IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Почнаха да фалират и фурните -

    Hunderte Menschen werden bei Lila Bäcker entlassen




    Eine traurige Nachricht abseits des Börsengeschehens: Die insolvente Backkette Lila Bäcker muss etwa ein Drittel ihrer rund 230 Filialen schließen. Rund 500 der 1600 Mitarbeiter müssten gehen, teilte das Unternehmen mit.

    https://www.n-tv.de/wirtschaft/der_b...e24632778.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

      75% от продажбите бяха от рускоговорящи по нашето черноморие. Щях да се чудя ако казват лоша дума за клиентите си. Малко олигофренично би било. За това, на мен не ми прави впечатление.
      водиш си статистика, това е добър знак
      сега да питам, ти купи ли нещо?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        Преекспонирате я тая дума " роб" Япония и Южна Корея дето са с по 100 бази на САЩ какво им е? Имат си избори, богати са, пътуват си навсякъде по света, живеят си добре......Аз лично нямам нищо против да ни окупира Швейцария, Люксембург или Монако и да сме под тяхно управление
        а чий го дирят тия с базите на другия край на света
        границите ли си пазят, демокрацията си ли
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Преекспонирате я тая дума " роб" Япония и Южна Корея дето са с по 100 бази на САЩ какво им е? Имат си избори, богати са, пътуват си навсякъде по света, живеят си добре......Аз лично нямам нищо против да ни окупира Швейцария, Люксембург или Монако и да сме под тяхно управление
          За никого тук не е тайна, че отдавна си се продал. Явно обаче нещо ти е терсене, че са те оценили на жълти стотинки и се оглеждаш за друг господар.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

            Прави ли ти впечатление чи всички брокерчета симпатизират на Путю и Расия ?
            Това не го разбирам много ама предполагам е защото са мързеливи и тъпи защото говорят само 1 език и тук там някоя дума на руски вдяват и ги е яд че тези които сами са решили да разчитат само на себе са рискували и са успели.Иначе са прости и злобни трябва ти няколко минути разговор за да разбереш.
            75% от продажбите бяха от рускоговорящи по нашето черноморие. Щях да се чудя ако казват лоша дума за клиентите си. Малко олигофренично би било. За това, на мен не ми прави впечатление.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Няма не искам, няма недей. Като си слаб и малък избираш на кой да си роб. Това е жестоката истина.
              Преекспонирате я тая дума " роб" Япония и Южна Корея дето са с по 100 бази на САЩ какво им е? Имат си избори, богати са, пътуват си навсякъде по света, живеят си добре......Аз лично нямам нищо против да ни окупира Швейцария, Люксембург или Монако и да сме под тяхно управление

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Мислиш, че някой ще те пита?
                Прави ли ти впечатление чи всички брокерчета симпатизират на Путю и Расия ?
                Това не го разбирам много ама предполагам е защото са мързеливи и тъпи защото говорят само 1 език и тук там някоя дума на руски вдяват и ги е яд че тези които сами са решили да разчитат само на себе са рискували и са успели.Иначе са прости и злобни трябва ти няколко минути разговор за да разбереш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  Нито пък желя да ме намесват в техните игри.
                  Мислиш, че някой ще те пита?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    Не, мерси! Не ми ги пробутвай тия.
                    Не искам да съм ничий роб. Нито на чичо Сам, нито на дядя Путя, нито на марионетките им в бг.
                    Нито пък желя да ме намесват в техните игри.
                    Няма не искам, няма недей. Като си слаб и малък избираш на кой да си роб. Това е жестоката истина.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      коя?
                      И тази

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                        Берти, темата ти е крайно непонятна.
                        коя?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Ми то кой не иска да е "зависим" от саШ? Помниш ли онея талибани? Сашистите ги трепят от 10 год, и като тръгнаха да се изтеглят, ония отидоха на летището и се хващаха за колесника на самолета, само и само за да избягат от талибаните забележи в същия тоя саШ, дет ги е избивал.
                          Укрите все още си имат държава, благодарение на саШ, ако не бяха те, путя да ги беше взел за 3 дни.
                          за колесника, бетерчо се ловяха тези, които им бяха ушета и работеха за интересите на саш в афганистан
                          винаги се намират такива и саш винаги ги забравя и изоставя
                          няма да се учудя ако скоро започнат и от украина да се ловят за колесарите на напускащите самолети

                          няма вече никаква укротопия, благодарение точно на саш и на самите укронаците
                          много е дълго и широко и не ми се влиза в спорове

                          успешна година, бетерчо
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Е то е ясно и на децата, че е така. Въпреки всичко ние сме избрали вЕрната страна. Ако ще ни поробва някой, нека да е чичо Сам. Убеден съм, че и ти би предпочел да си роб на чича ти сам отколкото на путя.
                            не ги гледай какво приказват

                            важното е, че всичко смятат в долари и евро, а не в рубли, юани и турски лири..
                            другото е бош лаф
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Не, мерси! Не ми ги пробутвай тия.
                              Не искам да съм ничий роб. Нито на чичо Сам, нито на дядя Путя, нито на марионетките им в бг.
                              Нито пък желя да ме намесват в техните игри.
                              слагам ти добре заслужен +
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Е то е ясно и на децата, че е така. Въпреки всичко ние сме избрали вЕрната страна. Ако ще ни поробва някой, нека да е чичо Сам. Убеден съм, че и ти би предпочел да си роб на чича ти сам отколкото на путя.
                                Не, мерси! Не ми ги пробутвай тия.
                                Не искам да съм ничий роб. Нито на чичо Сам, нито на дядя Путя, нито на марионетките им в бг.
                                Нито пък желя да ме намесват в техните игри.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X