IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    В Пловдив е супер. Около гребния канал има доста хубаво ново строителство или старо в центъра. Започна много да ми харесва този град. Наскоро Левчо ме светна за хубав ресторант, а аз му препоръчах един джаз клуб.
    Не е хубав град Пловдив - като градоустройство може би е по-добре от останалите(с изключение на няколко неприятни места от към трафик), но новото също го блъскат много близо едно до друго. Проблема му е, че е много, много горещо лятото и е пълно с комари въпреки, че пръскат редовно лятото просто не може да се живее там. А зимата смога е ужасен понеже е в низина. По-зле е от София. То не може един сладолед да изядеш на спокойствие там без да те нападнат 20-на комара. Единствено Варна харесвам по-малко. Купувай парцели по селата в яката които са в регулация. И там има комари (и то нилски) но поне може да се диша зимата и лятото не е чак такава фурна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      Бум на сделките с недвижими имоти заради Еврозоната


      https://trud.bg/bum-na-sdelkite-s-ne...di-evrozonata/

      Пак ли горчиви дъвки...
      "смята изпълнителният директор на Arco Real Estates Евгени Василев"

      То със "смятане" ако ставаше......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
        Някой ще се извини ли, че с години се подвеждат хората с глупави писаници и доста ще останат вечни квартиранти?
        Едва ли. Този нарцис за когото става дума само върти и суче и затова с ратко не преставаме да го бъзикаме.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Чудя се и аз дали да захлупя нещо в Пловдив. За да ми станат имотите от триъгълник, на четириъгълник в страната. При толкова пасивни понижители, май е време повишителите да си вземем целия сладък пай, пък после да остане сеира за безимотните гащници...
          В Пловдив е супер. Около гребния канал има доста хубаво ново строителство или старо в центъра. Започна много да ми харесва този град. Наскоро Левчо ме светна за хубав ресторант, а аз му препоръчах един джаз клуб.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Голяма работа е СВИКВАНЕТО. Само дето си иска време и за примирение.
            Чудя се и аз дали да захлупя нещо в Пловдив. За да ми станат имотите от триъгълник, на четириъгълник в страната. При толкова пасивни понижители, май е време повишителите да си вземем целия сладък пай, пък после да остане сеира за безимотните гащници...

            Коментар


            • Някой ще се извини ли, че с години се подвеждат хората с глупави писаници и доста ще останат вечни квартиранти?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Помниш ли понижителите, които се радваха, когато Кавръковата справка, падаше под 1800 и те, това го считаха за тенденция за нисходящ тренд!! Сега, когато избуши тавана над 2000, избягват да я коментират. В Еврозоната, ако избуши над 3000, ще се радват на анализи, че пада до 2700. Тогава ще се радват на предложени тристайни на 70м2, без идеалните части..
                Голяма работа е СВИКВАНЕТО. Само дето си иска време и за примирение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение


                  а ако сухото, преди е стигало за 3стайно ЕПК, а днес и за гараж трудно ще се класираш?

                  Тази накавръкова справка нищо ли не ти говори?
                  Помниш ли понижителите, които се радваха, когато Кавръковата справка, падаше под 1800 и те, това го считаха за тенденция за нисходящ тренд!! Сега, когато избуши тавана над 2000, избягват да я коментират. В Еврозоната, ако избуши над 3000, ще се радват на анализи, че пада до 2700. Тогава ще се радват на предложени тристайни на 70м2, без идеалните части..

                  Коментар


                  • Въпросче: Предвид растящите цени и все по-големия брой на обитаващите деЦки замислям идея за платформа за размяна на деЦки, както при собствениците на имоти за Home Exchange with Love Home Swap | House Swap Holidays. Та се чудя дали ще има интерес от страна на любителите на малките стаи? Как мислите дали е добра идеята?

                    Примерно:Размяна на деЦката в БГ срещу деЦката в Австралия за около месец (с консумация на пресни мекички) и така да се пести от акомодацията за ваканция.
                    Last edited by два_таралежа; 12.03.2024, 20:07.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Бум на сделките с недвижими имоти заради Еврозоната


                      https://trud.bg/bum-na-sdelkite-s-ne...di-evrozonata/

                      Пак ли горчиви дъвки...
                      Емии, така е. Язък за жабетата. Аман вече от лоши новини! Ей на и накавръковата справка е безмилостно жестока. И пусти банки, продължават да раздават кредити с никакви лихви. И икономиката не сгъва и не сгъва. И проклетата безработица я няма никаква. И пусти доходи растат с всяка година. Това на нищо не прилича. А на перонЯ и в деЦките навалицата се увеличава.... И това ако е живот?! Нема ли кой да драсне някой и друг имейл до:ЕЦБ, ФЕД, Световната банка, БНБ, БГпарламента, Европарламента...?
                      Last edited by два_таралежа; 12.03.2024, 19:58.

                      Коментар


                      • Бум на сделките с недвижими имоти заради Еврозоната

                        https://trud.bg/bum-na-sdelkite-s-ne...di-evrozonata/

                        Пак ли горчиви дъвки...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Аз на брокераз не съм давал и стинка. Първия го купих от чси, другите два от строителя. Ако продавам, задължително ще си купя нова сим (както препоръча) и няма да го дам на брокераз.
                          Да ти кажа честно бях забравил, че препоръчвах, че когато продаваш или отдаваш имот се купува нова сим карта само за тази цел. Иначе се получават по 100 обажданя на ден от паразитите.
                          Рискуваш да влезеш в базата данни и периодично с години да ти досаждат.
                          Виваком имат изгодно предложение. Зареждаш ваучер за 5 лв и може да звъниш месец и да те търсят още 11 месеца.
                          Уникална е услугата точно за тази цел.

                          П.П. ще видиш като си пуснеш обяват за продажба като частно лице, как ще ти запалят телефона да ти промотират обявата. Ти разбира се разрешавай, но БЕЗ КОМИСИОННА от твоя страна!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Аз на брокераз не съм давал и стинка. Първия го купих от чси, другите два от строителя. Ако продавам, задължително ще си купя нова сим (както препоръча) и няма да го дам на брокераз.
                            и тогава ще откриеш, колко много прости и страхливи хора има.
                            и колко много нахалници и неразбираши значението на текста "брокери да не ми звънят"
                            я, най-добре го пусни в темата,
                            може и никой да не го купи, но поне ще го пообсъдим
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                              Не е ново. Просто гадните брокерези лъжат поголовно. Правят нарочно лоши снимки. Почти липсват снимки на фасадите и снимки на гледки от балконите.

                              В паника са някой да не се ориентира от тези снимки и да ги прескочи:-)

                              Обаче масово са губещата страна. Който е решил да ги прескочи и да спести няколко хил. Е за никаквата им услуга ще ги прескочи.

                              Разбира се има и 1 на 10 продавача, които сляпо вярват на брокера и след като им откриеш телефона, направиш среща и направиш лично предложение 100% кеш и не, не искат без брокер.
                              Повечето от тези малоумници дори са склонни да платят комисионната на брокерезина и от страната на продавача и от страната на купувача.

                              Свят шарен, щом искат да плащат...
                              Аз и 1 стотинака на паразит не давам!
                              Аз на брокераз не съм давал и стинка. Първия го купих от чси, другите два от строителя. Ако продавам, задължително ще си купя нова сим (както препоръча) и няма да го дам на брокераз.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Помислих, че е ново...
                                щом няма, значи не е.
                                бетерчо ти сега и от среброто ли вече разбираш
                                и за бай хойна само шикалкавиш, да взимаме, ама то му било времето за взимане
                                искаш нещо да ни премяташ май
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X