа, има има. Глей как порутиха цените. Вече всяка касиерка в Лидл може да си купи апартамент в голф курорт от световна класа, предлагащ комбинация от удобства: невероятни гледки към морето, запазена дива красота на еко системата на национален парк Калиакра, два бели плажа, СПА, водни и наземни спортни съоръжения, 6 панорамни заведения, бар за игри, пиано бар и изключително обслужване.

                        Голф игрището с 18 дупки, проектирано от Гари Плейър, е сърцето на комплекса. Всичко това само срещу 350 EUR метъра.

                        Налазвайте, инвесторииии.

                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...byc&f1=1&fe7=1

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          ганьо седи по децките и квартирите
                          Не ритай паничката дет те хРани.

                          Коментар


                          • още лоши новини
                            Мадис Мюлер от ЕЦБ: Може да не се наложи допълнително повишаване на лихвите

                            Следващите решения ще зависят от това как се справя икономиката на еврозоната и колко се охлажда инфлацията, изтъква управителят на централната банка на Естония

                            то за понижителите хубави новини няма, де.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Мале, мале, ганьо заборчнява яко.

                              Рекорден брой жилищни кредити

                              Обемът надхвърли 19 милиарда лева


                              https://fakti.bg/imoti/834894-rekord...ishtni-krediti
                              ганьо седи по децките и квартирите
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Дай на ганьо борч, сетне му гледай сеирО.

                                Рекорден брой жилищни кредити

                                Обемът надхвърли 19 милиарда лева


                                https://fakti.bg/imoti/834894-rekord...ishtni-krediti

                                Коментар

                                Working...
                                X