IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Бетърчо, ти ако мислиш че ще захлупиш имот на 1300€ метъра за квито мечтаете, че ще има наем потенциал подобно нещо и от един имот ще можеш да пипаш наем за 5 дена спа много се лъжеш.
    Не съм казал, че мечтая, нито пък мисля да купувам, особенно пък за да давам под наем.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      650 кинта са си 650 кинта
      ти на твоя, дето искаш да го продаваш, какъв наем мислиш, че ще му вземеш?
      2к евро ли?
      Кви 2к евро? Нали казах, че съседните стоят празни от мн време. Затова ще го продам и мисля да сложа на някой етф, вероятно сп500.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Аз се подстригвам,за 7 лева и оставям винаги 1 лев бакшиш.Преди инфлацията цената беше 5 лева.Това е в Центъра на София на 500 метра от Света Неделя.
        Салона съществува от над 15 години ,и в него се подстригват стотици да не кажа хиляди българи
        Хепито не е заведение ,това е място на което предлагат полуфабрикати на хора които имат миниммум или нула познания в готвенето.Храната се носи полуготова от кухня майка ,и е с ниско качество.Цените са високи инне отговарят на това което се продава.
        Всъщност в Хепи ти продават интериора и някакви усещания че си ужким на хубаво място.
        Тази бръснарница къде е точно? При тази цена предполагам трябва да букнеш месеци назад, сигурно цяла София се изсипва там....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Имотите достигнаха такива висини, че и спада нещо е мижав. А какво ще стане напролет. А след година, две, когато и икономиката покачи?
          ЗЗ как се намира и купува? В Каспичан - Нови Пазар дето купих е към 4К лева декара, и то инфото ми е старо.
          Селски къщи в близост до градовете по четвърт милион.
          Кво да правим сега? Ето, оказва се че в някои села къщите с двор са с пъти по-скъпи от градски къщи в градчета от порядъка на няколко десетки хиляди души.
          Горкият наивен лев
          Напролет ще видиш още по-добре как икономиката съхне а след година две когато икономиката е изсъхнала ще си сетиш, защо селските къщи са били толкоз ефтини през 2016г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            За 10 лева в София нямаше подстригване и преди 5 години. Освен сигурно в някой гараж из панелните комплекси, където преди подстрижката трябва да се ваксинираш против Хепатит B и да се напръскаш с Мухозол против гадинки.

            Абе как тоя Песимист все живее на цени от преди 10 години не схващам. Купува сирене по 10-12 лева, подстригва се за 10 лева, всичко му е се в "пъти" по-евтино....

            Аз когато си дойда в София направо се хващам за главата - няма такава скъпотия никъде в Европа вече. Най ме е яд на заведенията - няма едно нормално място за ядене, в Хепито 30-40 лева един обяд, при положение че за двойна порция и десеторно качество тук обядвам за 13 Евро...Безобразни наглеци и лъжци навсякъде, все гледа да те прецака, да те излъже, да ти пробута някой боклук на завишена цена. Това е София - истински кошмар е да се живее на такова място.
            Аз се подстригвам,за 7 лева и оставям винаги 1 лев бакшиш.Преди инфлацията цената беше 5 лева.Това е в Центъра на София на 500 метра от Света Неделя.
            Салона съществува от над 15 години ,и в него се подстригват стотици да не кажа хиляди българи
            Хепито не е заведение ,това е място на което предлагат полуфабрикати на хора които имат миниммум или нула познания в готвенето.Храната се носи полуготова от кухня майка ,и е с ниско качество.Цените са високи инне отговарят на това което се продава.
            Всъщност в Хепи ти продават интериора и някакви усещания че си ужким на хубаво място.
            Last edited by nkavrakov1982; 29.01.2024, 23:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
              На Уолстрийт има едно правило.
              Нито едно дърво не расте до небето

              Коментар



              • Край на лесните кредити?

                Пуснете на 24:46

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Посмали малко. Бърз гугъл и освен това не знам дали е нето или бруто
                  What salary is top 1% in Germany?
                  IW also notes the net monthly salary that would place a single German earner in the top five and top one percent, which would be €4,560 and €7,190 respectively
                  Е може всички немски богаташи да живеят при теб. Ако е така е нормално да си оправят уличките
                  Ами като гледам джипка Ламбо за 250к Евра в двора, до нея по една C класа за жената и мини купър за дъщерята...Колко ще да са му доходите?
                  Този вдясно е пластичен хирург, вляво е някакъв Unternehmensberater... Аз живея в най-малкото къще и знам, че наемодателят ми (не съм го виждал лично) имал някакви кораби в Азия и Персийския Залив....Касиерки в Лидъла не съм засичал.

                  Ето за този район приблизително говорим - някъде тук е обявата, която споделих.
                  https://www.google.com/maps/@47.7136...8192?entry=ttu

                  Как така цените на жилищата там ще са същите като в тази свинщина?
                  https://www.google.com/maps/@42.6595...6656?entry=ttu

                  Представи си да имаше такава уредена улица с такива къщи накъде в Гоцето....На бас, че под 10.000 квадрата нямаше да има нищо.

                  Или пък да го сравним с ей това - нали е до язовир:
                  https://www.google.com/maps/@42.5967...8192?entry=ttu

                  Различни светове са това драги, коренно различни. А цените - същите.
                  Last edited by ejonny2376; 29.01.2024, 23:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    35 кинта е по салоните на Ливади (ако не те мързи иди и наобиколи), на по-гъзарските места 40-50, в мола 50. В немско по салоните е 20 евра. Както казах, услугите мн бързо догониха западните, няма и как да е, защото няма кой да работи.

                    Ей ти цени на Кикимора

                    https://easybook.bg/kikimora-beauty-...stirski-livadi
                    За 10 лева в София нямаше подстригване и преди 5 години. Освен сигурно в някой гараж из панелните комплекси, където преди подстрижката трябва да се ваксинираш против Хепатит B и да се напръскаш с Мухозол против гадинки.

                    Абе как тоя Песимист все живее на цени от преди 10 години не схващам. Купува сирене по 10-12 лева, подстригва се за 10 лева, всичко му е се в "пъти" по-евтино....

                    Аз когато си дойда в София направо се хващам за главата - няма такава скъпотия никъде в Европа вече. Най ме е яд на заведенията - няма едно нормално място за ядене, в Хепито 30-40 лева един обяд, при положение че за двойна порция и десеторно качество тук обядвам за 13 Евро...Безобразни наглеци и лъжци навсякъде, все гледа да те прецака, да те излъже, да ти пробута някой боклук на завишена цена. Това е София - истински кошмар е да се живее на такова място.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Евах го, за тия парЕ не можеш да изкараш 1 ден на спа бре? Баси инвестициите баси чудото.
                      Бетърчо, ти ако мислиш че ще захлупиш имот на 1300€ метъра за квито мечтаете, че ще има наем потенциал подобно нещо и от един имот ще можеш да пипаш наем за 5 дена спа много се лъжеш.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Евах го, за тия парЕ не можеш да изкараш 1 ден на спа бре? Баси инвестициите баси чудото.
                        650 кинта са си 650 кинта
                        ти на твоя, дето искаш да го продаваш, какъв наем мислиш, че ще му вземеш?
                        2к евро ли?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Айде, магазина-гараж мавзолей сменя наемателя. Обади ми се фризьор, знам го - в съседство е. Вдигнали му драстично наема в един тъп гараж на 1200 лв. Аз му казах, споко пич, ето ти помещение, локацията ти е същата, на 15 метра. Моят наем е човешки. 650 лв. В Четвъртък, 1 Февруари пишем договор. Само вземам ключа от стария и предавам на новия наемател.
                          Евах го, за тия парЕ не можеш да изкараш 1 ден на спа бре? Баси инвестициите баси чудото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Язе плащам 10 лева..., за децата пак е толко, за жените зима май 20.....дискриминация....
                            Иначе може и 500 лева да ти земат кой как си реши :-)

                            Не змея да поискам касова бележка за да ти я щракна, че шъ ме оризили следващият път :-)
                            35 кинта е по салоните на Ливади (ако не те мързи иди и наобиколи), на по-гъзарските места 40-50, в мола 50. В немско по салоните е 20 евра. Както казах, услугите мн бързо догониха западните, няма и как да е, защото няма кой да работи.

                            Ей ти цени на Кикимора

                            https://easybook.bg/kikimora-beauty-...stirski-livadi
                            Last edited by better; 29.01.2024, 21:55.

                            Коментар


                            • Айде, магазина-гараж мавзолей сменя наемателя. Обади ми се фризьор, знам го - в съседство е. Вдигнали му драстично наема в един тъп гараж на 1200 лв. Аз му казах, споко пич, ето ти помещение, локацията ти е същата, на 15 метра. Моят наем е човешки. 650 лв. В Четвъртък, 1 Февруари пишем договор. Само вземам ключа от стария и предавам на новия наемател.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Имотите достигнаха такива висини, че и спада нещо е мижав. А какво ще стане напролет. А след година, две, когато и икономиката покачи?
                                ЗЗ как се намира и купува? В Каспичан - Нови Пазар дето купих е към 4К лева декара, и то инфото ми е старо.
                                Селски къщи в близост до градовете по четвърт милион.
                                Кво да правим сега? Ето, оказва се че в някои села къщите с двор са с пъти по-скъпи от градски къщи в градчета от порядъка на няколко десетки хиляди души.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X