IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Виж за какво става реч!!! Неистова злоба!
    Ти веднъж написа, за 500 000, на зелено и хейтърите полудяха от яд!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Виж за какво става реч!!! Неистова злоба!
      да, бее. аман!
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        не трябваше да казва лордчето, че имотиту му гонят милион
        сега от всякъде го атакуват завистливи понижители
        всеки момент и радев ще се включи
        само още малко да посмята гпр-то на потребителския
        Виж за какво става реч!!! Неистова злоба!

        Коментар


        • не трябваше да казва лордчето, че имотиту му гонят милион
          сега от всякъде го атакуват завистливи понижители
          всеки момент и радев ще се включи
          само още малко да посмята гпр-то на потребителския
          препоръка е

          Коментар


          • Признайте си! Кои двама от вас ядохте 3 часовия словесен пердах от Брейка? Много бой имаше.

            Коментар


            • Гладният брокер имал имоти, ама не ги продава, а в същото време вярва, че ще има спад на цените, хахахаха,, в какво изобщо вярва?
              Last edited by Bailor; 26.11.2023, 21:40.

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	78.JPG
Views:	1
Size:	69.1 КБ
ID:	4132297


                България във една снимка,
                така де, защо иначе междуетажното пространство да се плаща на вятъра.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                  така ли не вдянахте от хилядата статии, книги, подкасти и прочее, че във икономиката има Цикли.
                  Умните продадоха тази година на върха и ще си го купят наполовина,
                  ако щеш продавай, човек дето сам си направи .....
                  Да, има цикли, съгласен. Въпросът е да преживееш поредния такъв и да влезеш във фазата на поредния растеж, да си търпелив да го дочакаш, да си Бъфет инвеститор, не леке, което от първия спад, да усере гащите. Да не ти говоря, че съм суперподготвен и имам депозити равняващи се на остатъка от кредита
                  Last edited by Bailor; 26.11.2023, 20:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    И това защо? Ще продаваш ли?
                    Човек без работа...
                    Нищо и никога не съм продавал. Трябва ми един гараж и 12 компании. В момента имам само 2.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                      така ли не вдянахте от хилядата статии, книги, подкасти и прочее, че във икономиката има Цикли.
                      Умните продадоха тази година на върха и ще си го купят наполовина,
                      ако щеш продавай, човек дето сам си направи .....
                      ми то всяка година е връх, бе брокерчо
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        И , естествено гладни брокеразю, не си ли разбрал до сега, че аз никога нищо не продавам
                        така ли не вдянахте от хилядата статии, книги, подкасти и прочее, че във икономиката има Цикли.
                        Умните продадоха тази година на върха и ще си го купят наполовина,
                        ако щеш продавай, човек дето сам си направи .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Няма неизмазан втори етаж..Цялата къща е с топлоизолация с EPS 5см. в цвят праскова. Половината къща е моя. Зад нея има стара в процес на търпимост, също с външна топлоизолация, 4 стаи. В момента съм в приземна такава, отоплява се със 750 вата, които поддържат 21 градуса по целзий, при външна температура -1.
                          Гаражът е напълно легален и вписан в НА, преспокойно може да се отдаде за минимум 250лв. месечно, но не сме опряли до тях
                          Aaa, добре че си облякъл къщето (не каза вътре дали си инвестирал от лятото) и легализирал гаражЪт,
                          но това със половината собственост ме удари във челото.
                          Нямам думи, няма сделка и за 94к евро.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Няма неизмазан втори етаж..Цялата къща е с топлоизолация с EPS 5см. в цвят праскова. Половината къща е моя. Зад нея има стара в процес на търпимост, също с външна топлоизолация, 4 стаи. В момента съм в приземна такава, отоплява се със 750 вата, които поддържат 21 градуса по целзий, при външна температура -1.
                            Гаражът е напълно легален и вписан в НА, преспокойно може да се отдаде за минимум 250лв. месечно, но не сме опряли до тях
                            И , естествено гладни брокеразю, не си ли разбрал до сега, че аз никога нищо не продавам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                              Чакам оценката на бългериян пропъртис, за апарта в Слатина. За къщата в Редута е 294 000€. После ще пиша и за къщите в радомирско и за апарта в Бургас, за да обобщя капиталовата.а, и за магазина в Овча купел...
                              И това защо? Ще продаваш ли?
                              Човек без работа...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                                За коптора ти във Редута давам 94 000€ веднага, това е честна цена за парцела.
                                Иначе нелегалният гараж, неизмазаният втори етаж, неразборното старо обзавеждане не го коментирам, запазил съм и снимки на къщето.
                                за да влезе Нормален човек Там да живее, трябва да вложи поне 50к евро, че всичко е старо и смърди.
                                За 300к евро има стари обяви във пъти по-добри от твойто къще, защо ли не си го продал още ?
                                Ами сваляй наполовина нереалната цена, ако искаш да помиришеш кеш, от някой ахмак.
                                Няма неизмазан втори етаж..Цялата къща е с топлоизолация с EPS 5см. в цвят праскова. Половината къща е моя. Зад нея има стара в процес на търпимост, също с външна топлоизолация, 4 стаи. В момента съм в приземна такава, отоплява се със 750 вата, които поддържат 21 градуса по целзий, при външна температура -1.
                                Гаражът е напълно легален и вписан в НА, преспокойно може да се отдаде за минимум 250лв. месечно, но не сме опряли до тях
                                Last edited by Bailor; 26.11.2023, 20:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X