IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    е, да. те само тук се изляха.
    там къде ги печатат, нищо не остана

    трайко, тия процеси са бавни
    преди 20 години, представял ли си си, че ще обикаляш света по екскурзии

    седи, грей се и прибирай пликовете в чекмеджето
    Кутии за обувки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Сигурен съм, че ако Сегато беше бачкатор в Коми, щеше да ти е любимец! Ама щом е успял човек в САЩ дай да го оплюем!
      Ти на коя вселена си? Какви бачкатори в Коми те гонят? Ние коментираме съвсем други неща!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        Има един лаф :Never Wrestle with a Pig. You Both Get Dirty and the Pig Likes It Тука има няколко човека, с които като спорищ,трябва да се полагат големи усилия да не им влизаш в тона и се чувстваш целия в кал после. Понякога си мисля , че просто провокират за да могат да кажат тоя си мрази родината или нек'ви подобни идиотии. Ти му казваш цените в България са високи за качеството на живот, той казва качеството на живот в България е високо . Е как е високо като очакваната продължителност на живота е с поне 10 години по-ниска даже от Чехия и Германия , където яденето на нездравословна храна е национален спорт ? На което естествено отговор няма но се почва , тоя бил такъв , оня онакъв. Абе прасешки истории.
        На теб ти е лесно да пишеш такива работи, ама аз треперя да не го ядосам и да звънне един телефон на когото трябва и да изхвърча от канцеларията...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Напротив, следя го, но това, че последните години доста се качи стандарта на българина е защото се изляха много евро пари и стартирахме от много ниска база, така че и аз да управлявах държавата резултата щеше да е подобен.

          Това с "бившите колонизатори" няма как да стане никога, освен ако там не се случи нещо форсмажорно.
          е, да. те само тук се изляха.
          там къде ги печатат, нищо не остана

          трайко, тия процеси са бавни
          преди 20 години, представял ли си си, че ще обикаляш света по екскурзии

          седи, грей се и прибирай пликовете в чекмеджето
          препоръка е

          Коментар


          • Лошите кредити растат

            C нaд 10% e cĸoчил paзмepът нa бpyтнитe нeoбcлyжвaни ĸpeдити и aвaнcи в ĸpaя нa пъpвoтo тpимeceчиe нa 2024 г. в cpaвнeниe c дeĸeмвpи минaлaтa гoдинa, пoĸaзвaт дaннитe нa БHБ.

            https://money.bg/finance/loshite-krediti-rastat.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Сигурен съм, че ако Сегато беше бачкатор в Коми, щеше да ти е любимец! Ама щом е успял човек в САЩ дай да го оплюем!
              Има един лаф :Never Wrestle with a Pig. You Both Get Dirty and the Pig Likes It Тука има няколко човека, с които като спориш,трябва да се полагат големи усилия да не им влизаш в тона за да не се чувстваш целия в кал после. Понякога си мисля , че просто провокират за да могат да кажат тоя си мрази родината или нек'ви подобни идиотии. Ти му казваш цените в България са високи за качеството на живот, той казва качеството на живот в България е високо . Е как е високо като очакваната продължителност на живота е с поне 10 години по-ниска даже от Чехия и Германия , където яденето на нездравословна храна е национален спорт ? На което естествено отговор няма но се почва , тоя бил такъв , оня онакъв. Абе прасешки истории.

              П.С. Тук критериите за успял са малко по различни от България. Средна класа живее нормален живот за тези, които се класифицират като успели, sky is the limit . Като пример мога да ти дам шефа на мой познат, който реши да затвори бизнеса, че не му се работело, и направи томбола и раздаде на всеки от 10-ната си служителя по една от къщите си е така за довиждане. Томболата беше да не се карат кой коя къша ше вземе , че имаше в различни щати , в Мексико и не знам оше къде. Та аз не съм от успелите.
              Last edited by segato; 02.05.2024, 21:56.

              Коментар


              • Най-богатият българин не живее в България, но обича родината си и не е забравил откъде е
                https://www.zajenata.bg/най-богатият...oogle_vignette

                За разлика от гастарите, които са забравили откъде са се пръкнали.
                Last edited by X_Y; 02.05.2024, 21:43.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  да, така е.
                  и на морето ги пращат пак по техните програми

                  обаче трайко, ти не следиш движението
                  преди години българи ходеха да подгъзуват в гърция и италия

                  сега ходим там на море
                  а наемаме работници от бивши колонии и съветски републики
                  въпрос на време е и бившите колонизатори да дойдат на работа тук
                  Напротив, следя го, но това, че последните години доста се качи стандарта на българина е защото се изляха много евро пари и стартирахме от много ниска база, така че и аз да управлявах държавата резултата щеше да е подобен.

                  Това с "бившите колонизатори" няма как да стане никога, освен ако там не се случи нещо форсмажорно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Прави си сметката къде може да се намира в социалната стълба във ФАЩ, човек, който като се е наредил на опашката за социални помощи, научил след 30г. термин, който аз познавам от дипломати вече 30г
                    Познаваш предимно бутилата с мастичка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Мисля да ипотекирам един хапартамент и да "избуша" целия кредит в конкретна хартишка.
                      Досега винаги отричах подобно безобразно деяние, но когато портфеля стане сравнително масивен, човек може да си позволи някои волности извън общоприетите
                      ​​​​​Тули и керемиди извън тройно-необходимите, считани за житейски и дори над тях могат да се ползват за кредитен бустер в "артишки", ако сме достатъчно сигурни в техния бъдещ и перспективен растеж...
                      Съвсем не е препоръка за в общия случай.
                      Покрай празниците Пожелавам на всички инвестирали, да им растат тули, керемиди и артии, а на перонаджиите - много шарени сергии
                      аз преди месеци мислех да ипотекирам маломерка и да набия 50/50 злато и байхойн
                      забавих се, после се разколебах, после проспах
                      ...сега щях да съм на около 50% профит
                      ако си сигурна в преценката - рипай
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Имам един познат, които държи хосписи за стари хора и един от тях е само за германски баби и дядовци. Защо ли? Защото тук е по-евтино, като услуга.
                        Колко са германците в трудоспособна възраст, които са "гастари" в Бг, м?
                        да, така е.
                        и на морето ги пращат пак по техните програми

                        обаче трайко, ти не следиш движението
                        преди години българи ходеха да подгъзуват в гърция и италия
                        сега ходим там на море
                        а наемаме работници от бивши колонии и съветски републики
                        въпрос на време е и бившите колонизатори да дойдат на работа тук
                        Last edited by ratten; 02.05.2024, 21:25.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Мисля да ипотекирам един хапартамент и да "избуша" целия кредит в конкретна хартишка.
                          Досега винаги отричах подобно безобразно деяние, но когато портфеля стане сравнително масивен, човек може да си позволи някои волности извън общоприетите
                          ​​​​​Тули и керемиди извън тройно-необходимите, считани за житейски и дори над тях могат да се ползват за кредитен бустер в "артишки", ако сме достатъчно сигурни в техния бъдещ и перспективен растеж...
                          Съвсем не е препоръка за в общия случай.
                          Покрай празниците Пожелавам на всички инвестирали, да им растат тули, керемиди и артии, а на перонаджиите - много шарени сергии
                          Добра стратегия, хем не губиш апарта, хем вярваш в някои конкретни артишки, които да плащат ипотеката. Би ли споделил/а в какви артии са ти насоките? Ето нещо интересно от инвестиционна гледна точка, за разлика от гастарските плачове!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                            аа, не бе
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Прави си сметката къде може да се намира в социалната стълба във ФАЩ, човек, който като се е наредил на опашката за социални помощи, научил след 30г. термин, който аз познавам от дипломати вече 30г
                              Сигурен съм, че ако Сегато беше бачкатор в Коми, щеше да ти е любимец! Ама щом е успял човек в САЩ дай да го оплюем!

                              Коментар


                              • Мисля да ипотекирам един хапартамент и да "избуша" целия кредит в конкретна хартишка.
                                Досега винаги отричах подобно безобразно деяние, но когато портфеля стане сравнително масивен, човек може да си позволи някои волности извън общоприетите
                                ​​​​​Тули и керемиди извън тройно-необходимите, считани за житейски и дори над тях могат да се ползват за кредитен бустер в "артишки", ако сме достатъчно сигурни в техния бъдещ и перспективен растеж...
                                Съвсем не е препоръка за в общия случай.
                                Покрай празниците Пожелавам на всички инвестирали, да им растат тули, керемиди и артии, а на перонаджиите - много шарени сергии

                                Коментар

                                Working...
                                X