IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от corner Разгледай мнение
    https://www.investor.bg/a/113-analiz...a-s-bezdomnite

    Достъпен имот е този който е достъпен за безработен бездомник . И както всеки има достъп до интернет , така всеки трябва да живее в безплатно жилище .

    2030 не е 2049
    Изоставени имоти колкото искаш. Поне 300к са само в София
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • https://www.investor.bg/a/113-analiz...a-s-bezdomnite

      Достъпен имот е този който е достъпен за безработен бездомник . И както всеки има достъп до интернет , така всеки трябва да живее в безплатно жилище .

      2030 не е 2049

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

        Много деликатен въпрос. И много зависи как се измерва бедност и богатство.
        Ако Иван има жилище за половин милион лева и 5 лева в портфейла, а Драган има банкова сметка с 300 хил. лв. без собствено жилище и нищо друго, кой е по-беден от двамата?
        А бе ти може да имаш панел за половин милион ама когато тръгнеш да го продаваш тогава ще видиш колко наистина е половин милион.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          В България има доста хора, които имат жилище и са бедни. Жилището се приема за необходимост,
          Много деликатен въпрос. И много зависи как се измерва бедност и богатство.
          Ако Иван има жилище за половин милион лева и 5 лева в портфейла, а Драган има банкова сметка с 300 хил. лв. без собствено жилище и нищо друго, кой е по-беден от двамата?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

            Не е твоя отговорност това- ако си оставят вещите, а някой от почистващите бърка вътре, това си е техен риск. Има си багажни, където се плаща да си оставиш куфарите. И аз съм искал такива неща в чужбина, като съм пътувал, и навсякъде отговорът е- на ваша отговорност ги оставяте.
            Очевидно човека работи като подръжка, което не лошо, разбира се.

            Коментар


            • ИнвесторЕ ко става бре? Хотелите избиха рибата (и пак са празни):

              2 годишен луксозен 5*хотел - 260 лв за трима със закуска, вкл плаж, за периода 1-6 юли.

              https://ensanahotels.com/bg/hotels/a...0&access-code=

              https://prnt.sc/bclrcS73OYsB

              За сравнение:

              Доста по-далече от плажа, стар 15 год комплекс, без закуска, без вкл плаж, рецепция и т.н на почти същите пари.

              https://bg.airbnb.com/rooms/11470676...9-15c78189f134
              Last edited by better; Днес, 10:47.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                Hi...
                Our stay in your apartment was very pleasant. We really liked it!

                We'll be out tomorrow before 12:00 pm. Given that our flight is at 7:00 pm. Could we leave our two bags closed in the hallway and pick them up, without touching ANYTHING, or enter the apartment, at 4:30 pm. If that's not possible, we'll look for another solution.

                Regards....

                Айде, разбирачите от отдаване на апарти, бихте ли се изказали кой и какво да отговори на въпроса на тези клиенти...това зависи от почистващия персонал. Ще чакам да видя кво ще отговорят.
                Има момент на отговорност тук. Ще влизат да чистят, а багажа им вътре.
                Преди малко го получих.
                Не е твоя отговорност това- ако си оставят вещите, а някой от почистващите бърка вътре, това си е техен риск. Има си багажни, където се плаща да си оставиш куфарите. И аз съм искал такива неща в чужбина, като съм пътувал, и навсякъде отговорът е- на ваша отговорност ги оставяте.

                Коментар


                • По колко вървят двустайните тухлени в Младост 3 в момента? Имам интерес.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Парцелите ли закопа, кви са тези цифри? Я купи не на 823, на 1800€ да те призная за лауреат Имотен експерт!
                    Дофтуре - що тъй подскочи? Да не рухна капиталовата ?

                    Цени не съм гледал, търсех само бр. имотЕ = 600 кв.м. за да видим дЪл бабалорът не послъгва..
                    (не че не си го знаем де)

                    Но твоята реакция ми идва направо дюшеш!
                    Last edited by Julius_BG; Днес, 12:39.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Парцелите ли закопа, кви са тези цифри? Я купи не на 823, на 1800€ да те призная за лауреат Имотен експерт!
                      А, ти купи ли?
                      Last edited by X_Y; Днес, 10:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Парцелите ли закопа, кви са тези цифри? Я купи не на 823, на 1800€ да те призная за лауреат Имотен експерт!
                        Джулката , берти и други знайни и незнайни теоретици, подпомагат косвено пазарът на наеми години наред, браво за което. Продължавайте с каритнките, момчета, до пълна победа (2029-2039)!
                        Last edited by X_Y; Днес, 10:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение







                          Парцелите ли закопа, кви са тези цифри? Я купи не на 823, на 1800€ да те призная за лауреат Имотен експерт!
                          Last edited by X_Y; Днес, 10:24.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            В България има доста хора, които имат жилище и са бедни. Жилището се приема за необходимост, Тук и колите влизат в сметката зашото нито на работа можеш да отидеш , нито на училище, нито да си напазаруеаш. Освен това има хора с временни затруднения, загубил си е работата и търси, но трябва да изкара някак 1-2 месеца докато намери. Да го караме да си продава колата за да получи 2 пилета , лук и боб за една семица ли ? И не на последно място, царе сме да скачаме на заключенията ... казвам го защото баш аз скочих на един пич с Тесла, който се беше наредил, викам му какво правиш тук бе, не те ли е срам и човека изкара няколко талона ( раздават им ги според разнера на семейството за да знаем колко храна да слагаме) и вика, ма аз ходя да помагам в един шелтер за семейства и това са талоните на хората от шелтера , нямат коли и не могат да дойдат сами. Освен това се оказа , че се обадил на организаторите да пита какво трябва да донесе , та отделил време да проучи човека и отделно да дойде да помогне и той а аз направо му скочих, щото ми беше най-лесно. Умрех от срам.
                            тарикатското битие в БЪЛГАРИЯ няма как да те напусне .
                            Онез на запад са големи гламаци, и без кукичка кълват, мое ги лъжеш как си искаш
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              В апарта ми има тец. Апарта ми е сред 4-те софийски имоти с обща площ 600м2. Два милиона малко ли са ти по офертна. Само два...






                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Щом имат коли ,не са бедни.
                                Абе, остави си ме сред бедните, там си ми е мястото, да си знам нерадостната ми съдба! Така ми се пада...

                                Коментар

                                Working...
                                X