IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

    Как ги " събираш" тия 2-3 тона " физическо желязо" в двора- клошарите ли ти го носят, ти ли обикаляш да го събираш, съседите ли ти носят старите електроуреди, които мислят да изхвърлят? Жената или приятелката как приема в двора вместо цветя и беседка примерно да седи за "инвестиция" физическо желязо?
    "Лорд" с потребителски, телефон за сеемстин лв на лизинг, сега като за капак - пункт за вторични в двора??!! Квато ни държавата, такива са ни и "лордовете"......
    Last edited by better; 31.12.2023, 19:01.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
      Специално за Жонката и подобните нему! За Николайчо също!
      "ЗАЩО СЕ ПРИБРАХМЕ В БЪЛГАРИЯ СЛЕД 17 ГОДИНИ ЖИВОТ В КАНАДА? И какво ще правим тук…"
      Не знам дали влизам в "подобните нему" , на мен България си ми е скъпа. Това видео обаче е наблъскано с глупости. Канада им била виновна , че си купили джакузи ... Това момиче говори доста добър български, чак да се замисли човек дали верно е живяла в Канада. Ако верно е живяла а да има толкова чист български трябва да е контактувала само с българи. Не знам как се е интегрирала ако е живяла само с българи. Абе все на училише е ходила. Малко от малко трябваше да има акцент и да бърка тук-там някоя дума. Честно казано ми изглежда фейк. Верно е обаче , че има доста хора ,които се връшат в БГ. От Канада нямам преки впечатления , даже и за САШ не мога да говоря по принцип зашото това е огромна страна с различни култури и като щати и като общности, бели, черни, азиатци , латино ... отделно хората в Тексас са генерално много различни от тези в Калифорния или Върмонт ... та тия генерализации оше като ги чуя в началото , канадците ии американците били такива-онакива .. айде мерси, Тук като и навсякъде, човек ако е бурсук, не прави усилия да се интегрира и да се развива ше го духа и по-добре да се върне да си е мизерник в България. Баща и ако е работил трък драйвър вероятно са си живели в България. Повечето камионджиски фирми са на българи. Можеш да почнеш работа с минимален английски. За Канада не знам , но в Чикаго примерно имаше БГ квартал, ( май беше Шилер парк ) Все едно си в БГ, магазини, автосервизи , пицарии, детски градини всичко се държи от българи, наемат се българи, говорят 90% от времето на български ... каква интеграция? После канадците/ американците били студени и си живеели сами. Ми те сигурно и циганите в Столипиново така говорят за българите. Вероятно това е профила на "гастарбайтера", който осмисля живота на доста хорица във форума: необразован, мързелив, не ше да положи дори минимални усилия да си повиши квалификацията, да си намери нормална работа и да излезне от гетото, Има хора, които живеят с години в чужбина, но не научават и 50 думи от езика. Ясно е че като отидеш в друга страна си назад в много отношения в сравнение с местните, ма ако не правиш и минимални услиия да скъсиш дистанция какво се оплакваш че било зле ? Ми ти си планктон. Не знае езика, работи в трък компанията на друг българин, оня знае че няма мърдане и си го цака как си иска. Какво обшо има Канада тук ?

      Много ше ми е интересно това моме колко време след връшането в България го е направило това видео и дали ше дрънка същото след 1-2 години като свърши парите от Канада. Айде поне да бяха отишли в някой град , ма те направо на село сладурите. Ше чакам продължение.
      Last edited by segato; 31.12.2023, 19:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram

        лихварството (небанковото) е схема на организирана престъпност
        За лихварството те цитирах теб ти я използва тази дума

        В някои страни и банковото лихварство е организирана престъпност но не е в това въпроса

        Тук коментираме налудничавите ти опити да ни обясниш как теглилите кредит за да купят имот ще издухат супата

        Защото видиш ли в последните 50 години това вече веднъж се е случвало и 15% от теглилите кредит са си загубили имотите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

          Наздраве, поспортувай и се наспи. .

          Поне се каниш да скачаш в дълбокото . Независимо да купиш или не
          увеличи физическото злато и швейцарец .
          Писал съм за златото в темата за златото.
          Бе в повече имам жълто.Не мисля да го увеличавам на тоз етап. Спане с толко челяд ,успех ми пожелай .А относно покупката , през 24-та тр да е факт но да сме живи и здрави .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Майсторе , наздраве баце!
            Наздраве, поспортувай и се наспи. .

            Поне се каниш да скачаш в дълбокото . Независимо да купиш или не
            увеличи физическото злато и швейцарец .
            Писал съм за златото в темата за златото.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
              Ако чуствате слабост тези дни в долната част на тялото , в кръста и специално в краката. Вероятно се дължи на геопатогенна аномалия която има цикличен характер. Възможно е също така психична нестабилност с лека фрустрация или обратно агресивно компесационно поведение.


              ПП И все пак нека да посрещнем Новата година усмихнати , обичащи и обичани.
              Майсторе , наздраве баце!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                дребните кредити (особено бързите) - никога не са спирали да са лихварски бизнес и не са били добри с малките хора - трябва да се забранят.

                аз визирам големите кредитни линии за кухи бизнеси, лични кредити, че защо не и държавен дълг до една степен.
                Щом визираш това само , съгласен!!!

                Коментар


                • Ако чуствате слабост тези дни в долната част на тялото , в кръста и специално в краката. Вероятно се дължи на геопатогенна аномалия която има цикличен характер. Възможно е също така психична нестабилност с лека фрустрация или обратно агресивно компесационно поведение.


                  ПП И все пак нека да посрещнем Новата година усмихнати , обичащи и обичани.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Берти , тия дето прибягват до дребни суми на кредит са всичко друго но не и тарикати,бедни отрудени хорица. Тия който са"инвеститори" в коптори на кредит,да си правят сметката.
                    дребните кредити (особено бързите) - никога не са спирали да са лихварски бизнес и не са били добри с малките хора - трябва да се забранят.

                    аз визирам големите кредитни линии за кухи бизнеси, лични кредити, че защо не и държавен дълг до една степен.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Аз имам все пак три двора за съхранение, като събера два -три тона се обаждам на човека с камиона да дойде и да си ги извози. Под 20 тона на година нямам. Ама, ми беше интересно, форумния прУфесУр на суровините, дето според него имало дефлация, колко е събрал и както виждаш, замълча, като пръднал в асансьор. И то за желязото и медта, а не посмя да ми се опълчи и за физическото злато и сребро, дето се преструва на голям колекционер, явно никаква инвестиция не задържа този преподавател, всичко при него е бай сел стратеджи..
                      Как ги " събираш" тия 2-3 тона " физическо желязо" в двора- клошарите ли ти го носят, ти ли обикаляш да го събираш, съседите ли ти носят старите електроуреди, които мислят да изхвърлят? Жената или приятелката как приема в двора вместо цветя и беседка примерно да седи за "инвестиция" физическо желязо?

                      Коментар


                      • Специално за Жонката и подобните нему! За Николайчо също!
                        "ЗАЩО СЕ ПРИБРАХМЕ В БЪЛГАРИЯ СЛЕД 17 ГОДИНИ ЖИВОТ В КАНАДА? И какво ще правим тук…"

                         

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          доста хора си повярваха, че лихварството (втория най-древен бизнес) е на отмиране и тези с кредитите са най-големите тарикати.
                          Берти , тия дето прибягват до дребни суми на кредит са всичко друго но не и тарикати,бедни отрудени хорица. Тия който са"инвеститори" в коптори на кредит,да си правят сметката.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://manager.bg/%D0%B8%D0%BA%D0%B...e-sled-2024-g-

                            По високи лихви и по скъпи кредити...завинаги

                            Кредитополучателите, които търсят облекчение от по-високите лихвени проценти, може да бъдат разочаровани от индикациите на финансовите пазари, че лихвите може да останат високи за години напред, пише Ройтерс.


                            болка за много публични и частни кредитополучатели, които са заключили минали по-ниски лихвени проценти и все още не са усетили пълното въздействие на рекордните скокове на лихвите през последните две години.

                            Това е просто нормализиране на политиката. Няма да се премине към лесна парична политика“, каза Майк Ридел, старши портфолио мениджър в Allianz Global Investors.
                            доста хора си повярваха, че лихварството (втория най-древен бизнес) е на отмиране и тези с кредитите са най-големите тарикати.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              https://manager.bg/%D0%B8%D0%BA%D0%B...e-sled-2024-g-

                              По високи лихви и по скъпи кредити...завинаги

                              Кредитополучателите, които търсят облекчение от по-високите лихвени проценти, може да бъдат разочаровани от индикациите на финансовите пазари, че лихвите може да останат високи за години напред, пише Ройтерс.


                              болка за много публични и частни кредитополучатели, които са заключили минали по-ниски лихвени проценти и все още не са усетили пълното въздействие на рекордните скокове на лихвите през последните две години.

                              Това е просто нормализиране на политиката. Няма да се премине към лесна парична политика“, каза Майк Ридел, старши портфолио мениджър в Allianz Global Investors.
                              Кольо, като някоя радиоточка от миналото си. Поне взимаш ли някакви денги от тая работа или викаш "густо ми е майна"?!

                              Коментар


                              • https://manager.bg/%D0%B8%D0%BA%D0%B...e-sled-2024-g-

                                По високи лихви и по скъпи кредити...завинаги

                                Кредитополучателите, които търсят облекчение от по-високите лихвени проценти, може да бъдат разочаровани от индикациите на финансовите пазари, че лихвите може да останат високи за години напред, пише Ройтерс.


                                болка за много публични и частни кредитополучатели, които са заключили минали по-ниски лихвени проценти и все още не са усетили пълното въздействие на рекордните скокове на лихвите през последните две години.

                                Това е просто нормализиране на политиката. Няма да се премине към лесна парична политика“, каза Майк Ридел, старши портфолио мениджър в Allianz Global Investors.

                                Коментар

                                Working...
                                X