IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    тоава да го фиксираме на
    ===2049===
    изглежда ми приемливо
    2049 може и да има мяу ... твърде далеч ми е.

    а до тогава ще има поне 3 мяу-та и 'я камилата я камиларят'
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      ааа, според мен доста от тях за се порадвали на японския климатик и на запазената кухня
      На мен ми се вижда стабилен мъж, има и деца и внуци,

      То с една заплата без допълнителна работа трудно се купува апартамент в София.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        голямото по-добре да не е края на годината, но ще се усети в България (това, което се случва в ЕС)
        тоава да го фиксираме на
        ===2049===
        изглежда ми приемливо
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа

          Не преувеличава. “Онождал” ги е, но само очи (най-много с пръст или език)
          ааа, според мен доста от тях за се порадвали на японския климатик и на запазената кухня
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Малко преувеличаваш, ми се струва.

            Последната студентка беше 30+ и нещо те дранеше, проблемна, ти си разказвал?
            еми тя си е мислила, че радев е корав мачо акционер и може да купи зелено в люлин,
            ама като го е видела как смята гпр-то и и е станала ясна ситуацията
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              За да купиш 8 имота живя 15 години във феодална държава.Не.благодаря. Аз за тия 15 години ......20 студентки под 30 години.

              пп.И сега на стари години ще се занимаваш с ремонти неплатени сметки и наематели идиоти.
              Малко преувеличаваш, ми се струва.

              Last edited by RUBLA; 29.02.2024, 16:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение


                Стига бе, кой днес се занимава със смяна на чаршафи. Има си фирми за управление. Хората управляват х 500-1000имота в София. Ни за чаршафите мислиш ни за пералнята... Тъй както ти ремонтират колата, тъй и ти управляват имотите...
                Здравей,

                как си?

                Не си писал скоро? Какво ново при теб,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  значи скоро да чакаме големото мяу?
                  за към края на годината ли го беше фиксирал
                  голямото по-добре да не е края на годината, но ще се усети в България (това, което се случва в ЕС)
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    то така стават белите
                    уж за хубаво, уж много, уж богато, а накрая пазарната конюнктура се промени и затова...
                    значи скоро да чакаме големото мяу?
                    за към края на годината ли го беше фиксирал
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                      то така стават белите
                      уж за хубаво, уж много, уж богато, а накрая пазарната конюнктура се промени и затова...

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • https://www.economic.bg/bg/a/view/ba...IxQl1w5rZ99LeY

                        Мяу, мяу, мяу… ще, ще, ще…

                        ==+2049===

                        Мажоретке? (арменска)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                          Стига да бъде завършено и да има желаещи да живеят с гледка към гробищата, ТЕЦа и гарата в 20 етажни или колкото са там блокове.
                          енергийно заредено - комуникативно място с кротки и тихи съседи + зеленина ... супер
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            проф. Краси е машина
                            ще се изненадате, но на негови беседи ходят доста хора при това млади 20-35г, които не са били икономически активни при последната по-сериозна криза. Той верно доста соли манджата, но едно критично мнение срещу брокери, банкери, политици и не на последно място такива като тонкин и на байлора любимеца (оня с брадичката)... е добре да има и противовес...
                            От неговия ътюб канал много съм учил. Има само един проблем дето е със всеки икономист: смята, че винаги е прав и че може да определи какво ще стане. А това е хаотична система.
                            Last edited by direkto4eto2; 29.02.2024, 12:58.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                              Беше някаква много ниска цена, трудно ще се набута.
                              Стига да бъде завършено и да има желаещи да живеят с гледка към гробищата, ТЕЦа и гарата в 20 етажни или колкото са там блокове.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                                Тонкин май се хвалеше че накупил десетки апартаменти в онази дупка зад гарата, завлякъл и приятели. Ще е интересно да видим какво ще стане.
                                Беше някаква много ниска цена, трудно ще се набута.

                                Коментар

                                Working...
                                X