IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.standartnews.com/biznes-...un-546152.html

    Срив на германския имотен пазар, брокерите са в нокдаун Спадът е поредният знак за лошото състояние на имотния сектор в страната

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      така е у живота
      един ближе милиона,
      друг ближе цифката
      A трети ближе мастичка.

      Коментар




      • Стресът от търговските имоти се прехвърля и върху жилищните 04 Февруари 2024 09:3

        Пукнатините на пазара на търговски имоти се разширяват от офиси до жилищни комплекси, като над 67 милиарда долара от жилищата потенциално са в затруднение, тъй като кредитополучателите се борят да изплатят заеми, отпуснати по време на пика на пандемията.
        Last edited by RUBLA; 04.02.2024, 12:51. Причина: Линк към конкурентна медия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Ближе милиона..кво да ти кажа счетоводителю..да сме живи и здрави....След година, само рибата ще ми е важна...
          така е у живота
          един ближе милиона,
          друг ближе цифката
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            Как е капиталовата по офертна?
            Ближе милиона..кво да ти кажа счетоводителю..да сме живи и здрави....След година, само рибата ще ми е важна...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
              През януари 2023-а година средната цена за наем на 3-стаен в столицата е 1100 лева месечно, а през декември вече е 1300 лева.

              https://blitz.bg/ikonomika/nash-grad...ws1000045.html

              Честито, за тристаен! Моите 6 стаи в Редута , 3 стаи в Слатина, 2 търговски помещения в Овча купел, 2 стаи в Бургас, какво ще ги правя, докато седя в 2 къщи в Радомир?
              Как е капиталовата по офертна?

              Коментар


              • През януари 2023-а година средната цена за наем на 3-стаен в столицата е 1100 лева месечно, а през декември вече е 1300 лева.

                https://blitz.bg/ikonomika/nash-grad...ws1000045.html

                Честито, за тристаен! Моите 6 стаи в Редута , 3 стаи в Слатина, 2 търговски помещения в Овча купел, 2 стаи в Бургас, какво ще ги правя, докато седя в 2 къщи в Радомир?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Злоупотребил ли си?
                  Не знам, ама, ако става въпрос за панеляк с блиндирана врата и японски климатик, явно постналия обявата, определено е злоупотребил.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    виждал е колегата влак само от прозореца на децката
                    Така е, затова си и мечтае за влаковете в прародината му.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      https://www.facebook.com/share/r/J1v...?s=yWDuG2&fs=e

                      Хахаха, ето сега чиляци, като Frosty, Bertram и други, да коментират...
                      Злоупотребил ли си?

                      Коментар


                      • Хахахахахахахаааа, простоваците селинджъри на перона, останали в ръката с х....в ръка. Защо ги ручахме жабетата? Лихвата ми остана 4,2% и на 01.02.24г. Ядец....имота ще си стане чисто мой след две години или, когато аз реша, щото едни пари ми стоят в резерв за инвестиции в акции или да си погася главницата.
                        Last edited by Bailor; 03.02.2024, 22:47.

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/share/r/J1v...?s=yWDuG2&fs=e

                          Хахаха, ето сега чиляци, като Frosty, Bertram и други, да коментират...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Щом печалбата на бг-банките е около 3,45 милиарда лева,
                            а общият размер на депозитите е 122 милиарда лева,

                            излиза, че средно банкстерите вадят 2,83% доходност на година, от всеки привлечен лев, което като доходност и ефективност не е кой знае какво...
                            Върху чужди пари е много.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Да, така е, аз съм и за въвеждане на данък върху пустеещи земи- трябва да се стимулират хората да са активни- или да обработват, или да продават, или да дават под наем.
                              И как ще се определя коя е пустееща?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                точно!
                                и събраните средства да се пращат на зеленски
                                Не разбрах какво общо имат българските данъци със Зеленски?

                                Коментар

                                Working...
                                X