IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    нищо не губи
    наш кви хубави квартири има
    Вярно, пък и гастарите са си свикнали да са "свободни наематели"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      може да има повече от 1 причини
      имаме познато семейство в швабистан, вече 20 години сигурно гонят
      мъжа е ай ти, жената обслужващ персонал
      по стандарт никога не са били така добре, както можеха да са тук
      явно и на тях им е хрумвало защото веднъж жената се изпусна
      то ние сега ако се върнем, трябва да започнем всичко от нулата
      Никой не е съвършен, грешки стават. Естествено е всеки да търси щастието си където и както намери за добре, евала за куража. ДЕСЕТКИ ХИЛЯДИ се връщат ежегодно, което също е естествено.

      Обаче да плюеш Родината - чалгария, кочина, боклуци и други простотии - това показва долна душевност. Такива отрепки не смеят да се върнат, щото знаят какви са ги плещили години наред. Безрадостна е тяхната участ, презрени и у нас и в чужбина, удавени в мизерия и злоба.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        По стандарт на живот да, по цени на жилищата все още не. Като влезнем в еврозоната бързо ще догоним и това, който чЕка - губи!
        нищо не губи
        наш кви хубави квартири има
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

          В България, не в София. В София са над средноевропейските от няколко години.
          По стандарт на живот да, по цени на жилищата все още не. Като влезнем в еврозоната бързо ще догоним и това, който чЕка - губи!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            Много странно чувство за хумор имаш? Или просто се заяждаш?
            Моята лична статиска на работещите в Западна Европа и САЩ мои приятели, роднини, познати и т.н, показва, че няма нито един от тях, който да се е върнал или да мисли скоро да се връща за постоянно в Бг.
            може да има повече от 1 причинa
            имаме познато семейство в швабистан, вече 20 години сигурно гонят
            мъжа е ай ти, жената обслужващ персонал
            по стандарт никога не са били така добре, както можеха да са тук
            явно и на тях им е хрумвало защото веднъж жената се изпусна
            то ние сега ако се върнем, трябва да започнем всичко от нулата
            Last edited by ratten; 02.05.2024, 13:10.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Вчера гледах интересно предаване по Блумбърг ТВ.

              Казаха, че доходите в София скоро ще станат 70% от средноевропейските доходи и тогава трендът ще се обърне. Ще почнат да се завръщат от чужбина и по-малко ще заминават. И никога до сега българите не са били по-богати и платежоспособни. И харчат яко.


              Навремето избрах да остана тук, никога не съм бил безработен и съм работил и на по 2-3 работи. Финансово съм добре. Имам 22 г трудов стаж.

              Обаче нито има приятелство в БГ, нито средата е много хубава. Още преди 100-150 г. "Няма такава радост като да умре кравата на комшиите".

              Та все се питам дали алтернативната мизерия, която щях да изпитам в чужбина, щеше да е по-малка от мизерията, през която преминах?


              В България, не в София. В София са над средноевропейските от няколко години.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                НАД 26 ХИЛЯДИ с гражданство ЕС дойдоха миналата година. Без английските пенсионери, че те не са ЕС. По-миналата пак толкова дойдоха от ЕС, преди това пак, още по-преди пак, дори преди КОВИД пак! Само най-смотаните чЕкате промоция.
                Всеки нормален в този форум ( не брокер) който чете постовете на този гладен брокераз се смее в момента сигурен съм.
                Ето това е типичния пример как брокеразът мисли когато ви води из апартаментите в окаяно състояние и ви лъже как всичко е 6 и как сте на печелба ако го вземете, само че ако беше така защо брокераза не си ги вземе за себе си а ще ги дава на някой друг?
                Почти в цяла Европа цените на имотите паднаха миналата година и в момента няма интерес.В България брокеразът ви надява розовите очила и ви лъже безсрамно за да угоди на шефът си мутра и да си вземе комисионната.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  И аз си мислех същото, но не смеех да го напиша, че ще ме обявят за родоотстъпник.
                  Иначе и на мен ми се иска в Бг да е по-добре и европейците да се избиват да идват тук, но реалноста е друга.
                  Доста неща се подобряват. Много хора вече живеят добре в България. Имам приятели, на които стандарта на живот не е по-нисък от моя. Имам и такива , които не са сред щастливите. Просто в България човек е много зависим от връзки и късмет докато в по-развитите държави имаш възможност да успееш благодарение на усилията си а не да си толкова зависим от късмета си..

                  Аз и на Джонката му казах, на успелите хора не им е крив света и нямат нужда да се заяждат с всеки. Като ги гледам и Джонката и Бонката използват думи, с, които искат да засегнат отсрещната страна. Кочина, най-смотани .., Аре да не продължавам Защо? Как им помага това?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                    Само ще ти кажа, че мен май още си ме водят , че съм в България, въпреки че съм се изнесъл преди 25 години. На всеки 2-3 години ми пращат писма, че не съм си платил осигуровките. Почвам да търтя телефони, роднини ходят да обясняват … ебаси системите ебаси чудото. Та тия които влизат може да ги броят като ги регистрират, но поне някои от живеещите извън България се водят че са си в БГ. Това се дължи на магическите способности на ИТ-тата в България да телепортирам хора по цял сеят така че да е възможно един и същи човек да си изкарва международен паспорт в Лос Анжелес докато живее в София.
                    Вчера гледах интересно предаване по Блумбърг ТВ.

                    Казаха, че доходите в София скоро ще станат 70% от средноевропейските доходи и тогава трендът ще се обърне. Ще почнат да се завръщат от чужбина и по-малко ще заминават. И никога до сега българите не са били по-богати и платежоспособни. И харчат яко.

                    Обаче нито има приятелство в БГ, нито средата е много хубава. Още преди 100-150 г. "Няма такава радост като да умре кравата на комшиите".

                    Та все се питам дали алтернативната мизерия, която щях да изпитам в чужбина, щеше да е по-малка от мизерията, през която преминах?


                    Last edited by Evgo; 02.05.2024, 14:17.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      И аз си мислех същото, но не смеех да го напиша, че ще ме обявят за родоотстъпник.
                      Иначе и на мен ми се иска в Бг да е по-добре и европейците да се избиват да идват тук, но реалноста е друга.
                      Смело бЕгай от България трайчо, много "опции" те чакат. Трудно ще ни е без един чиновник-клатихур, ама ще оцелеем! И да не забравиш да се похвалиш как си ги шашнАл с бюрократичния си капацитет.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Ха-ха, Трайчо, ти пък имаш много свежо чувство за хумор.В България има една камара читави хора , които не се впечатляват от това кой къде живее , защото знаят , че е въпрос на избор и че те са в България защото така са решили , но имат опцията , да се преместят ако си променят мнението. Има обаче и такива, които не биха св справили извън България , или може би просто ги е страх да опитат и за да замажат това най-много бафкат колко е кисело гроздето
                        И аз си мислех същото, но не смеех да го напиша, че ще ме обявят за родоотстъпник.
                        Иначе и на мен ми се иска в Бг да е по-добре и европейците да се избиват да идват тук, но реалноста е друга.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Много странно чувство за хумор имаш? Или просто се заяждаш?
                          Моята лична статиска на работещите в Западна Европа и САЩ мои приятели, роднини, познати и т.н, показва, че няма нито един от тях, който да се е върнал или да мисли скоро да се връща за постоянно в Бг.
                          Ами аз точно това казах:

                          Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Наистина само най-смотаните останахте там. Мизерията е справедливо наказание за глупостта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                            Даже не разбираш как си противоречиш?
                            Хем България е топ , хем децата ти ходят да учат навън. Защо не учат в България ? Толкова чужденци идват … техните деца ще учат в България, нали? Те по-тъпи ли са от теб и децата ти?

                            Това дали наистина са учили навън мисля , че се изясни още когато се разбра, че нямаш идея за какви такси и COL става дума. Поне спомняш ли си за кои университети фантазираше тогава? Можеш ли да ги повториш, че като гледам как неопределено почна да говориш за топ 100 , май не си спомняш какео си лъгала миналата година.
                            Я докажи с цитат простотиите си? Мога с точност до стотинка, цент и пени да ти кажа какви са всички разходи, ама ти идея си нямаш и лъжеш на килограм. И не, не е неопределено. Абсолютно конкретно посочих всичко, и тум и уом, а ти? Най-злобни са най-провалените гастари, забили се в пущинака. Сън не ги лови че България дръпна, а и децата ви растат сред латиносите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Много странно чувство за хумор имаш? Или просто се заяждаш?
                              Моята лична статиска на работещите в Западна Европа и САЩ мои приятели, роднини, познати и т.н, показва, че няма нито един от тях, който да се е върнал или да мисли скоро да се връща за постоянно в Бг.
                              Ха-ха, Трайчо, ти пък имаш много свежо чувство за хумор.В България има една камара читави хора , които не се впечатляват от това кой къде живее , защото знаят , че е въпрос на избор и че те са в България защото така са решили , но имат опцията , да се преместят ако си променят мнението. Има обаче и такива, които не биха св справили извън България , или може би просто ги е страх да опитат и за да замажат това най-много бафкат колко е кисело гроздето
                              Last edited by segato; 02.05.2024, 11:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                пп относно децата - да моите завършиха в топ100 университети в СВЕТА. А твоите? Къмюнити колидж?
                                Даже не разбираш как си противоречиш?
                                Хем България е топ , хем децата ти ходят да учат навън. Защо не учат в България ? Толкова чужденци идват … техните деца ще учат в България, нали? Те по-тъпи ли са от теб и децата ти?

                                Това дали наистина са учили навън мисля , че се изясни още когато се разбра, че нямаш идея за какви такси и COL става дума. Поне спомняш ли си за кои университети фантазираше тогава? Можеш ли да ги повториш, че като гледам как неопределено почна да говориш за топ 100 , май не си спомняш какео си лъгала миналата година.

                                Коментар

                                Working...
                                X