IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    Ем аз не съм толкова категоричен в прогнозите като Бертрам. Не бих влезнал с повече от колкото съм склонен да загубя. Движенията могат да са много резки и да предизвикат емоции в двете крайности. Как да ти кажа да скачаш на 60 като аз самия не го правя? И аз ако бях толкова сигурен щях да съм влезнал на 100% в крипто, че и заеми да съм взел. Като купувам обаче като е евтино не се хваля в тази тема защото ще има подигравки. Щото аз и други глупости правя, като да купувам ДРОН ама и с тях не се хваля Там поне загубите ги покрих няколко пъти от американски. А може и да не съм покрил защото още не съм излезнал, ама и на 0 да отиде няма да умрем.
    Дронамикс ли имаш предвид, да там определено се очертава ръст...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      е, ти петрогъсчо, кой мислиш, че беше
      само да ти напомня, че беше продал всичките си имоти, като видял илон по телевизора
      а после ги отдаваше сам и с двам аброкери
      кой друг може да е толко проз в тоя форум
      Още помня как се разбрахме с БАЦЕ да се срещнем пред един хотел и той не дойде. Твърдеше, че има 17 имота, но беше страстен понижител, как ти се струва а?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        да скокна в още една ипотечка тогава и да утроя наесен, а?
        Ем аз не съм толкова категоричен в прогнозите като Бертрам. Не бих влезнал с повече от колкото съм склонен да загубя. Движенията могат да са много резки и да предизвикат емоции в двете крайности. Как да ти кажа да скачаш на 60 като аз самия не го правя? И аз ако бях толкова сигурен щях да съм влезнал на 100% в крипто, че и заеми да съм взел. Като купувам обаче като е евтино не се хваля в тази тема защото ще има подигравки. Щото аз и други глупости правя, като да купувам ДРОН ама и с тях не се хваля Там поне загубите ги покрих няколко пъти от американски. А може и да не съм покрил защото още не съм излезнал, ама и на 0 да отиде няма да умрем.

        Коментар



        • е, ти петрогъсчо, кой мислиш, че беше
          само да ти напомня, че беше продал всичките си имоти, като видял илон по телевизора
          а после ги отдаваше сам и с двам аброкери
          кой друг може да е толко проз в тоя форум
          Last edited by X_Y; 28.02.2024, 19:57.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

            Милион не, но смелите прогнози са за 400к. Аз съм по-скромен и очаквам 140к. Сега обаче преди халвинга е много вероятно в следващите 1-2 месеца да има малко дроп. Забавата ще е наесен, за това писах че се надявам да забавят евентуалното обявяване на рецесия до началото на следващата година.

            Милион на следващия халвинг. Да сме живи и здрави
            да скокна в още една ипотечка тогава и да утроя наесен, а?
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              старите панели ще ги бутат... едва ли.
              Няма да ги бутат скоро.
              Според тази книга /имам я и съм я прочел/:

              https://knizhen-pazar.net/products/b...miyat-konflikt

              бетона почва да отслабва след 100г. Да отслабва, не да се разпада. В Софето има 120-30 годишни сгради, дето терасите им от бетон почват да се разпадат и на места се виждат само стърчащите метални релси, които са ги държали, но скрития бетон зад мазилката е още непокътнат. Като почнат те да се разпадат, смятайте грубо общо 80г. след това да тръгнат и панелките. Тоест някои хора не до 2049г. ще си висят по пероните, до 2149г. могат поколенията им да откарат там, или сигурно са Дънкан Маклауд от перона, незнам...
              Last edited by Bailor; 28.02.2024, 19:29.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Аз бих влизал и излизал периодично, определям си таргет, психо граница и така. Ти държиш всичко и чакаш да вземеш макс на веднъж. Така няма са уцелиш, ок, дръж до 200К. И може де се окаже че ще трябва да прибереш 40К. Ти си знаеш. Виж ако си влязъл с един кон и чакаш с него да купиш мезонет ок, почакай има време.
                Е той така прави, периода за влизане обаче беше предните две години, а за излизане следващата една или по-точно в рамките на една година след халвинга.
                Сам може да прецениш като отвориш една графика и видиш каква е била цената преди и след предишните халвинги(деления?) и да прецениш. Естесвено предишни резултати не гарантират бъдещи такива, но не пречи да се хвърлят няколко десетки к-та за спекула когато цената е добра. Аз лично спрях на около 30, вече ми се струва скъпо. Но ако падне под 40 следващите 1-2 месеца може да купя още малко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Ти и на 18к ме съветваше да продам (да вадя ли хисторито?).

                  П.С запазвам си тва, когато стигне 180к, пак ше ти го припомня.
                  Аз бих влизал и излизал периодично, определям си таргет, психо граница и така. Ти държиш всичко и чакаш да вземеш макс наведнъж. Така няма да уцелиш, ок, дръж до 200К. И може де се окаже че ще трябва да прибереш 40К. Ти си знаеш. Виж ако си влязъл с един кон и чакаш с него да купиш мезонет ок, почакай има време.
                  Last edited by bulgarian lev; 28.02.2024, 18:44.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    аа забравил съм ами стискай тогава до мелеон
                    Милион не, но смелите прогнози са за 400к. Аз съм по-скромен и очаквам 140к. Сега обаче преди халвинга е много вероятно в следващите 1-2 месеца да има малко дроп. Забавата ще е наесен, за това писах че се надявам да забавят евентуалното обявяване на рецесия до началото на следващата година.

                    Милион на следващия халвинг. Да сме живи и здрави

                    Коментар


                    • Сега да не си кривя душата, но не всички са сгрешили:
                      Click image for larger version

Name:	bitkon.jpg
Views:	1
Size:	34.7 КБ
ID:	4161386

                      Коментар


                      • Прогнози....прогнози.....

                        Click image for larger version

Name:	biitc.jpg
Views:	1
Size:	38.7 КБ
ID:	4161384

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Ти на 40 каза да кеширам...
                          аа забравил съм ами стискай тогава до мелеон
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Докога?
                            Тепърва започва..... Вземете си пуканки и гледайте отстрани....Ту дЪ мууун.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              И аз това го съветвам, да разкара поне половината коне сега..ще ми благодари за това един ден. Иначе кво е сложил коня днес не се брои, щом не е в джоба.
                              Ти и на 18к ме съветваше да продам (да вадя ли хисторито?).

                              П.С запазвам си тва, когато стигне 180к, пак ше ти го припомня.
                              Last edited by better; 28.02.2024, 18:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                (нали там беше продал според бони)
                                ХАХАХАААХ. Нз кой е продал там, но дори да го е направил и купил конове на 50, в момента е на +20%.

                                Коментар

                                Working...
                                X