IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Абе, Бетера вдигна бялото знаме, ама ти упорстваш ли? Все пак пиша, че на ринга ще сте двама срещу един.
    Ти сиА като го нЕма Кавръка си много наежен, ама като се върне, да не вземеш да обикаляш (пак) къщата през нощите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80

      Уффф, колко мъка има на този свят! Разбирам да съм ти бръкнал в джоба или да съм ти наевал жената (ако имаш такава), че да искаш да се видим на ринга! Защо бе калпазанин?
      Абе, Бетера вдигна бялото знаме, ама ти упорстваш ли? Все пак пиша, че на ринга ще сте двама срещу един.Нищо не става от вас понижителите. Страх ви е да се изправите на ринга срещу един повишител!
      Last edited by Bailor; 19.03.2024, 21:54.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor

        Ти нали си знаеш, че, като си компрометиран, си пишеш глупости. Обади ли се на човека от обявата а, май не се обади, ама често я постваш. Аз обаче ще му се обадя нещастнико за да те осъдим съвместно, както си заслужаваш.
        Ади сиА недей да скромничиш, сам казваш, че имотите са твои. Не е срамно да си богат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better

          Ти каза, че това са твоите имоти, недей да скромничиш многоимотнико.
          Пълни глупости! Винаги съм писал, че са примерни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            Цялата държава е една тотална кочина, не говоря само за тротоари, пътища и т.н. Щом неграмотника Гонзо го избраха за президент на БФС, положението е неспасяемо...
            Те Боко от 20 год го избират я за Кмет я за Премиер, ти за някъФ Гонзо си се закъхърил.
            П.С бас държа, че с Гонзо ще е по-весело.
            Last edited by better; 19.03.2024, 21:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Хайде една подсказка да ти направя на теб и на трайчовци, като теб. Аз съм супер доволен от живота си в България. Който е фрустриран и недоволен, като теб и Трайчо, оправяйте се бе, никой не ви е ви е длъжен да ви бъде психоаналитик.
              Не се и учудвам, след като видЕхме снимките от жилището ти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Откога на истината викаш "плюене"? Цяла Варна е като кочина - почти всичко е разкопано и разбито и това е от 2 год. и няма оправия (заради феномена "ремонт на ремонта".
                агистрала Тракия е в ужасно сътояние, напрактика едната лента е неизползваема. Пътят Варна Бургас е осеян с дупки. Не е ли това кочина?

                Ела да ми конфискуваш дедовия.
                Хайде една подсказка да ти направя на теб и на трайчовци, като теб. Аз съм супер доволен от живота си в България. Който е фрустриран и недоволен, като теб и Трайчо, оправяйте се бе, никой не ви е ви е длъжен да ви бъде психоаналитик.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Откога на истината викаш "плюене"? Цяла Варна е като кочина - почти всичко е разкопано и разбито и това е от 2 год. и няма оправия (заради феномена "ремонт на ремонта".
                  агистрала Тракия е в ужасно сътояние, напрактика едната лента е неизползваема. Пътят Варна Бургас е осеян с дупки. Не е ли това кочина?

                  Ела да ми конфискуваш дедовия.
                  Цялата държава е една тотална кочина, не говоря само за тротоари, пътища и т.н. Щом неграмотника Гонзо го избраха за президент на БФС, положението е неспасяемо...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Абе, прав си, но има плювачи, като елджон и бетера, които твърдят, че са имотни из държавата ни. За да не обжалват в съд конфискации на имоти, виртуални или не, има друг инструмент за превъзпитание. Просто ги лишаваш от българско гражданство. Ти си ги лиши от гражданство, после да видим тяхно чудо ничие...
                    Откога на истината викаш "плюене"? Цяла Варна е като кочина - почти всичко е разкопано и разбито и това е от 2 год. и няма оправия (заради феномена "ремонт на ремонта".
                    агистрала Тракия е в ужасно сътояние, напрактика едната лента е неизползваема. Пътят Варна Бургас е осеян с дупки. Не е ли това кочина?

                    Ела да ми конфискуваш дедовия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Аз, това отдавна зова да се инкриминира и на хора, които насаждат омраза или плюят и оскверняват собствената си Родина и роден град, да им се конфискуват имотите по дефолт. Само така ще се дисциплинират подобни продажни твари, едноклетъчни чехълчета да не изливат зловонията върху Отечеството. Конфискуване задължително, без милост. Но мърси!
                      Туй на къФ език е бе патриотино?

                      Коментар


                      • Я тухладжиите как са се озлобили.
                        Май нещо ви е яд че вече не може да печелите с измами и спекулации а ?
                        Нема от къде да захлебете и се хранете със злоба и завист.
                        Нека ви кажа нещо тухлени глави което съм казвал и преди.Всеки гастер е поне 2 идеи по-интелигентен от вас, с това че се е адаптирал и говори поне още един език.Вие както тиквата се изреди преди време сте Лош матрял и матрялите за оборите са ви лоши.
                        Да ви обеснявам ли какво е лош матрял.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          лордче, тия плювачите, по дефолт имат само един гол в ръката
                          какво да им конфискуват, като са безимотни
                          Абе, прав си, но има плювачи, като елджон и бетера, които твърдят, че са имотни из държавата ни. За да не обжалват в съд конфискации на имоти, виртуални или не, има друг инструмент за превъзпитание. Просто ги лишаваш от българско гражданство. Ти си ги лиши от гражданство, после да видим тяхно чудо ничие...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            е, как бе!? нали пловдив пръв трябваше да сгъне, заради многото построено и демографията е фактор.
                            Даже и едно ново ходих да гледам. И да дам отговор на AMG също. Извинявай че в пост към теб отговарям и на него...комплекс Орхидея, края на Пещерско шосе, нови сгради, полузавършена инфраструктура, даже бих казал от едната страна на шосето кал и липса на асфалт, само един Лидъл. Видях нов холбокс със спалня, обзаведен с всичко ново - 750 лева, включено паркомясто с подсигурителна скоба и разходи общи части. Щях да го захлупя, но ми е далеч за пеш ходене, а ходя пеш защото нямам подсигурено място за парк на колата, а в 9,30 когато аз ходя даже няма и места, служебен паркинг няма. И успях. Взех си на 100 метра от главния вход жилище под наем. Пак нова сграда и добре обзаведено двустайно за 580 лв след кратък пазарлък от 20 лева колкото за спорта и да стане сделката, както си му е реда. Но наемите далеч не са такива. Има хубави жилища по над 500-600€, явно подготвени за чужди граждани. Сгъва само мисленето в главите на колегите тук. Да дойдат да си намерят под наем, ако успеят ще ги черпя седмица в лукс ресторант. Приказки на вересия само знаят.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Аз, това отдавна зова да се инкриминира и на хора, които насаждат омраза или плюят и оскверняват собствената си Родина и роден град, да им се конфискуват имотите по дефолт. Само така ще се дисциплинират подобни продажни твари, едноклетъчни чехълчета да не изливат зловонията върху Отечеството. Конфискуване задължително, без милост. Но мърси!
                              лордче, тия плювачите, по дефолт имат само един гол в ръката
                              какво да им конфискуват, като са безимотни
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                                До какво води евтиното пико, което продават в Мазу, където си оставяме бричката на видно място, за да види целия варненски елит, че е пристигнал криптокраля ))Тва да мразиш мястото в което съществуваш от чужбина го разбирам, но да живееш някъде и да храчиш по града си, няма такова нещастно съществуване…
                                Аз, това отдавна зова да се инкриминира и на хора, които насаждат омраза или плюят и оскверняват собствената си Родина и роден град, да им се конфискуват имотите по дефолт. Само така ще се дисциплинират подобни продажни твари, едноклетъчни чехълчета да не изливат зловонията върху Отечеството. Конфискуване задължително, без милост. Но мърси!

                                Коментар

                                Working...
                                X