IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better

    А щото сме гъзари тука, затуй.
    BMW IX 40 база в Германия 60 к евро : https://apl.de/neuwagen/bmw/ix/basis/

    Тук 80к евра

    https://configure.bmw.bg/bg_BG/confi...R9,S08TF,S08WN
    Хахаха, БМВ 80к, а двустаен за 150к бил скъп. Два бавареца с гниеща ламарина в сравнение с тухла със 150г. живот, противоречиш си много пич...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от AMG2023

      Най-простия е Ганя който се смее но не може да се види.
      За какво да ходиш на ресторант като може да си купиш кренвиш и леб от магазина и ще спестиш ?
      За какво да взимаш тоалетна хартия като може да ползваш вестник или хвърчащи реклами от пощите по блоковете.
      Правилно, разликата набивам в имоти и дивидентни акции. Кой е по-образован финансово а?
      Доколкото си спомням, ти си обслужващ персонал в Палмата. След 10г. ще съобщя на управителя, че тази паста не е ал денте и ще те уволни на мига..
      Last edited by Bailor; 15.01.2024, 21:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

        Тц, не са ми на ключови локации. Всичко е в Младост 4 и ловя работници от бизнеспарка. От провинцията и чужденци. Хотелите не са ми конкуренция.
        Ясно, разбирам, ама има един хотел преди softunito от дясно на главната и там са ми интересни цените за нощувка? Dream ли се казваше или нещо подобно...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Ясно стана едно, за телевизорите се почти изясниха нещата. Да те питам нещо конкретно теб, щото притежаваш имоти на ключови локации. Как конкурираш близки хотели на конкретна локация? Щото аз в Бургас имам такъв на 100метра разстояние, който е на 100лв. нощувка на апарт?
          Тц, не са ми на ключови локации. Всичко е в Младост 4 и ловя работници от бизнеспарка. От провинцията и чужденци. Хотелите не са ми конкуренция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от segato
            В България много висок стандарта бе ...

            https://www.costco.com/lg-65%22-clas...000153199.html

            https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09213773

            Един и същ телевизор с 5 години гаранция е 4000 лева в Техномаркет и 3000 лева в САЩ ( 3180 след +10% такса и -4% rewards). Най-шокиращото е, че монтажа в БГ е 115 лв, в САЩ 54 лв. Ово е стандарт! Некой ако има нужда от евтин боб и домати да казва , ше пращам.
            Високите цени са следствие на липсата на кадри. А липсата на кадри е следствие на високите цени и ниското заплащане. Параграф 22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato
              В България много висок стандарта бе ...

              https://www.costco.com/lg-65%22-clas...000153199.html

              https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09213773

              Един и същ телевизор с 5 години гаранция е 4000 лева в Техномаркет и 3000 лева в САЩ ( 3180 след +10% такса и -4% rewards). Най-шокиращото е, че монтажа в БГ е 115 лв, в САЩ 54 лв. Ово е стандарт! Некой ако има нужда от евтин боб и домати да казва , ше пращам.
              В Бг ръцете ни растът на правилното място и не харчим 115 лв. Руснаците имат един лаф рукоджоп. Сори ако и поамериканчените сте така

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                Мммда, мен ми се струва, че модерацията е нервна. Ма с гумичката не се купуват имоти. Вместо да се радват, че има тряфик към сайта сами си гонят стотинките от чекмеджето. Така няма да купите имоти:-)
                Ясно стана едно, за телевизорите се почти изясниха нещата. Да те питам нещо конкретно теб, щото притежаваш имоти на ключови локации. Как конкурираш близки хотели на конкретна локация? Щото аз в Бургас имам такъв на 100метра разстояние, който е на 100лв. нощувка на апарт?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                  България е в челната тройка на страните в Европа с най-голям спад на износа

                  https://www.24chasa.bg/biznes/article/16823727
                  Лошо, лошо.
                  Вчера имаше статия как ИТ бизнесът масово напуска страната а сега и това.
                  До няколко месеца това ще рефлектира неизбежно в икономиката и безработицата със сигурност ще се повиши.
                  Капитал отвън няма как да дойде в момента всеки реже.Газта е паднала до много ниски нива което значи че фабриките спират работа.
                  Със сигурност ще окаже натиск в цените на имотите.
                  Който иска да купува е добре да изчака, пазарът на имотите в момента е под натиск, който ще се усилва с времето.

                  Коментар


                  • Мммда, мен ми се струва, че модерацията е нервна. Ма с гумичката не се купуват имоти. Вместо да се радват, че има тряфик към сайта сами си гонят стотинките от чекмеджето. Така няма да купите имоти:-)

                    Коментар


                    • Тук се спомена за къпане със студена вода. Един от най-големите инвеститори в недвижими имоти в България, Юли Тонкин, споделя, че е почнал с контрастни душове, а сега всяка сутрин се топи в ледена вода и така е успял да си купи 25 апартамента. Ако и вие искате да придобиете поне 25 апартамента, не се страхувайте да се топите в ледена вода, вместо да търсите лесния път на емиграцията. Там няма да ви посрещнат с цветя и на червен килим гарантирано.

                      Коментар


                      • Хахахаха.... пак са мазали и брисали!

                        Темата разпуква Бисери и вицове.......

                        Коментар


                        • Айдеее, дойде горския и изгони партизаните и жандармерията от гората.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                            Това ако е вярно, защо тогава се изядоха толкова много жабета?

                            Ми ние си чекаме поне -40% спад и гоУемо МЯУ. (МЯУ-то със сигурност ще дойде, освен ако не дойде, искаме да идва, но по-добре да не идва “берджо визионера”)
                            Колкото повече вие по луната една прослойка край железопътните пътища и най-вече от странство, толкова повече се убеждавам в правилността на инвестицията ИМОТ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                              Това ако е вярно, защо тогава се изядоха толкова много жабета?

                              Ми ние си чекаме поне -40% спад и гоУемо МЯУ. (МЯУ-то със сигурност ще дойде, освен ако не дойде, искаме да идва, но по-добре да не идва “берджо визионера”)
                              точно ти 'чекаш' от 2008-ма , но не знам какво още чакаш?

                              чекаше банско на 2000+ ойро
                              после чекаше жълтите павета на 149 ойро
                              после опря на моите прогнози... зааарежи
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Абе, пак понижителите изкривиха целта на дискусията. Хайде, камината и телевизора да харчат общо 400w, а конвекторчето на първа най-ниска степен е 750w в идентични по размер спални 14, 5м2. Едната е на кота + 0.6м., другата на кота -1,30м. Разликата е огромна, в последните студени дни, трябва да стартирам отоплението от 2° С стайна t° и за да достигне 21° С, трябва камината да работи минимум 6-8 часа. Долу в приземната стая, t° не пада под 14°С. Час и 15 минути откак съм се прибрал, вече е 17°С , с отопление 750w.
                                Човече , ти дори не можеш да разбереш , че спестяване свързано със стайната температура в жилишето ти, е несъвместимо с претенциите ти за балосъстояние. Кое е следвашото ? Да се къпеш със студена вода ?

                                Коментар

                                Working...
                                X