IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • алекс, защо не изтри само "неприемливата" част
    а съсипа целия пост
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      еми, добре. радвам се за теб, трайчо.
      значи хем с довършителни, хем с дискаунт
      добър етаж, добро изложение, ок разпределение и цена, като на зеленото...много добре
      предполагам, че ти е казал, че за себе си го е пазел, но..
      Казах ти аз. Щом Трайчо тръгна да купува на по-високи цени отпреди година, значи усеща накъде духа вятъра. Явно и кольо затова е тръгнал по огледи на зелено.
      Тия не се шегуват, ще купят и двамата. Даже джонката съмнително мълчи, вероятно бръмчат по огледи с доверения адвокат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

        ...голяма квадратура и трудно се продава. Идеален е за лично ползване, но не и за наемче.
        на теб нали за лично ти трябва
        трайчовица хареса ли го
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Ако е на майната си и имаш деца, то се готви да почваш втора работа, като такси
          Иначе къща си е топ и ако можеш да си го позволиш и жена ти е шофьор хич и не го мисли, а действай.

          За къде такси?...то детски градини няма, като гледам приятели какъв вой надават.

          П.С. за околията, предполагам, че можем да се наместим в бюджета, но съм свикнал всичко да ми е под носа. Но от немай-накъде, накрая двустайката под наем и у къщЕ в балкана.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            еми, добре. радвам се за теб, трайчо.
            значи хем с довършителни, хем с дискаунт
            добър етаж, добро изложение, ок разпределение и цена, като на зеленото...много добре
            предполагам, че ти е казал, че за себе си го е пазел, но..
            ...голяма квадратура и трудно се продава. Идеален е за лично ползване, но не и за наемче.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Днес бях на оглед на последен останал апартамент от инвеститор...
              ​​​​​​Блока е с току що взет акт 16, добро изпълнение, стаите са достатъчно големи, апартамента е на среден етаж и с добро изложение, цената на квадрат е аналогична на тази със зеленото в същия квартал. Свързах се директно с инвеститора, той ми обяви цена (без пазарлък) с 5% надолу от офертата, която се предлага от брокерите (преди това се чух с тях и ги питах за лека отстъпка, като те ми потвърдиха, че има вариант). В момента в апартамента се правят довършителни работи защото според инвеститора така ще го продаде по-лесно (продава се от 2-3 месеца).
              еми, добре. радвам се за теб, трайчо.
              значи хем с довършителни, хем с дискаунт
              добър етаж, добро изложение, ок разпределение и цена, като на зеленото...много добре
              предполагам, че ти е казал, че за себе си го е пазел, но..
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                Нашата работа зорлем, върви към къща на майната си...
                Ако е на майната си и имаш деца, то се готви да почваш втора работа, като такси
                Иначе къща си е топ и ако можеш да си го позволиш и жена ти е шофьор хич и не го мисли, а действай.
                Last edited by Traicho_80; 13.03.2024, 21:30.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Малък е за теб, с 2 спални е, но хола е голям (почти 40 кв./м). Иначе днес бях настроен за огледи и доста си поговорих с брокери..., ами имат работа хората, бях планувал и други огледи ама не стана.

                  Нашата работа зорлем, върви към къща на майната си...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Днес бях на оглед на последен останал апартамент от инвеститор...
                    ​​​​​​Блока е с току що взет акт 16, добро изпълнение, стаите са достатъчно големи, апартамента е на среден етаж и с добро изложение, цената на квадрат е аналогична на тази със зеленото в същия квартал. Свързах се директно с инвеститора, той ми обяви цена (без пазарлък) с 5% надолу от офертата, която се предлага от брокерите (преди това се чух с тях и ги питах за лека отстъпка, като те ми потвърдиха, че има вариант). В момента в апартамента се правят довършителни работи защото според инвеститора така ще го продаде по-лесно (продава се от 2-3 месеца).
                    Набави инфо за инвеститора и прескочи брокера ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Трайчо, за колко стаи иде реч?
                      Малък е за теб, с 2 спални е, но хола е голям (почти 40 кв./м). Иначе днес бях настроен за огледи и доста си поговорих с брокери..., ами имат работа хората, бях планувал и други огледи ама не стана.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Често се пише за прословутите заварки. Обикновено са компрометирани в бани, където често излиза ръждясала арматура. Добрите майстори ги обливат наново с циментова баня и по този начин компрометираните арматури им продължават живота с десетки години, преди да положат грунда и плочките. Има десетки примери на недостроени панеляци, стоящи, единствено на заварките си, подложени 30-40години на атмосферни условия, които просто си стоят изградени и нищо не предполага да се разпаднат в идните 200г.
                        Прав си, че станаха клише, но не е случайно. Самите панели, стига да не са компрометирани и къртени са изключително здрави. Та остават връзките.

                        При истинско саниране (Германия), се кърти навсякъде и се обследват всичките заварки. Изнасят се всички семейства. Тегава работа, затуй не се и прави тук доколкото знам. Много повече от външна изолация и ремонт на общи части.

                        Бях гледал един подкаст с човек, който е правил много десетки такива санирания. Пълна експертиза. Ама не помня кой беше вече.

                        ЕДИТ: Ето, препоръчвам https://youtu.be/RhdYS5Hx6F0?si=XAKCxzJohr_QREnu

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Днес бях на оглед на последен останал апартамент от инвеститор...
                          ​​​​​​Блока е с току що взет акт 16, добро изпълнение, стаите са достатъчно големи, апартамента е на среден етаж и с добро изложение, цената на квадрат е аналогична на тази със зеленото в същия квартал. Свързах се директно с инвеститора, той ми обяви цена (без пазарлък) с 5% надолу от офертата, която се предлага от брокерите (преди това се чух с тях и ги питах за лека отстъпка, като те ми потвърдиха, че има вариант). В момента в апартамента се правят довършителни работи защото според инвеститора така ще го продаде по-лесно (продава се от 2-3 месеца).
                          Честито! Дано го харесаш и купиш!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Днес бях на оглед на последен останал апартамент от инвеститор...
                            ​​​​​​Блока е с току що взет акт 16, добро изпълнение, стаите са достатъчно големи, апартамента е на среден етаж и с добро изложение, цената на квадрат е аналогична на тази със зеленото в същия квартал. Свързах се директно с инвеститора, той ми обяви цена (без пазарлък) с 5% надолу от офертата, която се предлага от брокерите (преди това се чух с тях и ги питах за лека отстъпка, като те ми потвърдиха, че има вариант). В момента в апартамента се правят довършителни работи защото според инвеститора така ще го продаде по-лесно (продава се от 2-3 месеца).
                            Трайчо, за колко стаи иде реч?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Панеляка е поне 60% по-голям.
                              60м2 панел, се равнява на поне 100м2 ново строителство, поне. Идеалните части растат всяка година, добре, че моите са от 1996г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Дали си представяш да се случи? Този чавек, още не си е измазал къщата,а и няма подобни намерения в бъдещето, то и аз на негово място не бих имал...
                                това не може да бъде. Прогимназията вероятно отдавна е измазана и довършена, а ботчо си плаща чинно данъците. Даскала, попа и кмета вероятно са му уредили майстор и сега всеки уикенд се черпят у тях.

                                Коментар

                                Working...
                                X