IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scotty Разгледай мнение

    Не знам той в коя година и къде живее, но ти определено живееш в някаква паралелна реалност. Този jobs.bg, който бил пълен с обяви за хоум офис позиции със заплати започващи от 3500 лв е пълна лъжа. Да, има и такива обяви тук там и то само в IT сектора, който пък в момента не е в разцвет. Обаче колко са тия обяви на фона на общо работещите в града? Ако не беше жалко, щеше да е смешно...
    Във Варна действително има няколко кол центъра и май ИТ-то на една от големите банки. И оттам нататък почваме - пощата, банкови клонове, общината, областната, НАП, НОИ, Енергото и т.н. Само големи заплати на калпак.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      ...... И кое в тая кочина струва триста хилядарки?
      Ракетното гориво у мъзътъ......

      ... от което някой тайничко си сипвааа...... и после пише у форумо, че цените отлетелиии!

      Коментар


      • Раткоо, стърваааме конЯ....конЯ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
          Не мой, но почти идентичен на моя, като квадратура и завършеност, но на много по-лоша локация от моя. Перонообитателите ще имат проблеми да го придобият до 2039г.

          https://m.imot.bg/details/1b170487965051142
          Над 300 хилядарки за неоправено легло с протрито одеало с котенце и кученце, за два стари стола, за стар телевизор и висящи от тавана въжета...
          Няма на света толкова голям идиот, който да се съгласи на такава сделка...

          И кое в тая кочина струва триста хилядарки?
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Байлърчо.... братле... кво ти сипаха тая вечер брЯ. Притесняваме се за теб.

            Коментар


            • Не мой, но почти, като моя, същото разпределение и локация. Понижителите няма да купят поне до 2049г.

              https://m.imot.bg/details/1b166739647739413

              Коментар


              • Не наш, но почти 1 към 1 с наш!!!!

                https://m.imot.bg/details/1j170812763782639

                Злобарите-понижители, никога няма да могат да го закупят, не, че ще го продадем някога....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Не мой, но почти идентичен на моя, като квадратура и завършеност, но на много по-лоша локация от моя. Перонообитателите ще имат проблеми да го придобият до 2039г.

                  https://m.imot.bg/details/1b170487965051142
                  Кой ще даде 300 палки за тоя бълхарник бре? Туй не струва и 100.

                  Коментар


                  • Не мой, но почти идентичен на моя, като квадратура и завършеност, но на много по-лоша локация от моя. Перонообитателите ще имат проблеми да го придобият до 2039г.

                    https://m.imot.bg/details/1b170487965051142

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                      ми ето новият ни сайт мениджър дойде от СФ във Варна, тук плаща 1600лв наем за 4стаен и е много доволен. Колко да е в Бургас?
                      Къде плаща 1600 лв? В лукс комплекси, добре обзаведени с всички екстри (басейн, спа, фитнес, паркомясто и т.н) 3 стайни на 1300 лв стоят незаети.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение
                        Вчера бях във Варна. Нещо там пазара изглежда като пред колапс. Много празни магазини. Доста плакати "прозава се". Не изглеждат добре нещата там
                        Вече е в колапс. Фирмите за мебелировка освобождават дизайнери, никой не се лакоми вече да иска 30-50% капаро, викат 10% стигат, само и само да не те изпуснат. Топ ресторанти на пясъка (Си Тераса) и двата до него (забравих им имената - затвориха. Отрезвяването дойде.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Гастарчо ти дава 1600 и нито цент повече.
                          Може, приемам, ама за 2, макс 3 нощувки!...трябва да погледна кои дати са ми свободни, щото се блъскат с лакти.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Да бе, ще я напускам, ти добре ли си?!
                            Че да нахраня някой предгладнял рентиер от противниковия отбор, ли?!
                            А-ми, ще си стоя в децката, където наеми няма, и ще оставя имотаджиите да се мъчат в борбата да си докарат 2~4 процента годишна доходност след данъци и разходи за ремонти и консумативи(и то при позитивен сценарий, ако случайно квартирантите не залеят паркета, и не запушат мивката или тоалетната)...

                            След като тия от "отбор-тухла" така ми заявяват, и ми се хвалят, че тухлите в бг били "топ оф дъ топ" на инвестициите,
                            аз като инвеститор и спекулант в акции съм решен да ги бия на техен терен, и ги възприемам като противници и конкуренти.
                            Няма да ги хрантутя с наеми.
                            Къде 2-4%? Бониван призна, че е около 1% (ако имаш късмета да отдадеш де).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              А още колко има да излиза на тезгяха.....
                              е, нема да гътнеш пазара, като пуснеш и твоя
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                От 3500 до 10000...метъра, те сега те им стана лошо!
                                Не мой, но максимално близък, като параметри. Уточнявам за изплискала от злобата си перонна фауна, за да не вникват прекалено във всяка отделна снимка

                                https://m.imot.bg/details/1j165141323135173

                                Коментар

                                Working...
                                X