IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Мишок , некоИ тук са в транс и времето за тях е спряло 2019г , лошото ще е като излязат от това си състояние .
    Както каза една продавачка на коли, някои хора си живеят във времената преди инфлацията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Мишок , некоИ тук са в транс и времето за тях е спряло 2019г , лошото ще е като излязат от това си състояние .
      къде се губиш
      времето за много никове е спряло
      а аз имам чувство, че лети
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

        Аз пък нямам такива приятели. Моите приятели не разбират от прогнози, графики и очаквани движения на лихви и депозити. Като се събраме си имаме други теми. И всичките ми приятели в последните 20 години си накупиха каквоти си искат И си гледат кефа.
        Е, не разбрах, с какво се различават приятелите ни?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

          Аз пък нямам такива приятели. Моите приятели не разбират от прогнози, графики и очаквани движения на лихви и депозити. Като се събраме си имаме други теми. И всичките ми приятели в последните 20 години си накупиха каквоти си искат И си гледат кефа.
          и защо не изчакаха да паднат цените и да купят х3
          щеше да говорите, как ей сега, всеки момент фед, ацб, ецб ще вдигнат лихвите и ще падат имотиту
          ... и после да се приберат по децките, а успокоят съпругите си, че и други очакват падението на цените
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            остави ти печатницата
            дай да поревем малко за тежката събда на тия с кредитите
            инфлация 20%. ръст на имотиту пак толко
            кредит 5% гпр
            ако радев го смята ще е около 8%
            но пак под инфлацията и ръста на цените
            а 2 лета на почивка в собственост никак не се броят
            Мишок , некоИ тук са в транс и времето за тях е спряло 2019г , лошото ще е като излязат от това си състояние .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              остави ти печатницата
              дай да поревем малко за тежката събда на тия с кредитите
              инфлация 20%. ръст на имотиту пак толко
              кредит 5% гпр
              ако радев го смята ще е около 8%
              но пак под инфлацията и ръста на цените
              а 2 лета на почивка в собственост никак не се броят
              ОК, дай да поревем за тези с кредитите? Моят кредит за купуване на апарта е 40%. В момента остатъка е 20%. В момента и ФЕД и ЕЦБ, сигнализират за
              Last edited by Bailor; 14.12.2023, 22:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                ако последните 6г., не си разбрал, че печатницата работи срещу теб!! Имам приятел, който е 100 000 назад!!
                Аз пък нямам такива приятели. Моите приятели не разбират от прогнози, графики и очаквани движения на лихви и депозити. Като се събраме си имаме други теми. И всичките ми приятели в последните 20 години си накупиха каквоти си искат И си гледат кефа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  ако последните 6г., не си разбрал, че печатницата работи срещу теб!! Имам приятел, който е 100 000 назад!!
                  остави ти печатницата
                  дай да поревем малко за тежката събда на тия с кредитите
                  инфлация 20%. ръст на имотиту пак толко
                  кредит 5% гпр
                  ако радев го смята ще е около 8%
                  но пак под инфлацията и ръста на цените
                  а 2 лета на почивка в собственост никак не се броят
                  препоръка е

                  Коментар


                  • ако последните 6г., не си разбрал, че печатницата работи срещу теб!! Имам приятел, който е 100 000 назад!!
                    Last edited by X_Y; 14.12.2023, 22:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      същото е и когато отдаваш,
                      но тогава го броим за инвестиция с някакъв ритърн
                      обаче ако нито купуваш, нито продаваш и нищо не отдаваш
                      а само чешеш клавиатурата е друго
                      Естествено, тогава е лесно, нищо не печелиш или губиш, ама последователи, какви огромни кинти са назаде, само от печатането през това време, НЕ Е ИСТИНА!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        когато си живееш в имота не те интересува цената, а дали искаш да живееш на върпосната локация
                        особено, когато нямаш кредити и имаш стабилен паричен поток от бизнес или заплата
                        Ама ти си живееш в единия имот, нали така, не и в двата!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          когато си живееш в имота не те интересува цената, а дали искаш да живееш на върпосната локация
                          особено, когато нямаш кредити и имаш стабилен паричен поток от бизнес или заплата
                          същото е и когато отдаваш,
                          но тогава го броим за инвестиция с някакъв ритърн
                          обаче ако нито купуваш, нито продаваш и нищо не отдаваш
                          а само чешеш клавиатурата е друго
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            да обобщим нещата
                            ще падат цените на твоите имоти и ще ти ги разпродаде зетя накрая
                            имотите на бъртрам и накавръчко само ще се вдигат
                            в банско е презастроено а в бургас също не бива
                            демографията е фактор и черните прозорци напират отвсякъде
                            разпродавай и отивай да си живееш в тайланд и хонолулу
                            когато си живееш в имота не те интересува цената, а дали искаш да живееш на върпосната локация
                            особено, когато нямаш кредити и имаш стабилен паричен поток от бизнес или заплата
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Ахаааа, значи, не очакваш цените да не останат високи? Ти си бил повишител бе приятелю, ама сам не си го разбрал!! На баня Мадара и в Гърдова глава, цените ще останат високи, заради преселението на селяните, ама пишем, че заради обща демография, ТРЯБВА цените в Столица на европейска страна да падат, така ли, хахаха.
                              Що, се отнася, че са цените високи, спрямо това, което изкарвало населението, ами сравни достъпността на м2 през 2008г. и 2023г.
                              не съм казал, че ще останат високи

                              достъпността погледната през призмата на ниските лихви по кредити е супер (то и това е причината за рекорди в сектор ипотечно кредитиране)
                              ама после?
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Ахаааа, значи, не очакваш цените да не останат високи? Ти си бил повишител бе приятелю, ама сам не си го разбрал!! На баня Мадара и в Гърдова глава, цените ще останат високи, заради преселението на селяните, ама пишем, че заради обща демография, ТРЯБВА цените в Столица на европейска страна да падат, така ли, хахаха.
                                Що, се отнася, че са цените високи, спрямо това, което изкарвало населението, ами сравни достъпността на м2 през 2008г. и 2023г.
                                да обобщим нещата
                                ще падат цените на твоите имоти и ще ти ги разпродаде зетя накрая
                                имотите на бъртрам и накавръчко само ще се вдигат
                                в банско е презастроено а в бургас също не бива
                                демографията е фактор и черните прозорци напират отвсякъде
                                разпродавай и отивай да си живееш в тайланд и хонолулу
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X