IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

    Най-голямото неравенство в ЕС.
    А за заплатите... оставаше и да не са се увеличили в пъти за 15 години...
    Най-голямото увеличение в ЕС. Сигурно само твоята заплата не се е увеличила двойно за този период. Моята се увеличи с 1000лв. при константна вноска по кредита от 555лв. от три години насам., хахаха вноска от 555лв., при увеличена заплата с 1000лв.
    Last edited by Bailor; 04.03.2024, 23:07.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      Хахахахахахахахахахаха, ама верно ли има голямо неравенство в доходите? Средната брутна заплата е в пъти по-голяма от тази през 2008г.
      Най-голямото неравенство в ЕС.
      А за заплатите... оставаше и да не са се увеличили в пъти за 15 години...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

        Съотношението "цени на жилища/брутна заплата" не съдържа никаква икономическа логика. Доста пъти съм обяснявал защо. Просто една аритметика за 4-и клас, без никакъв икономически смисъл.
        А да не говорим, че при голямо неравенство в доходите (какъвто е нашият случай) средноаритметичната заплата също не е особено адекватен показател.
        Хахахахахахахахахахаха, ама верно ли има голямо неравенство в доходите? Средната брутна заплата е в пъти по-голяма от тази през 2008г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

          Имаш предвид ИЦЖ/средна брутна заплата? Как какво, каквото пише.

          Някакъв капан мисля, че ми залагаш, ама аз съм наивен и не мога да те разбера.
          Че как си станал тогава директор?

          Нали не си метнал 10 бона през терасата?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            пак ли на неко олинклузив се наби
            Не бре, не е. Спа олинклузив не съм чувал да има.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ти трябва да си свикнал с шолц
              следващия ще е дори още по-зависим и ограничен
              едно нещо е сигурно;
              тъмнокожите клиенти на месарницата ще се множат
              учи езици, че скоро ще турят някое младо турче
              с немски /за всеки случай/ турски и арабски
              Ще се множат друг път. Пикът е достигнат. Оттук насетне обратно към БГ.
              А Шолц е позор за Германия, не го отричам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                пак ли на неко олинклузив се наби
                Не бре, не е. Спа олинклузив не съм чувал да има.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                  Завърнал се професор от чужбина, привлякъл чужди инвестиции и отворил институт за подпомагане на българското образование в STEM.

                  Няма такава сган направо викаш... какви сте уникати в този форум, не е истина.
                  Изобщо нямаш идея този кой е и кой го финансира.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                    Ами примерно за април 2023 г. в твоята таблица пише 0.074. Какво означава това число, как се тълкува от макроикономистите?
                    Иначе аз имах друго предвид - че достъпността не се измерва чрез заплатата.
                    Прав си. Колко ще ми е вноската и колко ще ми струва са различни въпроси.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      И как точно ще ги задължат да седят в БГ ( най- бедната страна в ЕС)че не ми е ясно- в затвор ли ще са? Те се хващат за френските камьони за да отидат в Англия през Ламанша, минали са сума ти граници или са се возили през морето с надуваеми лодки та някакъв лагер със свободен режим ще ги задържи
                      Ами не, просто няма да могат легално да пътуват извън БГ. Ще ни задължат да им дадем статут и да ги храним. И ще затегнат още повече граничния контрол. Някои със сигурност ще успеят да се върнат обратно, но и те ще ни ги връщат постоянно и прирастът няма да е в наша полза.

                      Няколко хиляди само да плъзнат из София е достатъчно. А те ще са десетки хиляди, в дълосрочен план дори стотици хиляди. И ще ги разселват из цялата страна. Вече се действа и на общинско ниво.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                        Имаш предвид ИЦЖ/средна брутна заплата? Как какво, каквото пише.

                        Някакъв капан мисля, че ми залагаш, ама аз съм наивен и не мога да те разбера.
                        Ами примерно за април 2023 г. в твоята таблица пише 0.074. Какво означава това число, как се тълкува от макроикономистите?
                        Иначе аз имах друго предвид - че достъпността не се измерва чрез заплатата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          И този навлек Вечев е от същата школа на Киро Лъжеца и на ококорения идиот. В БГще трябва да свиквате с подобни елементи.
                          ти трябва да си свикнал с шолц
                          следващия ще е дори още по-зависим и ограничен
                          едно нещо е сигурно;
                          тъмнокожите клиенти на месарницата ще се множат
                          учи езици, че скоро ще турят някое младо турче
                          с немски /за всеки случай/ турски и арабски
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            И този навлек Вечев е от същата школа на Киро Лъжеца и на ококорения идиот. В БГще трябва да свиквате с подобни елементи.
                            Завърнал се професор от чужбина, привлякъл чужди инвестиции и отворил институт за подпомагане на българското образование в STEM.

                            Няма такава сган направо викаш... какви сте уникати в този форум, не е истина.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                              Invmert Внимавай. Имаш конкуренция.
                              И този навлек Вечев е от същата школа на Киро Лъжеца и на ококорения идиот. В БГще трябва да свиквате с подобни елементи.
                              Last edited by ejonny2376; 04.03.2024, 22:04.

                              Коментар


                              • Invmert Внимавай. Имаш конкуренция.

                                "Вече се използва от организации и компании"

                                Ами работните места?! Не останахА! И касиерът в лидл вече е машина. Кой ще ми купува зеленото в малинова?!
                                Last edited by Thrace; 04.03.2024, 22:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X