IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Другия племенник е там и смята да стои още 8 години, за да вземе пенсия (ако не вдигнат 10-те години които искат, че и в Гърция бяха толкова ама вече са 20г).
    Ама аз и нямам грам кеш сега - всичкото в злато, облигации. Па и много ма е страх от СВЕТОВНА ВОЙНА. Та килцето златото не го давам за нищо на света.
    Има зверска криза за имоти там, освен да се местя там за 4-5к€ ако намеря и да карам и аз там 10г. На онзи гаден климат, само като си помисля и лошо ми става. За 5 дена го намразих зверски Дъблин. Тука си ми дават инвалидна, няма за кво да се осигурявам.
    според мен не си заслужава да кибичиш там 10 години за пенция
    като нищо ще направят някаква промяна през това време
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Времето за покупки на конове беше преди година.
      напомням ти, че наскоро ме наигра да купя...
      тогава друго казваше (
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        много харесвам такива протестанти
        докато подписвал договора, дремАл
        а сега, държавата им е виновна

        имаше протестанти и с кредити в швейцарци
        взели господин и госпожа балкански кредит с най-тънка лихва
        а после, олеле, ограбиха ни

        ай сиктир
        Той подписвал, ама при други времена. Като гледам вс е готово, т.е вероятно са подписали 2018-2020, когато подписвах и аз, но след дълго и продължително проучване.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
          Ще загубят ли апартаментите си купувачи в луксозен комплекс в София заради фалит?

          Жилищният комплекс е почти завършен, но няма Акт 15

          Купувачи на апартаменти в луксозен комплекс в София нямат достъп до имотите си, след като е открито производство по несъстоятелност на дружеството.

          Това се случва след скандал между двамата собственици на строителната фирма.

          Хората имат опасения, че ще изгубят имотите в квартал „Драгалевци“, за които са платили и са готови на протестни действия.

          Жилищният комплекс е почти завършен, а апартаментите в него са изцяло закупени. Той няма Акт 15 и близо 70 семейства, които са закупили жилища в него не могат да ги използват.

          https://btvnovinite.bg/predavania/ta...adi-falit.html
          И във Вн има един такъв дет стои от 2 год без акт 16, на мои познати им изгниха мебелите по гаражи и мазета, но не смеят да протестират, щото тука на село бият.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            в такъв случай си струва да го продадеш

            и да купиш конове
            Времето за покупки на конове беше преди година.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Лапаницата е голяма ама нивата от 2021 година още не са стигнати,сега сме 2024,а пролетта на 2000 година Насдака се срива така че цели 15 години са му нужни пак да върне.
              Така че тая лапаница може и да се окаже сметка без кръчмар
              Как бре? Сега гледам, че са на едно със СП500, т.е минали са върха от 2021. Според мен има вероятност да върнат 10-15%, което може да се възможност за вход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                По-добре на Nasdaq.Лапаницата е по-голяма..Къде е това дет ще го продаваш?
                Как се казва етф а който го следи на ес борса?
                Във Вн.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  въпроса е как ще го управляваш, поддържаш и продадеш
                  и колко ще е нетото
                  Другия племенник е там и смята да стои още 8 години, за да вземе пенсия (ако не вдигнат 10-те години които искат, че и в Гърция бяха толкова ама вече са 20г).
                  Ама аз и нямам грам кеш сега - всичкото в злато, облигации. Па и много ма е страх от СВЕТОВНА ВОЙНА. Та килцето златото не го давам за нищо на света.
                  Има зверска криза за имоти там, освен да се местя там за 4-5к€ ако намеря и да карам и аз там 10г. На онзи гаден климат, само като си помисля и лошо ми става. За 5 дена го намразих зверски Дъблин. Тука си ми дават инвалидна, няма за кво да се осигурявам.
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    отделно се опитват да продават фондове
                    Май само поради тази причина губят времето на хората. И мен и съпругата ми ни каниха в офис на банка. Пълна загуба на време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Твоето мнение струва нула след като сам не можеш да вземеш решение за парите си .
                      Скръндзата ти обясни да си купиш долари когато долара беше под 2 лева и така щеше да имаш 20%,само че понеже си страхлив не го направи ,сега си взел да се правиш на велик ...еми ..не си
                      Пич , решението съм го взел 2019-2020 началото. С валута не играя , с акции не играя . С тия неща се играе с милиони , на дребно днес печелиш ,утре гори всичко ,заминава. Велик не съм , страхлив също . Ти си болшевик и мошенник на дребно , домати кражби ,щото ти си бил преценил ,че на търговеца цените не ти харесват и затова го крадеш , битова вода врътки и прочие , хватки на една бедна душа ,подстрижки на пенсионерски цени и скръндза за 3лв.През цялото ми писане с обръщение към теб , винаги съм писал в посока да се осъзнаеш. Но ти толкова надълбоко си се вкарал в илюзията си , че дори не ме разбираш. Добро момче беше , не всеки може да удържи на натиска ,разбирам .
                      ПП Осъзнай се!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение
                        Преди време бях писал, че бях получил мейл с предложения за лихва в/у депозит в евро и долар по спомен 1.6% за € и 4.3% за $.

                        Тази сутрин получих и обаждане от една от големите банки в страната с предложение да се срещнем и да обсъдим какви спестовни сметки могат да ми предложат т.к имат промяна в лихвената политика в/у спестовните сметки.
                        Влизам в сайтът им да проверя лихвеният им бюлетин и там няма промяна, явно не обявяват официално .

                        ПП: особенно за спестовни сметки в $
                        На мен се опитваха да продават някакви тъпи застрохавки живот в долари от алианц преди 1-2 седмици. Много тъпа оферта, не знам кой я е измислил, но не ми се влиза в подробности да обяснявам. Падеж след 5 години с една купчина наказателни такси.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение
                          Преди време бях писал, че бях получил мейл с предложения за лихва в/у депозит в евро и долар по спомен 1.6% за € и 4.3% за $.

                          Тази сутрин получих и обаждане от една от големите банки в страната с предложение да се срещнем и да обсъдим какви спестовни сметки могат да ми предложат т.к имат промяна в лихвената политика в/у спестовните сметки.
                          Влизам в сайтът им да проверя лихвеният им бюлетин и там няма промяна, явно не обявяват официално .

                          ПП: особенно за спестовни сметки в $
                          На мен също ми се обадиха от голяма банка. Питаха ме дали имам интерес да използвам онлайн банкиране за сметките си..
                          Казах им, че имам интерес. Обаче аз сметка в тази банка нямам.
                          Внимавайте с подобни обаждания.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение
                            Преди време бях писал, че бях получил мейл с предложения за лихва в/у депозит в евро и долар по спомен 1.6% за € и 4.3% за $.

                            Тази сутрин получих и обаждане от една от големите банки в страната с предложение да се срещнем и да обсъдим какви спестовни сметки могат да ми предложат т.к имат промяна в лихвената политика в/у спестовните сметки.
                            Влизам в сайтът им да проверя лихвеният им бюлетин и там няма промяна, явно не обявяват официално .

                            ПП: особенно за спестовни сметки в $
                            отделно се опитват да продават фондове
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Преди време бях писал, че бях получил мейл с предложения за лихва в/у депозит в евро и долар по спомен 1.6% за € и 4.3% за $.

                              Тази сутрин получих и обаждане от една от големите банки в страната с предложение да се срещнем и да обсъдим какви спестовни сметки могат да ми предложат т.к имат промяна в лихвената политика в/у спестовните сметки.
                              Влизам в сайтът им да проверя лихвеният им бюлетин и там няма промяна, явно не обявяват официално .

                              ПП: особенно за спестовни сметки в $

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                много харесвам такива протестанти
                                докато подписвал договора, дремАл
                                а сега, държавата им е виновна

                                имаше протестанти и с кредити в швейцарци
                                взели господин и госпожа балкански кредит с най-тънка лихва
                                а после, олеле, ограбиха ни

                                ай сиктир
                                Всички договори са поръчкови с клауза за непредвидени обстоятелства ,единствената ти защита е специална сметка при нотариус и парата седи там до акт 16 ,само че нито един мафиоз строител няма да се навие да работи с теб така ,при всички случаи си с риск да отсанеш без акт 16

                                Коментар

                                Working...
                                X