IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

    Зануляват се.
    Понеже Архитекта фърля бомби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Това ми е 0,0000000001% от месечните разходи. Освен това, разбрах от един арменец /не е Берти/, че върти бизнес с железарии. Попитах го и каза: "Няма да видиш арменец да върти плод и зеленчук, ние търгуваме стока, която не се разваля".
      така е
      като краткия виц "арменец селянин"
      обаче аз имам 1/2 български корен та се кефя на земята
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Това ми е 0,0000000001% от месечните разходи. Освен това, разбрах от един арменец /не е Берти/, че върти бизнес с железарии. Попитах го и каза: "Няма да видиш арменец да върти плод и зеленчук, ние търгуваме стока, която не се разваля".
        Реално ти е 100% от дохода от наем.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          Набиваш предимно мастичка.
          Това ми е 0,0000000001% от месечните разходи. Освен това, разбрах от един арменец /не е Берти/, че върти бизнес с железарии. Попитах го и каза: "Няма да видиш арменец да върти плод и зеленчук, ние търгуваме стока, която не се разваля".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

            Зануляват се.
            Занулява ти се празната кратуна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Акциите мухлясват нали?
              Зануляват се.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                + 1 това не е като при акциите да се бърза да се излезе през тясната врата. Земя, злато, имоти не се развалят. Леко и спокойно се влиза и излиза.Търпението е благодетел.
                Акциите мухлясват нали?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  +1 И аз да ти дам + Земя имам наследствена, но бившата има по златиите и раздава армагани на щерката. Злато, сребро и паладий, фен съм и съм триблирал семейното физическо, което се е събирало и криело по гредоредни тавани, да не гръмне комина, от османски времена. Апарти, дали тули или панеляци, също трудно се развалят. Често в тях са измрели по три-четири поколения живяли.
                  Понеже със земята не мога да спекулирам, набивам акции в АТЕРА.
                  Набиваш предимно мастичка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                    + 1 това не е като при акциите да се бърза да се излезе през тясната врата. Земя, злато, имоти не се развалят. Леко и спокойно се влиза и излиза.Търпението е благодетел.
                    +1 И аз да ти дам + Земя имам наследствена, но бившата има по златиите и раздава армагани на щерката. Злато, сребро и паладий, фен съм и съм триблирал семейното физическо, което се е събирало и криело по гредоредни тавани, да не гръмне комина, от османски времена. Апарти, дали тули или панеляци, също трудно се развалят. Често в тях са измрели по три-четири поколения живяли.
                    Понеже със земята не мога да спекулирам, набивам акции в АТЕРА.

                    Коментар


                    • Защо цените на имотите в Радомир летят?!
                      Най-признателните ученици на най-великата класна в Югоизточна Европа!!

                      https://blitz.bg/regioni/vsichki-v-r...ws1000796.html

                      Коментар


                      • В област Пловдив се строят повече жилища, отколкото в София

                        https://money.bg/property/v-oblast-p...-v-sofiya.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          няма зор
                          ще варя мармлад ако нищо не стане
                          и ще комасирам

                          + 1 това не е като при акциите да се бърза да се излезе през тясната врата. Земя, злато, имоти не се развалят. Леко и спокойно се влиза и излиза.Търпението е благодетел.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Берти , лекинко си се объркал , ама вярвай си ..... чекай ти от мъжка крава , теле .
                            няма зор
                            ще варя мармлад ако нищо не стане
                            и ще комасирам


                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              това не е като маломерките
                              уцелил си (случайно) място, което от нива минава към индустриална зона... взимаш * 10, а после като си мераклия селянин отиваш и си взимаш в пъти повече ниви за стойността на земята, която си продал...

                              толкова ли е сложно да го разбверете

                              при жни - тулата си е тула
                              при нивите е малко по-особен - днес е нива 9-та категория = 'пустеещо стърнище', а след време е зона за ниско жилищно или друго строителство
                              60-70ст кв метър става значително повече... кое не е ясно?

                              асфалт, първокласен път, близост до населено място = предпоставка за нещо изгодно за купилият на 60-75 стотинки квадрата
                              Берти , лекинко си се объркал , ама вярвай си ..... чекай ти от мъжка крава , теле .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                                Ей тия стекове с безплатни краставички не свършиха ли?:-)))
                                По темата... ако имаш търпение, пари и правилните хора статут на земя се сменя лесно. Над 7 ма категория масиви още по-лесно. На асфалт още по-по лесно и т.н.
                                + 1

                                тези , за които ме бъзикат са 9-та категория на асфлат (първокласен път)
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X