IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    Аз приветствам всеки некупил в последните 11 години. Парите нямат значение, важното е да сме живи и здрави! Интересно е и как хлебарките избират нови панелки? И не обитават ли и стари тухли, хахаха, опорка на полуидиоти...хаха
    Е не мое да сме като тебе.

    Водиш с 3 обиколки......... и 2 първака!!!
    Last edited by mibova; 07.05.2024, 21:04.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Усетили са се какво да строят!
      Бъдещето на масовките е 3D принтирани сгради.

      Коментар


      • Аз приветствам всеки некупил в последните 11 години. Парите нямат значение, важното е да сме живи и здрави! Интересно е и как хлебарките избират нови панелки? И не обитават ли и стари тухли, хахаха, опорка на полуидиоти...хаха
        Last edited by Bailor; 07.05.2024, 20:58.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          А хлебарките вкл ли са в цената, или всеки сам ще си ги набави?
          Бонус към Гайгеровия брояч!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Усетили са се какво да строят!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              А хлебарките вкл ли са в цената, или всеки сам ще си ги набави?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                С агенция разбира се. Но нали виждаш, четеш и можеш да отговаряш ако искаш и ти. Значи толкова си наясно и ти самия. Попрочели и чули сте тук таме нещо всичките, ясно ми е. Глей го и оня Бетърчо теоретика колко са му големи устата, да каже нещо и той.
                Виждаме много добре кой е наясно и кой си фантазира.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  Викаш огледи се правят с подарък "Гайгеров брояч", а ?


                  И екипировка за ЯХБЗ.
                  За "инвестори" в желязо (примесено с бетон и пластмаса) може и без....
                  Last edited by better; 07.05.2024, 20:43.

                  Коментар


                  • https://money.bg/property/17-novi-pa...a-kade-sa.html

                    Сантимента е жив!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Аз подробности за въпроси и такива неща не знам защото агенция се занимава с всичко. Само ме накараха да сложа електронна брава за да могат да правят чекин-а дистанционно , че много хора пристигат късно и е скъпо да имаш човек на разположение. Ти нали също през агенция даваше ? Как така отговаряш на въпроси ?

                      Тоя апартамент е на 100 метра от твоя. Не знам за какви предимства ми говориш. Единствения недостатък , че Евлоги Георгиев е малко шумен. но спалните са от другата страна а и виж му дограмите. Аз съм в шок , че човек може да налее такива кинти и да го дава на АирБнб. Не знам как другите могат да отдават ако тоя стои празен
                      С агенция разбира се. Но нали виждаш, четеш и можеш да отговаряш ако искаш и ти. Значи толкова си наясно и ти самия. Попрочели и чули сте тук таме нещо всичките, ясно ми е. Глей го и оня Бетърчо теоретика колко са му големи устата, да каже нещо и той.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Опитваш се да скриеш лъжите с многословие, но ще ги извадя на показ:

                        Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        В София стандарта е нискък. Средна заплата 1.5 к евро за тия цени които виждам е ниска заплата.

                        За престъпността не си спомням аз да съм отварял дума ,

                        Училишата ... чак пък да не стават, стават ... ,

                        За градския транспорт не съм казвал нищо.

                        Здравеопазването е голяма енигма, пак , нямам директни впечатления , .
                        Нисък стандарт пък 1,5 к евро средна заплата - повече от ВСИЧКИ НА БАЛКАНИТЕ! За другото уж не си казвал дума, ама:

                        Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                        Вие живеете в зле уреден град, с нисък стандарт, висока престъпност и невероятно мръсен въздух. Всяка година, ПРЕЗ ЦЯЛАТА ЗИМА, София е в топ 10 на най-мръсните градове в Европа. Много често е и най-мръсния град в Европа за конкретния ден. Сега не е зима и може би сте забравили, но се огледайте около Вас за останлото: училища, детски градини , градски транспорт, здравеопазване, заплати, наеми

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Стара вмирисана кочина за 600 000 лв., обзаведена от Икея. Общите части напомнят за блок в Припят (след аварията). Как може да живеят хора тук? РЗИ трябва да се самосезира.

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=amhe5b&f1=1
                          Викаш огледи се правят с подарък "Гайгеров брояч", а ?


                          Коментар


                          • Стара вмирисана кочина за 600 000 лв., обзаведена от Икея. Общите части напомнят за блок в Припят (след аварията). Как може да живеят хора тук? РЗИ трябва да се самосезира.

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=amhe5b&f1=1
                            Last edited by better; 07.05.2024, 19:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                              Аз подробности за въпроси и такива неща не знам защото агенция се занимава с всичко. Само ме накараха да сложа електронна брава за да могат да правят чекин-а дистанционно , че много хора пристигат късно и е скъпо да имаш човек на разположение. Ти нали също през агенция даваше ? Как така отговаряш на въпроси ?

                              Тоя апартамент е на 100 метра от твоя. Не знам за какви предимства ми говориш. Единствения недостатък , че Евлоги Георгиев е малко шумен. но спалните са от другата страна а и виж му дограмите. Аз съм в шок , че човек може да налее такива кинти и да го дава на АирБнб. Не знам как другите могат да отдават ако тоя стои празен
                              Колега, стига. Не виждаш ли, че днес е оставен сам самичък на амбразурата. Имай милост....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                                Евгич, мисля че много ще си паснете с Жорето Любенов

                                Иначе че българите са по-богати от всякога е всеизвестен факт, неизвестен само на някои несретници зад граница и местни негодяи.
                                По-богати по "офертни" ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X