IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    напротив бонвивана е разумен инвеститор.

    твоето е съсобственост плюс дребно за лично ползване,което не е сравнимо въобще с горецитираните участници.
    Съсобственост е да, но това не изключва да го прави на десеторна цена от покупната нали? Пишем за 2002г. спрямо 2024г. ДЕСЕТ ПЪТИ!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten

      доколкото имам наблюдения, професорите са скарани с фината моторика
      Хамалската дейност - за хамалите!

      Интелигентната дейност - за интелигентните!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        Всичко без монтиране на дограма.
        браво, бе. кога се научи, докато търкаше билетчета от еврофутбол ли
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Монтирана е навсякъде- кьомерлинг- стандарт за пасивни къщи с троен стъклопакет( бяло,бяло, ка).
          Супер качество, поздравления. И моята срещу училището е Кьомерлинг петслоен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Че, тя дограмата е най-лесна за монтиране! Ти сериозно ли? Повикай ме и ще ти я монтирам напълно безплатно, ей така от лорда във всичките ти панеляци, обещавам
            Монтирана е навсякъде- кьомерлинг- стандарт за пасивни къщи с троен стъклопакет( бяло,бяло, ка).

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Имаш предвид, че може би не е бил правилния тайминг на Бонвивана! Едва ли, на Бонвивана, на Дюри и на Лева, тайминга е бил учудващо точен. Моят, през 2002г. Може да не ти се е сторил такъв за покупка на къща в Редута за 34000$. Навярно сега е по-евтина от 340 000 $. Може би, но едва ли...
              напротив бонвивана е разумен инвеститор.

              твоето е съсобственост плюс дребно за лично ползване,което не е сравнимо въобще с горецитираните участници.

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Всичко без монтиране на дограма.
                Че, тя дограмата е най-лесна за монтиране! Ти сериозно ли? Повикай ме и ще ти я монтирам напълно безплатно, ей така от лорда във всичките ти панеляци, обещавам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  +1
                  с правилен тайминг и можене става много добре.
                  купуваш когато е изгодно, пасуваш, когато лудите лудуват
                  Имаш предвид, че може би не е бил правилния тайминг на Бонвивана! Едва ли, на Бонвивана, на Дюри и на Лева, тайминга е бил учудващо точен. Моят, през 2002г. Може да не ти се е сторил такъв за покупка на къща в Редута за 34000$. Навярно сега е по-евтина от 340 000 $. Може би, но едва ли...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                    Ами, аз правя същото, даже аз лично правя мазилки,шпакловки, боя и ВИК, ти какво извършваш сам от горните неща? Аз съм пас , единствено за електрото...
                    Всичко без монтиране на дограма.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      То моя модел с панеляците не е за всеки- малко хора ползват 100% кредит и малко хора ще се навият сами да си ги ремонтират за 5-6 месеца. Та да- мои пари не инвестирам, но инвестирам труд и време за да ги приведа във вид годен за отдаване
                      Ами, аз правя същото, даже аз лично правя мазилки,шпакловки, боя и ВИК, ти какво извършваш сам от горните неща? Аз съм пас , единствено за електрото...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Митето ÷двуполюсен играч÷, той хем е понижител, хем инвестира в имоти, ама, ако го запиташ, защо е така двуфазен, отговора му е, че личните си средства, които инвестира са в СП 500., а само от куртоазия и разточителство купува панелки и ги отдава под наем, ей така за спорта Проблеми с наематели, ремонти, режийни, никакъв проблем, той е над нещата, неговите лични печалби отивали в NYCE, ама проблеми с наематели на панелки, нямал, айде бе холан, в окото ми плува ли корабче? Аз и ти се занимаваме с това, още от миналия век!
                        То моя модел с панеляците не е за всеки- малко хора ползват 100% кредит и малко хора ще се навият сами да си ги ремонтират за 5-6 месеца. Та да- мои пари не инвестирам, но инвестирам труд и време за да ги приведа във вид годен за отдаване

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                          Ти пак не разбра!
                          Парите се изкарват от имоти-инвестират се в злато и сребро и със спечелените пари пак се купуват имоти, които пак носят приходи:-)
                          Пък ти прави ремонти.
                          +1
                          с правилен тайминг и можене става много добре.
                          купуваш когато е изгодно, пасуваш, когато лудите лудуват

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            абе, сега се сещам, защо не дадеш на радев задача да сметне гпр, капиталова, рои на някоя маломерка на митето
                            Митето ÷двуполюсен играч÷, той хем е понижител, хем инвестира в имоти, ама, ако го запиташ, защо е така двуфазен, отговора му е, че личните си средства, които инвестира са в СП 500., а само от куртоазия и разточителство купува панелки и ги отдава под наем, ей така за спорта Проблеми с наематели, ремонти, режийни, никакъв проблем, той е над нещата, неговите лични печалби отивали в NYCE, ама проблеми с наематели на панелки, нямал, айде бе холан, в окото ми плува ли корабче? Аз и ти се занимаваме с това, още от миналия век!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Хахаха, само да се запише на уроци при Митко 2848 с неговия модел с панелките или да изкара курс при Ратко с неговия модел с маломерките и ще му просветне на злополучния математик, как се изкарват пари от имотята
                              абе, сега се сещам, защо не дадеш на радев задача да сметне гпр, капиталова, рои на някоя маломерка на митето
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                                Погледни се в огледалото ако искаш да видиш вторато подчертано.

                                Явно не си за тази работа, няма лошо, но да твърдиш че никой не може да печели от този модел е нелепо

                                ​​​​​​
                                Хахаха, само да се запише на уроци при Митко 2848 с неговия модел с панелките или да изкара курс при Ратко с неговия модел с маломерките и ще му просветне на злополучния математик, как се изкарват пари от имотята

                                Коментар

                                Working...
                                X