IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
    Е, да едно голямо дървено след новия планетариум и малката яхта-паметник. Готино заведение...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Живи и здрави и на мен Running wild ми е любима група. Това не беше ли на пристанището?
      https://www.facebook.com/jollyrogerburgas/?locale=bg_BG

      Коментар


      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

        [ATTACH=CONFIG]n4138740[/ATTACH]

        Приятели, от 13.11 (понеделник) и за следващите няколко месеца Джоли Роджър ще остане затворен.

        Само да мине кризата и сме там.
        Живи и здрави и на мен Running wild ми е любима група. Това не беше ли на пристанището?
        Last edited by Bailor; 19.12.2023, 19:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Благодаря ти много, не забравям, когато веднъж някой ми е бил полезен. Като нищо ще те почерпя, каквато биричка ти се пие, когато съм в Бургас.
          Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	72.9 КБ
ID:	4138740

          Приятели, от 13.11 (понеделник) и за следващите няколко месеца Джоли Роджър ще остане затворен.

          Само да мине кризата и сме там.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

            [ATTACH=CONFIG]n4138731[/ATTACH]
            • Aus = off
            • Pflegeleicht = easy-care
            • Baumwolle = cotton
            • Schranktrocken = shelf-dry
            • Bügeltrocken = dry for ironing
            • Hemden = shirts
            • Wolle finish = wool finish
            • Dessous = lingerie
            • Handtücher = towels
            • Kalt = cold
            Благодаря ти много, не забравям, когато веднъж някой ми е бил полезен. Като нищо ще те почерпя, каквато биричка ти се пие, когато съм в Бургас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              А така, бой по ИТ-тата, бюджета в червено иии...всичкото чиновник вън. Само Трайчо да остане[IMG][/IMG]
              Аааа не съм съгласен с това...
              Значи само аз ще остана да бия печати? Предпочитам да има бизнес, който да храни раздутия щат, така все ще се намери някой заблуден колега да свърши черната работа, докато аз гледам как работи климатика

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                Една скоба, понеже Кавръчето много се зарадва на прогреса на Al и как ще изхвърли много програмисти от работа с цел да не могат да си купуват имоти и да не го конкурират, като вдигат цените, четох едно интервю с една яйчарка, как се търсели много кадри с немски. Затова се вгледах в оранжевата лампа на сушилнята ми сименс. Гледам, че се мести от позиция 1-feuht- влажни, демек немците те уведомяват, че си сложил влажни дрехи в сушилнята. 2. Bugeltrocken-вече са подходящи за сухо гладене и 3- тука вече unimog да помага, щото ми е неразбираемо-schanktrocken!! Замислих се за легендата, че Карл Велики е говорил на немски само с конете си. Ами горките коне, предвид произношението на немскоговорящите, се чудя как са различавали говор на немски от кучешки лай...
                Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	28.0 КБ
ID:	4138731
                • Aus = off
                • Pflegeleicht = easy-care
                • Baumwolle = cotton
                • Schranktrocken = shelf-dry
                • Bügeltrocken = dry for ironing
                • Hemden = shirts
                • Wolle finish = wool finish
                • Dessous = lingerie
                • Handtücher = towels
                • Kalt = cold
                Last edited by unimog; 19.12.2023, 19:20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  ИТ ми е мерака да им отрежат главата ама здраво,и да съкратят на макс персонал.Искам да ги видя със заемите със иху яхуто тия джендъри.Там да играе здравата секира
                  А така, бой по ИТ-тата, бюджета в червено иии...всичкото чиновник вън. Само Трайчо да остане

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                    Заетите в България падат под 3 милиона в началото на 2023 г.

                    След подобрените данни от миналата година заетостта в България отново тръгва надолу в началото на 2023 година на фона на политическата и икономическа нестабилност. През първите три месеца на годината броят на заетите в страната пада под 3 милиона души. Oбщият брой на заетите през първото тримесечие на годината е 2,928 милиона, отчитат от Националния статистически институт (НСИ).

                    За сравнение, през първото тримесечие на 2022 г. общият брой на заетите в страната беше 3,06 милиона, в края на 2021 г. - 3,08 милиона. В края на първата година от пандемията 2020 г. заетите намаляха до 3,1 млн. души. А през предпандемичната 2019 г. бяха малко над 3,2 милиона.

                    https://www.investor.bg/a/514-ikonom...loto-na-2023-g
                    Колега, капо и вътре ги оставихте повишителите. Успокойте се малко с лошите (добрите) новини, че идват празници.

                    Коментар


                    • Една скоба, понеже Кавръчето много се зарадва на прогреса на Al и как ще изхвърли много програмисти от работа с цел да не могат да си купуват имоти и да не го конкурират, като вдигат цените, четох едно интервю с една яйчарка, как се търсели много кадри с немски. Затова се вгледах в оранжевата лампа на сушилнята ми сименс. Гледам, че се мести от позиция 1-feuht- влажни, демек немците те уведомяват, че си сложил влажни дрехи в сушилнята. 2. Bugeltrocken-вече са подходящи за сухо гладене и 3- тука вече unimog да помага, щото ми е неразбираемо-schanktrocken!! Замислих се за легендата, че Карл Велики е говорил на немски само с конете си. Ами горките коне, предвид произношението на немскоговорящите, се чудя как са различавали говор на немски от кучешки лай...
                      Last edited by Bailor; 19.12.2023, 19:09.

                      Коментар


                      • Фалира таксиметровата компания на Алексей Петров

                        Става въпрос за легендарните "Такси-С-експрес", които са правоприемник на държавните таксита от соца

                        https://www.flagman.bg/article/309613

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Важното е че в челните места по поскъпване на имотите ...нищо де после ще хване и челните места по безработица.Добре че е държавната хазна в тези смутни времена.Плащайте си данъците да има за нас
                          Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	53.0 КБ
ID:	4138724



                          https://www.nsi.bg/bg/content/3996/%...81%D1%82%D0%B8

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                            Заетите в България падат под 3 милиона в началото на 2023 г.

                            След подобрените данни от миналата година заетостта в България отново тръгва надолу в началото на 2023 година на фона на политическата и икономическа нестабилност. През първите три месеца на годината броят на заетите в страната пада под 3 милиона души. Oбщият брой на заетите през първото тримесечие на годината е 2,928 милиона, отчитат от Националния статистически институт (НСИ).

                            За сравнение, през първото тримесечие на 2022 г. общият брой на заетите в страната беше 3,06 милиона, в края на 2021 г. - 3,08 милиона. В края на първата година от пандемията 2020 г. заетите намаляха до 3,1 млн. души. А през предпандемичната 2019 г. бяха малко над 3,2 милиона.

                            https://www.investor.bg/a/514-ikonom...loto-na-2023-g
                            ИТ ми е мерака да им отрежат главата ама здраво,и да съкратят на макс персонал.Искам да ги видя със заемите със иху яхуто тия джендъри.Там да играе здравата секира

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                              Πлoвдивcĸaтa, ĸoмпaния зa вeлocипeди "Maĸcĸoм" cъĸpaщaвa 180 дyши

                              https://money.bg/business/plovdivska...180-dushi.html
                              Маллии с Лидер 96 техен конкурент щях да правя сделка добре че изчезнаха едни казина ,холдинг на едни играчи та спасиха бизнеса.Хазарт ,мобилни оператори,държавна службица, ориентирайте се..

                              Коментар


                              • Заетите в България падат под 3 милиона в началото на 2023 г.

                                След подобрените данни от миналата година заетостта в България отново тръгва надолу в началото на 2023 година на фона на политическата и икономическа нестабилност. През първите три месеца на годината броят на заетите в страната пада под 3 милиона души. Oбщият брой на заетите през първото тримесечие на годината е 2,928 милиона, отчитат от Националния статистически институт (НСИ).

                                За сравнение, през първото тримесечие на 2022 г. общият брой на заетите в страната беше 3,06 милиона, в края на 2021 г. - 3,08 милиона. В края на първата година от пандемията 2020 г. заетите намаляха до 3,1 млн. души. А през предпандемичната 2019 г. бяха малко над 3,2 милиона.

                                https://www.investor.bg/a/514-ikonom...loto-na-2023-g

                                Коментар

                                Working...
                                X