IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

    Овчето поведение на тълпите трябва да ни впечатли ли?
    Стадото винаги купува на връх и продава на дъно.
    Ти купи ли си нещо?
    Само че до върха може да се окаже че имаш още някакви си 70%. А дъното ти ще е на 50% от сегашните нива. Оглеждайте са за изгодни наеми и прилични жилища и локации, че и те ще рипнат наесен.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар




    • Съвет към искащите нещо да си купят-влизате у форума, четете какво пишат кавръка, академик юлко, бетърчо и берти и правите обратното на това, което баят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
        Имотният пазар в София започна 2024 година на много високи обороти. През първото тримесечие в столицата са вписани 7298 покупки на недвижими имоти. Това е ръст с 14,4% спрямо същия период на 2023 г., когато бяха вписани 6381 покупки. Данните са на Агенцията по вписванията, като в това число влизат покупко-продажби на всички видове имоти – апартаменти, къщи, бизнес помещения, строителни парцели, земеделски земи. Традиционно в София най-голям е делът на сделките с жилищни имоти.
        блумбърг тв (собственост за бг на Инвестор), мръсни брокерази лъжци и манипулатори сте вие )))
        Абе ко става нали спад на сделките ве))
        Овчето поведение на тълпите трябва да ни впечатли ли?
        Стадото винаги купува на връх и продава на дъно.
        Ти купи ли си нещо?
        Last edited by Frosty; 20.04.2024, 16:38.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
          Имотният пазар в София започна 2024 година на много високи обороти. През първото тримесечие в столицата са вписани 7298 покупки на недвижими имоти. Това е ръст с 14,4% спрямо същия период на 2023 г., когато бяха вписани 6381 покупки. Данните са на Агенцията по вписванията, като в това число влизат покупко-продажби на всички видове имоти – апартаменти, къщи, бизнес помещения, строителни парцели, земеделски земи. Традиционно в София най-голям е делът на сделките с жилищни имоти.
          блумбърг тв (собственост за бг на Инвестор), мръсни брокерази лъжци и манипулатори сте вие )))
          Абе ко става нали спад на сделките ве))
          Според днешните (28 март) данни на БНБ, през февруари 2024 г. са отпуснати нови жилищни кредити за 746.5 милиона лева. От тях 164 млн.лв. са рефинансиране на съществуващи кредити, т.е. нетно новите жилищни кредити са 582.5 млн.лв.
          Преди година през февруари нетно новите жилищни кредити бяха 340.2 млн.лв. С други думи, увеличението на годишна база е 71.2%. Забележете и драстичното ускорение за един месец - през януари растежът беше 38%, февруари вече е над 71%.
          Това не е просто експлозивен растеж на жилищните кредити, но и продължаващо рязко ускорение на растежа. Отново, няма никаква връзка с реалната икономика и с нормалното развитие на жилищния и строителни пазар. С две думи, балонът се надува и ако това наливане на пари на имотния пазар продължи нещата няма да свършат добре.

          https://www.facebook.com/georgiangelov

          Коментар


          • Имотният пазар в София започна 2024 година на много високи обороти. През първото тримесечие в столицата са вписани 7298 покупки на недвижими имоти. Това е ръст с 14,4% спрямо същия период на 2023 г., когато бяха вписани 6381 покупки. Данните са на Агенцията по вписванията, като в това число влизат покупко-продажби на всички видове имоти – апартаменти, къщи, бизнес помещения, строителни парцели, земеделски земи. Традиционно в София най-голям е делът на сделките с жилищни имоти.
            блумбърг тв (собственост за бг на Инвестор), мръсни брокерази лъжци и манипулатори сте вие )))
            Абе ко става нали спад на сделките ве))

            Коментар


            • Как стават тея работи, в най-долнопробните балкански гета да е по-скъпо от в най-богатите държави,с милиони желащи да живеят там,докато от тези гета,даже ромите бягат масово ???


              Last edited by Andi11; 20.04.2024, 09:57.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Сигурно, но хич не се връзват такива умения с писане в български форум за имоти и неистов рев, че са много скъпи
                мале, мале, замаушката се е върнал
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                  А може и да си малко под 40 self made millionaire, да знаеш няколко езика и да живееш там където ти харесва(гастер както му викаш).
                  Сигурно, но хич не се връзват такива умения с писане в български форум за имоти и неистов рев, че са много скъпи

                  Коментар


                  • Защо жилищата във Варна поскъпнаха драстично? 2000-2500 евро на квадрат - за хубавите имоти в центъра!
                    ……
                    Бетърчо, ко стана бе мойто момче. Или сега ще кажеш пак, че всички са брокерази, лъжци и манипулатори и никой не продава и никой не наема. Милия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                      @Байлоре, все си мисля, дано такива "старюхи" като нас двамата + Ратко ни прочетът и запомнят писаниците МЛАДИТЕ и ще прокопсат. И тримата сме около и + 50те и тримата сме в Бг, не сме гастари. Имаме имоти, кеш физика активи.
                      Гледам летяши из облаците младежи на 20 и 30+ с крипто, акции и т.н.. Без имоти, без жени, без родина и деца. Озлобени!!!
                      Един безпатен и непоискан съвет от мен:
                      Дядо ми казваше: 1 сгодна и свясна жена, поне 3 деца, поне 10 имота и поне 100 наполеона за черни дни
                      А може и да си малко под 40 self made millionaire, да знаеш няколко езика и да живееш там където ти харесва(гастер както му викаш).
                      Дано никой за нищо не слуша плъхът - той е Путинист ( зла душа и зъл ум)
                      Иначе сега се сещам моят дядо казваше: който се хвали колко чаши е изпил и колко жени е еб@л не е нито пияч, нито еб@ч.

                      Коментар


                      • ЪП!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                          @Байлоре, все си мисля, дано такива "старюхи" като нас двамата + Ратко ни прочетът и запомнят писаниците МЛАДИТЕ и ще прокопсат. И тримата сме около и + 50те и тримата сме в Бг, не сме гастари. Имаме имоти, кеш физика активи.
                          Гледам летяши из облаците младежи на 20 и 30+ с крипто, акции и т.н.. Без имоти, без жени, без родина и деца. Озлобени!!!
                          Един безпатен и непоискан съвет от мен:
                          Дядо ми ми казваше: 1 сгодна и свясна жена, поне 3 деца, поне 10 имота и поне 100 наполеона за черни дни
                          играчори сте вие.
                          младите ще кажат ама то преди 30 години друго е било. и ще са прави.
                          всеки трябва да си намери неговия път.
                          важното е да им е дал някой правилните насоки и да им е показал кои са ценностите.
                          това разбира се, все по-рядко ще става защото
                          точно това, което ти е казал дядо ти, днес се отрича
                          личният пример също започва да го няма
                          и те така, те
                          Last edited by ratten; 19.04.2024, 21:39.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • България е на второ място в цяла Европа по ръст в цената на жилищата в края на 2023 година.

                            Туй от новините на Нова тв.
                            Не казвам че е нормално и логично. Просто най-вероятно е така.
                            Къде си, кавръков, хващай сабята и на оружие))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                              @Байлоре, все си мисля, дано такива "старюхи" като нас двамата + Ратко ни прочетът и запомнят писаниците МЛАДИТЕ и ще прокопсат. И тримата сме около и + 50те и тримата сме в Бг, не сме гастари. Имаме имоти, кеш физика активи.
                              Гледам летяши из облаците младежи на 20 и 30+ с крипто, акции и т.н.. Без имоти, без жени, без родина и деца. Озлобени!!!
                              Един безпатен и непоискан съвет от мен:
                              Дядо ми ми казваше: 1 сгодна и свясна жена, поне 3 деца, поне 10 имота и поне 100 наполеона за черни дни
                              Както казваше един мой колега- учител на възпитаниците ни: "Ще се наложи за съжаление, пак ние да оправяме вашите бъдещи жени". И, комай точно това ще се случи...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                                @Байлоре, все си мисля, дано такива "старюхи" като нас двамата + Ратко ни прочетът и запомнят писаниците МЛАДИТЕ и ще прокопсат. И тримата сме около и + 50те и тримата сме в Бг, не сме гастари. Имаме имоти, кеш физика активи.
                                Гледам летяши из облаците младежи на 20 и 30+ с крипто, акции и т.н.. Без имоти, без жени, без родина и деца. Озлобени!!!
                                Един безпатен и непоискан съвет от мен:
                                Дядо ми ми казваше: 1 сгодна и свясна жена, поне 3 деца, поне 10 имота и поне 100 наполеона за черни дни
                                Мъдър човек е бил дядо ти и е създал истински инвеститор в реални активи, не в измислена от правителства шума

                                ПП И аз бягах по морените и простор из Витоша с дами..имаше и една хижа на Кремиковци, дето не я ползваха само металурзи Външните, не ни обичаха, особено...

                                Коментар

                                Working...
                                X