IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Не съм, щото ако му взема кво ще купя? Дадох примери с познати и е баш така, Ливади и Левски Г - по над 200К € дадоха за некви уж ново строителство апарти. И то май мина вече година, две близо. Та ако продам кво да купя, два в Левски Г да имам и аз не един а два.
    Купи си в елин пелин. По 1000€ са а наемите 600/800лв за 2/3 стаен. Стайче върви 300лв. Има колко искаш работници под наем
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
      Много са изгладнели брокерите.
      Имам един номер с предпатена карта на Виваком. Зареждам го за 5 лева и го ползвам цяла година за да си пускам обяви, когато отдавам под наем.

      Понеже нямам нищо свободно за отдаване дори не знам, кога е изтекъл едногодишният период в който мога да приемам входящи повиквания ( предполагам е било края на 2023 год)
      На 15.01.2024 заредих сметката си с 5 лв, защото телефона ми трябваше за няколко разговора и съответно вече бях "видим" за брокерезите.

      Познайте колко обажданя получих от тогава до буквално преди 5 мин?
      32!!!
      словом тридесет и две обаждания от брокери за период от под 5 дни!!!
      Като чуя: здравейте, обаждаме се във връзка с двустайният в Младос 4, който отдавате под наем ....
      ... и направо ги отрязвам с: нямам нищо свободно!

      Колко трябва да си гладен за да звъниш на обяви изтекли преди година ( години) в почивен ден в 13.45ч!!!
      При положение, че в обявите тогава е било написано, че имота се отдава от собственик и е предназначено за директни наематели. Брокери да не разчитат на комисион.

      32 обаждания, преброих ги:-)
      И аз се наложи да блокирам 14 тел номера на едни пловдовски брокери. Немах си работа да звънна във фейс група за наеми, уж частно лице да питам за едно жилище щото Април ще сменям моето дето съм под наем. Като ме налазиха три женки нагли като конски мухи. Аз карам в Беклемето и и казвам пътувам и затворих, тя звъни пак от още три номера други. Да съм гледал некви оферти. Казах и придържай се към параметрите които съм ти казал и не ме разхождай из Пловдив, няма да стане. Ако ме водиш някъде идваш и ме вземаш ти, не да ти ходим да търсим офисите. Като стигнем до сделка тогава ще трябва да видя и коя си що си. Няма изобщо да търся с тях, ще си намеря сам. Една луда ми вика - не е по джоба ви явно...за неква тъпа гарсониера за 400 лв на 5 етаж без асансьор. Що нали сте подвижен вика....хахахаха, ми да, щою съм подвижен що да не маам до 5ти етаж по стъпалата, къв е проблема. Нагли до безбожие. Едва се отървах.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        Ти взе ли му 4К та си сигурен?
        Не съм, щото ако му взема кво ще купя? Дадох примери с познати и е баш така, Ливади и Левски Г - по над 200К € дадоха за некви уж ново строителство апарти. И то май мина вече година, две близо. Та ако продам кво да купя, два в Левски Г да имам и аз не един а два.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          Номинално са си пак 60К, а реално по- малко.
          Номинално =реално ,беше тънката мисъл, колко по малко ?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            накавръка и радев, много сте готини,
            но тия неща изобщо не засягат темата или другите участници
            личните не работят, така, че ползвайте вайбъра
            включете и бъртрам
            да може да взима отношение
            Мани ,че ще вземат да се "вземат" и ще кумуваш на мъжка сваТба ! Лошото е за децата ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Е много скромно бре.
              Скромно,почнах с 1100 сега са над 5.Добавям непрекъснато нови позиции.Епъл се държи най добре .Бягам от тех акциите като цяло,имам малко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                накавръка и радев, много сте готини,
                но тия неща изобщо не засягат темата или другите участници
                личните не работят, така, че ползвайте вайбъра
                включете и бъртрам
                да може да взима отношение
                Засягат я доколкото се коментират алтерантивни на апартаментните инвестиции.
                Last edited by nradev1111; 21.01.2024, 08:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                  Казваш го все едно имаш 100 имота А всъщност е само един и е на банката.И 32 обаждания за 5 дена нищо не са,очевидно си извън пазара от дълго време.
                  затова го припяваме толкова често
                  плащайте си редовно, пазете обзавеждането
                  и няма да се налага да звъните по 30 агенции посред нощ в зимата
                  препоръка е

                  Коментар


                  • накавръка и радев, много сте готини,
                    но тия неща изобщо не засягат темата или другите участници
                    личните не работят, така, че ползвайте вайбъра
                    включете и бъртрам
                    да може да взима отношение
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Някъде 9

                      30% направих от D.R .Horton.
                      Останалите ми Макдоналдс,Амазон Гугъл и Майкрософт ,също са над 15%,Майкрософт 30%
                      Само с LVMH греда щото взех на 760 евра
                      Е много скромно бре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        За Епъл ниско няма да има.Съвета ми е да го държиш.Колко бройки си взел?
                        Някъде 9

                        30% направих от D.R .Horton.
                        Останалите ми Макдоналдс,Амазон Гугъл и Майкрософт ,също са над 15%,Майкрософт 30%
                        Само с LVMH греда щото взех на 760 евра

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Оксито е малко ,1200 долара,Епъла средно е на 184 долара което е много и мисля да го разкарам над 200 и после да влезна по ниско нл ще видим как ще стане спрямо движенията
                          За Епъл ниско няма да има.Съвета ми е да го държиш.Колко бройки си взел?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                            Понеже нямам нищо свободно за отдаване
                            Казваш го все едно имаш 100 имота А всъщност е само един и е на банката.И 32 обаждания за 5 дена нищо не са,очевидно си извън пазара от дълго време.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Успех ти желая.Според мен може много да спечелиш,но и да загубиш е серозен шанса.Колко процента от портфейла ти е OXY.Предполгам не си сложил всички яйца в една кошница.А Епъл на колко ги взе?
                              Оксито е малко ,1200 долара,Епъла средно е на 184 долара което е много и мисля да го разкарам над 200 и после да влезна по ниско нл ще видим как ще стане спрямо движенията

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Ники, 60к евра 2019 сега колко са номинално?
                                Номинално са си пак 60К, а реално по- малко.
                                Last edited by nradev1111; 20.01.2024, 17:44.

                                Коментар

                                Working...
                                X